Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke eiken hoekvitrinekast
Resultaat: 100 EUR

Antieke eikenhouten één-deurs hoekvitrinekast met spiegels en glazen schappen. Circa 1915. Afmeting: 205 x 100 x 60 cm. In goede staat.

18e Eeuwse 4-laden commode
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barock 4-laden commode. Gebuikt. Afmeting: 82 x 98 x 50 cm. In goede staat.

Mahonie vitrinekast, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Eén-deurs met twee lades, volle zuilen en schappen. Afmeting: 220 x 102 x 56 cm. In goede staat.

Wortelnoten naaitafel
Resultaat: 95 EUR

Duitse notenhouten Gründerzeit naaitafel met mooi binnenleven. Circa 1890. Afmeting: 77 x 49 x 41 cm. In redelijke staat.

Engelse wastafel
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wastafel met lade. Afmeting: 80 x 92 x 51 cm. In goede staat.

Antieke Engelse hangoortafel
Resultaat: 90 EUR

Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel met getorste poten. Circa 1900. Afmeting: 73 x 106 x 55 cm. / 73 x 106 x 140 cm. In goede staat.

Italiaans bar-kastje met intarsia
Resultaat: 90 EUR

Italiaans notenhouten bar-kastje met likeurkelder en florale intarsia. Klaver-vormig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 57 x 55 cm. In goede staat.

Grote gestoken spiegel
Resultaat: 90 EUR

Oosterse houtgestoken halspiegel met rankendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat. 178x61 cm

Tafeltje met inleg, 1870
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse geeboniseerde bijzettafel met floraal snijwerk op blad. Circa 1870. Afmeting: 75 x 52 x 44 cm. In goede staat.

Hollandse Barok commode
Resultaat: 90 EUR

Hollandse wortelnoten Barok commode met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 83 x 40 cm. In goede staat.

Mahonie etagere kast, 1870
Resultaat: 90 EUR

Hollandse mahoniehouten etagiere kast met floraal snijwerk en spiegels. Circa 1870. Willem III. Afmeting: 200 x 50 x 124 cm. In goede staat.

Antiek theekastje, 1920
Resultaat: 80 EUR

Antiek eikenhouten theekastje met facetgeslepen glas. Met afneembaar tablet. Circa 1920. Afmeting: 67 x 67 x 46 cm. In goede staat.

Lederen armleunstoel
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten armleunstoel met blauw/groen lederen bekleding en koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 61 x 69 cm. In goede staat.

Italiaanse armleunstoel
Resultaat: 80 EUR

Italiaanse notenhouten armleunstoel met bruin lederen bekleding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 85 x 75 cm. In goede staat.

Spinnekoptafel
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten Louis Philippe spinnekoptafel met gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 71 x 120 x 88 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil spiegel, 1910
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse Jugendstil spiegel met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: H 150 x B 82 cm. In goede staat.

2x Antieke meubelstukken, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke eikenhouten piedestal + opengewerkte hocker. Circa 1900. Afmeting: 45 - 77 cm. In goede staat.

Mahonie laden-commode
Resultaat: 80 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode met messing beslag. Zijkanten gebogen. Ongerestaureerd. Afmeting: 82 x 83 x 52 cm. In redelijke staat.

Eiken commode, 1820
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten Hollandse commode met bronzen beslag. Circa 1820. Afmeting: 78 x 97 x 47 cm. In goede staat.

Engelse hangoortafel
Resultaat: 75 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met koperen wielen. Circa 1900. Afmeting: 76 x 96 x 40 cm. / 76 x 96 x 134 cm. In goede staat.

Engelse hangoor tafel, 1900
Resultaat: 70 EUR

Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 75 x 63 x 60 cm. In goede staat.

Theekastje, 1915
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en afneembaar tablet. Circa 1915. Afmeting: 79 x 65 x 45 cm. In zeer goede staat.

