Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Spiegel met console
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse vergulde halspiegel met console, driekwart Korinthische zuilen en kroon. Bijgeschilderd. Blad mist. Afmeting: H 251 x B 68 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese hocker
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. Afmeting: 48 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Willem III speeltafel
Resultaat: 150 EUR

Mooie Hollandse notenhouten Willem III speeltafel met gecontourneerd opklapbaar blad, met binnenin vier oude ingelegde speelkaart doosjes. Circa 1860. Afmeting: 78 x 91 x 86 cm. In goede staat.

Louis Seize commode
Resultaat: 150 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Seize vier-laden commode met origineel messing ringbeslag en halve Korinthische zuilen. Circa 1800. Afmeting: 94 x 95 x 48 cm. In goede staat.

Staphorster vitrinekast
Resultaat: 150 EUR

Origineel gepolychromeerde 19e eeuwse Staphorster vitrine hangkast. Afmeting: 88 x 92 x 26 cm. In zeer goede originele staat.

Antieke armleunstoel, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke notenhouten Louis Seize-stijl armleunstoel. Circa 1900. Afmeting: H 95 x 67 x 45 cm. In goede staat.

Engelse speeltafel
Resultaat: 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten speeltafel met velours op blad. Circa 1890. Afmeting: 75 x 90 x 47 cm. In goede staat.

Italiaanse spiegel met lampen
Resultaat: 150 EUR

Italiaanse spiegel met twee lampen. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof. Afmeting: H 108 x 72 cm. In goede staat.

3x Antieke Engelse stoelen
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke Engelse mahoniehouten stoelen met goede stoffering. Schellak. Circa 1870. Afmeting: 88 x 47 x 54 cm. In goede staat.

Franse bloementafel
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Franse bloementafel met intarsia en brons. Deksel beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: 79 x 43 x 33 cm. In goede staat.

Tafeltje met 18e eeuwse tegels
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten tafel met twaalf stuks 17e eeuwse Hollandse wandtegels met dieren. Beschadigingen. Afmeting: 55 x 46 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Oosters kamerscherm
Resultaat: 150 EUR

Oosters houtgestoken handbeschilderd kamerscherm. 20e Eeuw. Afmeting: 186 x 200 cm. In goede staat.

Oosterse kampfer kist
Resultaat: 150 EUR

Oude Oosterse kampferkist met messing beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 54 x 105 cm. In goede staat.

Wortelnoten salontafel, 1860
Resultaat: 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse wortelnoten salontafel met florale intarsia. Blad kan opgeklapt worden (flap aan de wand). Circa 1860. Afmeting: 60 x 100 x 131 cm. In goede staat.

Indonesisch schaakspel
Resultaat: 140 EUR

Indonesisch houtgestoken (teak) schaakspel met olifanten poten en snijwerk op blad. Blad is omkeerbaar tot schaakspel. Houder met schaakstukken onder blad. Afmeting: 50 x 75 x 70 cm. In goede staat.

Mahonie penantkastje
Resultaat: 130 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Seize penantkast. Circa 1800. Afmeting: 86 x 92 x 44 cm. In goede staat.

Antieke Louis Philippe spiegel
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse Louis Philippe spiegel met hoorn des overvloeds. Kroon beschadigd + bijgeschilderd. Afmeting: H 130 x B 80 cm. In redelijke staat.

Eiken buffetkast
Resultaat: 130 EUR

Antiek eikenhouten Jugendstil keukenbuffet met messing beslag en facet geslepen glas en spiegel. Afmeting: 205 x 120 x 55 cm. In goede staat.

Eiken commode, 1820
Resultaat: 130 EUR

Hollandse eikenhouten vier-laden Empire commode. Circa 1820. Beslag later. Afmeting: 92 x 52 x 100 cm. In goede staat.

Franse buffetkast
Resultaat: 120 EUR

Franse notenhouten Henri Deux neo renaissance buffetkast met volle zuilen en snijwerk ranken. Annotatie 1675 (deur). Afmeting: 237 x 140 x 60 cm. In zeer goede staat.

Engelse schrijftafel
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijftafel met drie lades en schrijfleer. Zonlicht-schade. Afmeting: 75 x 120 x 54 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse wandvitrine
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse grote wortelnoten wandvitrinekast. Afmeting: 80 x 94 x 25 cm. In goede staat.

