19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met koperen ketel. Afmeting: H 63 x ø 34 cm. In goede staat.
Lot met 4 zakhorloges, met witmetaal en zilver. Een horloge met roestschade en een horloge mist glas. In redelijk goede staat
Lot met diverse horloge en zakhorloge kastbeschermers. Lot met 8 polshorloges, merk o.a. Seiko, Junghans en Pontiac.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse mahoniehouten speeltafel. Gepolitoerd. Afmeting: 79 x 40 x 83 cm. In zeer goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse palissanderhouten pastoorskast. Rankenkast met kussens. Uitneembaar, met lade en schappen. Afmeting: 187 x 165 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten dienblad. Afmeting: 70 x 42 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/goud decor. Bodemmerk. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Familie Rose, floraal, chips. Queng Lung, floraal, beschadigd. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In matig/redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor en vier tekens bodemmerk en landschap centraal. Chips rand. Afmeting: 6,8 x ø 19,2 cm. In redelijk/goede staat.
Perzik-vormige Chinees porseleinen schaal met geel glazuur, floraal/vlinder/goud decor. Binnenin voorzien van groen glazuur met bodemmerk. Afmeting: 9 x 24,3 x 23,5 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met langwerpige hangers met witgouden element. Lengte 38 mm. ca 2,4 gram. In goede staat
Grote eikenhouten dekenkist met monogram en datering 1709. Kerfsnede. Met origineel slot. Afmeting: 85 x 68 x 155 cm. In goede staat.
Zilveren vaas, 833/000, twaalfhoekig model met een iets omgeslagen rand geplaatst op een twaalfhoekige voet. MT.: Koniklijke Begeer, Voorschoten jl.: f:1940.11x11x12cm. In goede staat
Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Witgouden ring met een vierpoot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,14 ct VSI. ø 53 ca 2,2 gram. Winkelverkoopprijs € 699,-. Nieuw
Hollandse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast met schappen. Uitneembaar. Circa 1870. Afmeting: 184 x 121 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten naaitafel met rondom 'wip wap' en floraal intarsia, lade en wolhouder. Circa 1860. Afmeting: 71 x 37 x 53 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Meiji cloisonne vazen met draken decor. Circa 1870. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten neogotische console voor een religieus figuur. Afmeting: 32 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Drie zilveren hangers, 925/000, een rechthoekig model bezet met groene zirconia's, een kruis bezet met champagne en bruine zirconia's en een ovale hanger met zirconia's. 3-4cm. totaal ca 20 gram. In g...
Collier van ovale barnstenen, donker en licht, verlopend in grootte, 6x7/15x20mm, voorzien van een zilveren sluiting. 60 cm. ca 30,1 gram. In redelijk goede staat
Vier zilveren sieraden met barnsteen. een slangcollier met een driehoekig gevormde hanger met barnsteen, een broche met een barnsteenn in bloemvorm en 2 ringen. Diverse gehaltes. ca 33 gram. In goede ...
Deense Jydsk telefoon van metaal en bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Zilveren collier en hanger, 925/000, met rhodoniet. Venetiaans collier met een driehoekige hanger bezet met een rhodonietsteen. 50x25mm, inclusief oog. 45 cm. In goede staat