Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie stoof+ketel
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met koperen ketel. Afmeting: H 63 x ø 34 cm. In goede staat.

Lot zakhorloges
Resultaat: 60 EUR

Lot met 4 zakhorloges, met witmetaal en zilver. Een horloge met roestschade en een horloge mist glas. In redelijk goede staat

Lot diverse horloges
Resultaat: 90 EUR

Lot met diverse horloge en zakhorloge kastbeschermers. Lot met 8 polshorloges, merk o.a. Seiko, Junghans en Pontiac.

2x Antieke Chinese kommen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse speeltafel
Startprijs 150 EUR

Engelse mahoniehouten speeltafel. Gepolitoerd. Afmeting: 79 x 40 x 83 cm. In zeer goede staat.

17e - 18e Eeuwse pastoorskast
Resultaat: 450 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse palissanderhouten pastoorskast. Rankenkast met kussens. Uitneembaar, met lade en schappen. Afmeting: 187 x 165 x 57 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuws Engels dienblad
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws Engels mahoniehouten dienblad. Afmeting: 70 x 42 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 160 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/goud decor. Bodemmerk. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese schotels
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Familie Rose, floraal, chips. Queng Lung, floraal, beschadigd. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In matig/redelijke staat.

Grote Chinese kom
Startprijs 150 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor en vier tekens bodemmerk en landschap centraal. Chips rand. Afmeting: 6,8 x ø 19,2 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese schaal
Resultaat: 375 EUR

Perzik-vormige Chinees porseleinen schaal met geel glazuur, floraal/vlinder/goud decor. Binnenin voorzien van groen glazuur met bodemmerk. Afmeting: 9 x 24,3 x 23,5 cm. In goede staat.

Gouden oorhangers
Resultaat: 60 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met langwerpige hangers met witgouden element. Lengte 38 mm. ca 2,4 gram. In goede staat

Eiken dekenkist
Resultaat: 250 EUR

Grote eikenhouten dekenkist met monogram en datering 1709. Kerfsnede. Met origineel slot. Afmeting: 85 x 68 x 155 cm. In goede staat.

Zilveren vaas
Resultaat: 100 EUR

Zilveren vaas, 833/000, twaalfhoekig model met een iets omgeslagen rand geplaatst op een twaalfhoekige voet. MT.: Koniklijke Begeer, Voorschoten jl.: f:1940.11x11x12cm. In goede staat

Witguden solitairring met diamant
Startprijs 300 EUR

Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Witgouden ring met een vierpoot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,14 ct VSI. ø 53 ca 2,2 gram. Winkelverkoopprijs € 699,-. Nieuw

Hollandse vitrinekast, 1870
Resultaat: 180 EUR

Hollandse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast met schappen. Uitneembaar. Circa 1870. Afmeting: 184 x 121 x 47 cm. In goede staat.

19e Eeuwse naaitafel
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten naaitafel met rondom 'wip wap' en floraal intarsia, lade en wolhouder. Circa 1860. Afmeting: 71 x 37 x 53 cm. In goede staat.

2x Antieke cloisonne vaasjes
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Japanse Meiji cloisonne vazen met draken decor. Circa 1870. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Antieke console
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse eikenhouten neogotische console voor een religieus figuur. Afmeting: 32 x 24 x 24 cm. In goede staat.

3 Zilveren hangers met stenen
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren hangers, 925/000, een rechthoekig model bezet met groene zirconia's, een kruis bezet met champagne en bruine zirconia's en een ovale hanger met zirconia's. 3-4cm. totaal ca 20 gram. In g...

Collier van barnsteen
Resultaat: 100 EUR

Collier van ovale barnstenen, donker en licht, verlopend in grootte, 6x7/15x20mm, voorzien van een zilveren sluiting. 60 cm. ca 30,1 gram. In redelijk goede staat

4 Barnstenen sieraden
Resultaat: 80 EUR

Vier zilveren sieraden met barnsteen. een slangcollier met een driehoekig gevormde hanger met barnsteen, een broche met een barnsteenn in bloemvorm en 2 ringen. Diverse gehaltes. ca 33 gram. In goede ...

Deense Jydsk telefoon
Resultaat: 80 EUR

Deense Jydsk telefoon van metaal en bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Zilveren collier en hanger rhodoniet
Resultaat: 40 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met rhodoniet. Venetiaans collier met een driehoekige hanger bezet met een rhodonietsteen. 50x25mm, inclusief oog. 45 cm. In goede staat