Antieke marine degen met leeuwenkoppen. Brons vernikkeld. Oxidatie lemmet. Afmeting: L 101 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse vergulde statie degen. Heft is belijmd met parelmoer. Decor met helm, pijlhouder en leeuwenkop. 19e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Twee originele Russische generaal petten. Duty en parade cap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x Ø 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse militaire oefensabels. Oxidatie. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.