Kleine Duitse vroeg Barok ijzeren geldkist met gegraveerd open slot en dubbele vergrendeling. Circa 1700. Afmeting: 8,5 x 17 x 10 cm. In zeer goede originele staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse zandstenen leeuwenkop. Afmeting: 25 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Drie origineel Antieke Egyptische voorwerpen. Twee fragmenten van een Egyptische sarcofaag met originele polychromie. Eén Egyptische houten farao figuur met restpolychromie voor christus ging mee in h...
Twee antieke compositie metalen bronskleurige gepatineerde Jugendstil vazen met putti en floraal decor. Op marmeren basement. Circa 1910. Eén handvat mist. Verder in goede staat. Afmeting: H 31 cm. In...
Drie antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1890. Afmeting: H 44 - 46 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse keramieken wandconsoles met tropische vogels en goud decor. Afmeting: 29 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Drie Hollandse antiquarische boeken. 17e - 18e Eeuw. 1. J. v. Vondels, Koning David in ballingschap, voor Johannes de Wees 1691. 2. Verklaeringen acht capittellen brief Pauli aan de Romeinen, Heer Vit...
19e Eeuws origineel gepolychromeerd Hollands wandrek. Mogelijk Zeeland. Afmeting: 16 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Antieke metalen (kruideniers) weegschaal. Circa 1930. N.V. Snelweger Fabriek De Bilt - Holland. Barst in glas. Afmeting: 54 x 33 x 32 cm. In goede staat.
Duitse antieke historisme gegraveerde wijnkan met paard als duimrust. Compositie metaal. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse historisme pronk siervazen. Circa 1890. Neo Renaissance. Compositie metaal met blauw-glazen reservoirs. Eén vaas twee gietfouten. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
Zware messing vergulde dekseldoos. 19e Eeuw. Vrouwen medaillon met druiventrossen in het haar. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Grote antieke blikken hutkoffer. Circa 1920. Afmeting: 43 x 43 x 67 cm. In goede staat.
Oud/antiek metaal gegoten duivelsmasker met originele polychromie. 30er Jaren. Afmeting: 20 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Opgezette reebok kop. Bevestigd op plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Veertien delen antiquarische boeken. The history of England from the invasion of Julius Caesar to the revolution in 1688. London T. Cadell, T.N. Longman 1793. Met gravures. Afmeting: 15 - 25 cm. In go...
19e Eeuwse koloniale documenten-reiskist met messing beslag. Met vakverdeling binnenin. Leder bekleed. Afmeting: 38 x 33 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Duitse W.M.F. kopergeslagen Jugendstil vaas. Struisvogel merk. Nr. 128. Circa 1915. Afmeting: H 28,5 cm. In zeer goede staat.
Doos diversen. Horloges, horlogekettingen, penningen, houders, sieraden, loep et cetera. Afmeting: 45 x 33 x 3 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Twee beton gegoten tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 x ø 37 cm. In goede staat.
Drie beton gegoten tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 x ø 45 cm. In goede staat.
Vier Engelse antiquarische boeken. Bestaande uit: Works John Bunyan illustrated (veel prenten). The Armsworht Atlas and Gazetteer (500 landkaarten). 2x Edward VII His life and times by Sir Richard Hol...
Twee antiquarische Engelse boeken. Shakespeares Works, Volume 1 en Volume 2. Imperial Edition by Charles Knight met staalgravures. Afmeting: 39 x 29 x 8 cm. In redelijke staat.
Vijf-delige Jugendstil messing haardset. Circa 1915. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Zeldzame mahoniehouten klassizistische Empire theestoof met originele koperen binnenbak. Circa 1820. Afmeting: H 53 x Ø 35 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse National kassa met originele eikenhouten onderkast. Circa 1900. National Cash Register Co. Dayton Ohio, U.S.A. Twee frontjes missen. Afmeting: 133 x 73 x 54 cm. In goede staat.
Twee zeldzame grote vuurvergulde bronzen Empire wandkandelaren met bosnimfen. Twee-lichts. Circa 1830. Afmeting: 60 x 19 x 22 cm. In goede staat.
Oude messing bureaulamp. Tweede helft 20e eeuw. Klein deukje achterzijde. Afmeting: 31 x 26 x 30 cm. In goede staat.
Twee sets schaakspel figuren. Eén maal Suske en Wiske set, kunststof. Eén maal Asterix en Obelix set, kunststof. Afmeting: 3 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Duits antiek. Bestaande uit: Mondgeblazen klepkan met tinnen deksel, anno 1873. Menage met keramiek, circa 1920. Onderzetter met keramiek, circa 1920. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Groot lot antiek linnen. In doos. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten roulette fiches houder. Inclusief fiches. Circa 1920. Afmeting: 12 x Ø 19 cm. In goede staat.
Fraai groot 19e eeuws handbeschilderd blikken presenteerblad met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Houten bestekcassette met Christofle plated bestek. 28-Delig. Afmeting: 10 x 45 x 33 cm. In goede staat.
Twee grote beton gegoten tuinbeelden in Rococo-stijl. Met bachussen. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 60 x 27 cm. In goede staat.
Notenhouten gestoken koloniale snuiftabakhouder met strijdwagen en bazuin blazende putti. Verso fakkel en pijlenhouder. 19e Eeuw. Afmeting: 9 x 4 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee antieke tap-instrumenten in originele doos. Circa 1900. Eén schroefdraad draaier. Afmeting: 20 - 46 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronskleurige houtgestoken wandconsoles. Afmeting: 30 x 15 x 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands lepelrek met originele tinnen lepels. Gemerkt. Afmeting: 46 x 26 x 4 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met koperen ketel. Afmeting: H 63 x ø 34 cm. In goede staat.
Lot etnografische pijlen en bogen. Géén touristische. Drie bogen, divers. Vier pijlen, divers. Afmeting: 108 - 185 cm. In goede staat.
Boheems kristallen handbeschilderde twee-lichts wandlamp met floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 29 cm. In goede staat.
Vier diverse antieke lakstempels. Circa 1900. Onder andere: parelmoer, metaal, bakeliet. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse houten dekseldozen. Twee keer mahonie met bandintarsia + sleutels. Eén maal notenhout met mozaïek intarsia + sleutel. Afmeting: 15 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bronzen zes-lichts kaarskandelaren met putti en zwart marmeren basement. Circa 1880. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
19e Eeuws vurenhouten gepolychromeerd vogelhuis. Afmeting: 66 x 43 x 72 cm. In goede originele staat.
Zeldzame met boomzwam beklede Jugendstil documentenmap met messing beslag. Circa 1910. Afmeting: 35 x 24 x 1 cm. In goede staat.