Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse ladenkast
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse notenhout belijmde ladenkast met bronzen beslag en intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 80 x 46 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse spiegel
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse vergulde Rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 87 x B 43 cm. In goede staat.

Engelse secretaire, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse eikenhouten secretaire met origineel beslag en getorste poten. Circa 1920. Afmeting: 106 x 80 x 48 cm. In goede staat.

Mahonie kastje
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten één-deurs Louis Philippe kastje. Circa 1870. Afmeting: 60 x 50 x 39 cm. In goede staat.

Antieke Duitse spiegel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse spiegel van eikenhout met snekken. Gründerzeit. Circa 1900. Afmeting: H 145 x B 92 cm. In goede staat.

Engelse wijntafel
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse notenhouten Engelse wijntafel met houtgestoken drie-spant poot. Afmeting: H 63 x Ø 61 cm. In goede staat.

Ovale Louis Seize-stijl tafel
Resultaat: 60 EUR

Notenhouten Louis Seize-stijl ovale tafel met kruispoot-verbinding. Circa 1880. Afmeting: 73 x 98 x 63 cm. In goede staat.

Eiken bijzettafel, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met getorste poot en klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: H 50 x Ø 60 cm. In goede staat.

Gietijzeren tuinbank
Resultaat: 60 EUR

Gietijzeren tuinbank. 20e Eeuw. Hout vergaan. Afmeting: 87 x 100 x 52 cm. In redelijke staat.

3x Italiaanse vergulde stoelen
Resultaat: 60 EUR

Drie Italiaans vergulde stoelen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 x 38 x 44 cm. In goede staat.

2x Oosterse wandconsole tafels
Resultaat: 60 EUR

Twee Oosterse houtgestoken wandconsole tafels. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 35 x 86 cm. In goede staat.

Engelse lectuurbak met lade
Resultaat: 50 EUR

Engelse mahoniehouten lectuurbak met lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 50 x 39 cm. In goede staat.

Engelse lectuurhouder
Resultaat: 50 EUR

Engelse mahoniehouten lectuurhouder met lade en koperen wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 55 x 38 cm. In goede staat.

Mahonie piedestal
Resultaat: 50 EUR

Antieke mahoniehouten piedestal. Circa 1870. Afmeting: H 96 cm. In goede staat.

Lyra vormige toiletspiegel
Resultaat: 50 EUR

Antieke mahoniehouten spiegel in lyra vorm met lade. Afmeting: 82 x 73 x 40 cm. In goede staat.

Thee-serveerwagen, 1960
Resultaat: 50 EUR

Tropisch houten thee-serveerwagen op wielen. Scheepvormig. Circa 1960. Afmeting: 80 x 93 x 45 cm. In goede staat.

Antieke Mechelse armleunstoel
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten Mechelse armleunstoel met leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 110 x 62 x 66 cm. In goede staat.

Theetafel met lade
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.

Engelse bijzettafel
Resultaat: 45 EUR

Mahoniehouten Engelse bijzettafel met gecontourneerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 79 cm. In goede staat.

Engelse Windsor armleunstoel
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse Engelse Windsor armleunstoel. Afmeting: 90 x 45 x 60 cm. In goede staat.

Mahonie piedestal
Resultaat: 40 EUR

Engelse-stijl mahoniehouten piedestal met intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x Ø 40 cm. In goede staat.

Theewagen op wielen
Resultaat: 40 EUR

50-er Jaren theewagen op wielen. Chroom. Opklapbaar. Afmeting: 80 x 70 x 36 cm. In goede staat.