Antiek theekastje, 1915
Resultaat: 70 EUR

Antiek eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en deurtje. Met afneembaar blad. Circa 1915. Afmeting: 75 x 40 x 60 cm. In goede staat.

Duitse kist, 1830
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Duitse beschilderde kist met origineel slot. Circa 1830. Afmeting: 45 x 102 x 60 cm. In goede staat.

18e Eeuwse ladenkast
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse notenhout belijmde ladenkast met bronzen beslag en intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 80 x 46 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse spiegel
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse vergulde Rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 87 x B 43 cm. In goede staat.

Engelse secretaire, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse eikenhouten secretaire met origineel beslag en getorste poten. Circa 1920. Afmeting: 106 x 80 x 48 cm. In goede staat.

Mahonie kastje
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten één-deurs Louis Philippe kastje. Circa 1870. Afmeting: 60 x 50 x 39 cm. In goede staat.

Antieke Duitse spiegel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse spiegel van eikenhout met snekken. Gründerzeit. Circa 1900. Afmeting: H 145 x B 92 cm. In goede staat.

Engelse wijntafel
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse notenhouten Engelse wijntafel met houtgestoken drie-spant poot. Afmeting: H 63 x Ø 61 cm. In goede staat.

Ovale Louis Seize-stijl tafel
Resultaat: 60 EUR

Notenhouten Louis Seize-stijl ovale tafel met kruispoot-verbinding. Circa 1880. Afmeting: 73 x 98 x 63 cm. In goede staat.

Eiken bijzettafel, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met getorste poot en klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: H 50 x Ø 60 cm. In goede staat.

Gietijzeren tuinbank
Resultaat: 60 EUR

Gietijzeren tuinbank. 20e Eeuw. Hout vergaan. Afmeting: 87 x 100 x 52 cm. In redelijke staat.

3x Italiaanse vergulde stoelen
Resultaat: 60 EUR

Drie Italiaans vergulde stoelen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 x 38 x 44 cm. In goede staat.

2x Oosterse wandconsole tafels
Resultaat: 60 EUR

Twee Oosterse houtgestoken wandconsole tafels. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 35 x 86 cm. In goede staat.

Engelse lectuurbak met lade
Resultaat: 50 EUR

Engelse mahoniehouten lectuurbak met lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 50 x 39 cm. In goede staat.

Engelse lectuurhouder
Resultaat: 50 EUR

Engelse mahoniehouten lectuurhouder met lade en koperen wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 55 x 38 cm. In goede staat.

Mahonie piedestal
Resultaat: 50 EUR

Antieke mahoniehouten piedestal. Circa 1870. Afmeting: H 96 cm. In goede staat.

Lyra vormige toiletspiegel
Resultaat: 50 EUR

Antieke mahoniehouten spiegel in lyra vorm met lade. Afmeting: 82 x 73 x 40 cm. In goede staat.

Thee-serveerwagen, 1960
Resultaat: 50 EUR

Tropisch houten thee-serveerwagen op wielen. Scheepvormig. Circa 1960. Afmeting: 80 x 93 x 45 cm. In goede staat.

Antieke Mechelse armleunstoel
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten Mechelse armleunstoel met leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 110 x 62 x 66 cm. In goede staat.

Theetafel met lade
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.

Engelse bijzettafel
Resultaat: 45 EUR

Mahoniehouten Engelse bijzettafel met gecontourneerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 79 cm. In goede staat.

Engelse Windsor armleunstoel
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse Engelse Windsor armleunstoel. Afmeting: 90 x 45 x 60 cm. In goede staat.

Mahonie piedestal
Resultaat: 40 EUR

Engelse-stijl mahoniehouten piedestal met intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x Ø 40 cm. In goede staat.

Theewagen op wielen
Resultaat: 40 EUR

50-er Jaren theewagen op wielen. Chroom. Opklapbaar. Afmeting: 80 x 70 x 36 cm. In goede staat.