6x Biedermeier stoelen
Resultaat: 120 EUR

Zes antieke mahoniehouten Biedermeier stoelen met cassis-kleurige velours stoffering. Circa 1860. Afmeting: 91 x 46 x 43 cm. In goede staat.

Engels damesbureau met intarsia
Resultaat: 120 EUR

Engels mahoniehouten damesbureau met florale intarsia. Louis Seize-stijl. Circa 1920. Afmeting: 79 x 47 x 128 cm. In goede staat.

Gepolitoerde penantkast
Resultaat: 120 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.

Eén-deurs vitrinekast
Resultaat: 120 EUR

Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.

Eén-deurs vitrinekast
Resultaat: 120 EUR

Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.

Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.
Resultaat: 120 EUR

Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.

Eén-deurs vitrinekast
Resultaat: 120 EUR

Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.

Engelse tiltop tafel
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse Engelse tiltop tafel met gecontourneerd blad, parelmoer en boulle inleg. Zwaar beschadigd. Afmeting: 80 x ø 83 cm. In matige staat.

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 110 EUR

Hollandse wortelnoten theetafel met lade en bronzen beslag. Circa 1880. Afmeting: 63 x 71 x 52 cm. In goede staat.

Meidenkast, 1860
Resultaat: 110 EUR

Hollandse mahoniehouten Biedermeier meidenkast. Circa 1860. Afmeting: 176 x 100 x 42 cm. In goede staat.

Spaanse tafel
Resultaat: 110 EUR

18e - 19e Eeuwse Spaanse kastanjehouten tafel met lade. Mooie patina. Afmeting: 60 x 76 x 73 cm. In goede staat.

Halve maantafel
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten halve maan tafel met geschulpt blad. Afmeting: 79 x 87 x 40 cm. In goede staat.

Antieke salontafel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollandse salontafel met vier-spant klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: 57 x 104 cm. In goede staat.

2x Vergulde bijzettafel
Resultaat: 100 EUR

Twee vergulde Louis Seize-stijl houten bijzettafels met marmeren bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 48 cm. In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 100 EUR

Hollandse wortelnoten theetafel met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 52 x 80 cm. In goede staat.

Antieke eettafel, 1870
Resultaat: 100 EUR

Gave antieke mahoniehouten eettafel met gecontourneerd blad en 4-spant poot. Circa 1870. Louis Philippe. Afmeting: 75 x 100 cm. In zeer goede staat.

Engelse hangoortafel, 1870
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met zes-kantige poten. Circa 1870. Afmeting: 66 x 114 x 102 cm. In goede staat.

Engelse wandtafel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten wandtafel met twee lades en schrijfleer. Afmeting: 76 x 43 x 90 cm. In goede staat.

Hollandse naaitafel, Willem III
Resultaat: 100 EUR

Hollandse notenhouten Willem III naaitafel. Circa 1870. Afmeting: 77 x 43 x 55 cm.In goede staat.

17e Eeuwse eiken dekenkist
Resultaat: 100 EUR

17e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist. Omgebouwd met twee deuren. Afmeting: 65 x 99 x 54 cm. In goede staat.

Notenhouten tafel, 1880
Resultaat: 100 EUR

Duitse notenhouten Gründerzeit tafel. Circa 1880. Afmeting: 75 x 115 x 98 cm. In zeer goede staat.

Engelse eettafel, 1880
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten eettafel met drie eikenhouten tussenbladen. Circa 1880. Afmeting: 77 x 108 x 121 cm./77 x 121 x 280 cm. In goede staat.

Dekenkist
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met plat deksel. Slot mist. Afmeting: 60 x 117 x 67 cm. In goede staat.

Duitse naaitafel, 1880
Resultaat: 100 EUR

Duitse wortelnoten Gründerzeit naaitafel met vakverdeling onder blad. Circa 1880. Afmeting: 71 x 51 x 25 cm. In goede staat.

Hollandse bonheur, 1870
Resultaat: 100 EUR

Hollandse mahoniehouten bonheur met spiegel. Huwelijk. Circa 1870. Mist sleutels. Afmeting: 192 x 102 x 50 cm. In redelijke staat.

4x Antieke stoelen, 1900
Resultaat: 100 EUR

Vier notenhouten stoelen met messing intarsia. Circa 1900. Afmeting: 84 x 51 x 54 cm. In goede staat.