Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ongesigneerd, Vrouw en putti in landschap 1046
Ongesigneerd, Vrouw en putti in landschap

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Lot etnografische pijl en bogen 2213
Lot etnografische pijl en bogen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Franse lantaarnklok 3519
Franse lantaarnklok

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Gietijzeren tuinbank 4012
Gietijzeren tuinbank

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Houten beeld heilige jonge man 5014
Houten beeld heilige jonge man

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas 7067
Grote Chinese vaas

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese waterbloemen pot 7402
Chinese waterbloemen pot

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
2x Chinese rolvazen 7421
2x Chinese rolvazen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 40
Zilveren dienblad

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Collier en hanger met diamant, Tiffany & Co 630
Collier en hanger met diamant, Tiffany & Co

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
2x Ongesigneerd?, Bergachtig landschap 1018
2x Ongesigneerd?, Bergachtig landschap

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
H.J. Wijngaard, Koeien bij de IJssel 1053
H.J. Wijngaard, Koeien bij de IJssel

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
H. Schouten, Honden bij hert 1059
H. Schouten, Honden bij hert

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Sofa in Louis Seize-stijl 4053
Sofa in Louis Seize-stijl

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Antieke Franse E. Gallé vaas 5504
Antieke Franse E. Gallé vaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7066
Chinese vaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese wierookbrander 7120
Chinese wierookbrander

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas 7228
Grote Chinese vaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
6x Chinese kop en schotels 7229
6x Chinese kop en schotels

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Gouden dames horloge 257
Gouden dames horloge

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antieke Edison phonograaf + speelrollen 2030
Antieke Edison phonograaf + speelrollen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Empire secretaire, 1820 4133
Empire secretaire, 1820

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Porseleinkast met intarsia 4227
Porseleinkast met intarsia

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antieke Delftse dekselvaas, 1930 6020
Antieke Delftse dekselvaas, 1930

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
3-Delig Chinees kaststel 7065
3-Delig Chinees kaststel

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2x Zeldzame Chinese borden 7075
2x Zeldzame Chinese borden

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Oude Chinese celadon vaas 7470
Oude Chinese celadon vaas

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Witgouden oorstekers met tukoois en diamant 529
Witgouden oorstekers met tukoois en diamant

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
J.A. Hekking, Hollands riviergezicht 1133
J.A. Hekking, Hollands riviergezicht

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Aris Knikker landschap met ven. 1166
Aris Knikker landschap met ven.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
2x Charles Dix kandelaren, 1840 2014
2x Charles Dix kandelaren, 1840

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antieke spiegel, 1800 4020
Antieke spiegel, 1800

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antieke mahonie chiffoniere 4066
Antieke mahonie chiffoniere

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Hollandse porseleinkast 4164
Hollandse porseleinkast

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4170
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
17e Eeuws Heilig figuur, Anna te Drieën 5003
17e Eeuws Heilig figuur, Anna te Drieën

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
18e Eeuwse fruitschaal 6003
18e Eeuwse fruitschaal

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese blauwe vaas 7087
Chinese blauwe vaas

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese vaas met tekst 7101
Chinese vaas met tekst

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese vaas, figuren/wolken 7114
Chinese vaas, figuren/wolken

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Celadon schaal 7288
Celadon schaal

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Evert Rabbers, Twents Los Huus 1063
Evert Rabbers, Twents Los Huus

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 41
Zilveren dienblad

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom, 75
Zilveren brandewijnkom,

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Agaat collier met gouden streekslot 831
Agaat collier met gouden streekslot

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Franse vuurvergulde pendule 3515
Franse vuurvergulde pendule

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1820 3528
Franse pendule, 1820

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel 4021
18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Grote Chinese sierschotel ø 42,7 cm. 7040
Grote Chinese sierschotel ø 42,7 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese zes-kantige vaas 7118
Chinese zes-kantige vaas

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese beker 7128
Chinese beker

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7136
Chinese vaas

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Chinese kommen 7173
2x 18e Eeuwse Chinese kommen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
4 Delig zilveren koffiesevies 74
4 Delig zilveren koffiesevies

Resultaat:

546 EUR

Verkocht
Antieke zilveren theebus 43
Antieke zilveren theebus

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren viscouvert 12 persoons 45
Zilveren viscouvert 12 persoons

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Tas met zilver beugel, 1839 697
Tas met zilver beugel, 1839

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Collier met paarse parels en een gouden streekslot 729
Collier met paarse parels en een gouden streekslot

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Agaat collier met gouden streeksluiting 830
Agaat collier met gouden streeksluiting

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
H. Bleeker, Koeien 1056
H. Bleeker, Koeien

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
D. Wiggers, Zomers landschap 1100
D. Wiggers, Zomers landschap

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ongesigneerd., Man met pollepel 1229
Ongesigneerd., Man met pollepel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Vergulde pendule, 1860 3520
Vergulde pendule, 1860

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1860 3522
Franse pendule, 1860

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse Empire pendule, 1810 3523
Franse Empire pendule, 1810

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e-19e Eeuwse vitrinekast 4029
18e-19e Eeuwse vitrinekast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Amelander kast, 18e eeuw 4041
Amelander kast, 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuws kabinet met beslag 4157
18e Eeuws kabinet met beslag

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Beeld, Corneille 5006
Beeld, Corneille

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Hildo Krop dekselpot 6005
Hildo Krop dekselpot

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse dekselbak 6062
18e Eeuwse Delftse dekselbak

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose schotel, ø 32 cm. 7000
Chinese Familie Rose schotel, ø 32 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
8x Chinese kop+schotels 7001
8x Chinese kop+schotels

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen boeddha 7027
Chinees porseleinen boeddha

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese porseleinen kom 7083
Chinese porseleinen kom

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas 7095
Chinese celadon vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Celadon vaas 7103
Celadon vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees Familie Verte bord ø 29 cm. 7164
Chinees Familie Verte bord ø 29 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zeer grote Imari sierschotel ø 61 cm. 7215
Zeer grote Imari sierschotel ø 61 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Celadon schaal 7290
Celadon schaal

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Kantonese vazen 7359
2x Kantonese vazen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren koektrommel op tablet 73
Zilveren koektrommel op tablet

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Mahonie trommelkastje, 1820 4180
Mahonie trommelkastje, 1820

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Hollandse Barok secretaire 4017
18e Eeuwse Hollandse Barok secretaire

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Zilveren theekan met comfoor 38
Zilveren theekan met comfoor

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren koffie-servies, 4 delig 42
Zilveren koffie-servies, 4 delig

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Friese zilveren kan met comfoor 49
Friese zilveren kan met comfoor

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant en saffier 51
Gouden ring met diamant en saffier

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke gouden ring 53
Antieke gouden ring

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gouden oorstekers met diamant 59
Gouden oorstekers met diamant

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gouden ring strikvorm met diamant 61
Gouden ring strikvorm met diamant

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
4 Zilveren kuitgespen 285
4 Zilveren kuitgespen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gouden rijring met oud diamant 633
Gouden rijring met oud diamant

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. Mankes, Kraai met insekt 1049
J. Mankes, Kraai met insekt

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lichtenstein, Twee dames 1092
Lichtenstein, Twee dames

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. Zwaan, Gezicht op Zwartsluis 1189
J. Zwaan, Gezicht op Zwartsluis

Resultaat:

450 EUR