Jan Toorop. 1904. 1858 - 1928. Vissersvrouwen op de kade. Potlood op papier. Afmeting: H 15,5 x B 15 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands kerkinterieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 16 cm. In goede staat.
Jan holtrop. 1917 - 1995.Boeren bij paard en wagen graan aan het oogsten. Olieverf op linnen. Afmeting: 51x 81 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1992. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.
Edouard Houbolt, 1935. 1885 - 1954. Religieuze voorstelling met figuren bij kaarslicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 124 x 180 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure van een musketier. Gravure op papier. Afmeting: H 26,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
H. van Meegeren. 1889 - 1947. Religieuze figuren voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. In goede staat.
C. Apostool. 1762 - 1844. Verso. Sepia. 19e Eeuw. Landschap met oereik, huis en figuren. Sepia op papier. Afmeting: H 32 x B 43 cm. In goede staat.
Otto Eerelman. 1839 - 1926. Windhond. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
Monogram C.V. Circa 1940. Wilde bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Heren portret. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 21 cm. In goede staat.
Otto Eerelman. 1839 - 1926. Studie tekeningen van paarden. Houtskool op papier. Afmeting: H 31 x B 49 cm. In goede staat.
Suze Robertson. Amsterdamse joffer. Meisjes portret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1974. 1913 - 1996. Schipholt bos Glanerbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Strandgezicht met vissersvolk en boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.
H. van Langen. 1874 - 1964. Boerenvrouw bij schouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In redelijk/goede staat.
A.J. Gerritsen. Circa 1930. Schaapskooi met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Harry Maas. Monogram rechtsboven. 1906 - 1982. Meisje met hoofddoek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht met landhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.
Henk Bijlaert. Circa 1930. Boeren dorpsgezicht met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Joodse man drinkt thee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Stilleven naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 46 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Portret jachthond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 23 cm. In goede staat.
J. Lammers. Circa 1900. Stilleven met gemberpot en bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Monogram H.B. 1905. Impressionistisch strandgezicht met branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
A. Blok v.d. Velden. 1913 - 1980. Texel 1946. Verso Texelse vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Grachtengezicht Amsterdam met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
E. Engelmann. 1820 - 1902. Duitse School. Havengezicht. Restauratieplek in de lucht. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 43 x B 50 cm. In redelijke staat.
A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Landschap met Drentse boerderijen, kippen en figuren in de verte. Afmeting: H 25 x B 31 cm. In goede staat.
Hans Molenaar. 1914 - 1989. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht. Holland. Zandvoort. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1920. Windhond op Perzisch kleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Simon Maris. 1873 - 1935. Negroïde dame met sieraden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 15,5 cm. In goede staat.
Gert Stegeman. 1858 - 1940. Havengezicht Amsterdam met Schreierstoren etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In goede staat.
J.D. Hinrichs, 1941. Twentse boerderij naast zandpad Aamsveen. Pastel op papier. Afmeting: H 32 x B 46 cm. In goede staat.
Vijf diverse miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Damesportretten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 7 x B 7 cm. In goede staat.
Monogram H.K. 50e jaren Kubistisch portret olieverf op papier 50x38 cm in goede staat.
Jos Francois. Gracht Amsterdam. Circa 1920. Kleurenlitho op papier. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Schepen op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 7 x B 20,5 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. Enschede. 1878 - 1967. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Kees Hak. 2001. 1941 - . Stilleven met tafels. Gouache op papier. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met aardbeien op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Herman Brood 1946-2001 Texoprint met fantasie figuur de kus print op linnen 41x38 cm in goede staat.
W. Burger. 21e Eeuw. Twee figuren aan het wijnproeven. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Twee gravures + landkaart. Landkaart, 18e eeuw, Grande mer de Indes, Amsterdam di B. Elwé. 18e Eeuwse handingkleurde gravure, grachtengezicht Amsterdam met figuren. 19e Eeuwse sepia, gesigneerd C.P.V....
Francesco Berlingieri. Circa 1900. 19e Eeuwse schilder in Italie. Dame met bloemen. Olieverf op papier op paneel. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Wilhelm Westerop. 1876 - 1954. Duitse School. Doberman Pincher. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
H. Bode. Hollandse School. Circa 1900. Bomschuit op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.