44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

18e Eeuwse ladenkast 4262
18e Eeuwse ladenkast

70 EUR

19e Eeuwse spiegel 4281
19e Eeuwse spiegel

70 EUR

Engelse secretaire, 1920 4116
Engelse secretaire, 1920

60 EUR

Mahonie kastje 4129
Mahonie kastje

60 EUR

Antieke Duitse spiegel 4142
Antieke Duitse spiegel

60 EUR

Engelse wijntafel 4167
Engelse wijntafel

60 EUR

Ovale Louis Seize-stijl tafel 4168
Ovale Louis Seize-stijl tafel

60 EUR

Eiken bijzettafel, 1920 4200
Eiken bijzettafel, 1920

60 EUR

Gietijzeren tuinbank 4201
Gietijzeren tuinbank

60 EUR

3x Italiaanse vergulde stoelen 4232
3x Italiaanse vergulde stoelen

60 EUR

2x Oosterse wandconsole tafels 4233
2x Oosterse wandconsole tafels

60 EUR

Engelse lectuurbak met lade 4123
Engelse lectuurbak met lade

50 EUR

Engelse lectuurhouder 4172
Engelse lectuurhouder

50 EUR

Mahonie piedestal 4195
Mahonie piedestal

50 EUR

Lyra vormige toiletspiegel 4223
Lyra vormige toiletspiegel

50 EUR

Thee-serveerwagen, 1960 4243
Thee-serveerwagen, 1960

50 EUR

Antieke Mechelse armleunstoel 4277
Antieke Mechelse armleunstoel

50 EUR

Theetafel met lade 4278
Theetafel met lade

50 EUR

Engelse bijzettafel 4104
Engelse bijzettafel

45 EUR

Engelse Windsor armleunstoel 4160
Engelse Windsor armleunstoel

45 EUR

Mahonie piedestal 4179
Mahonie piedestal

40 EUR

Theewagen op wielen 4245
Theewagen op wielen

40 EUR