Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7048
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
7x China, divers 7063
7x China, divers

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese theepot 7131
Chinese theepot

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese kom met zwart glazuur 7154
Chinese kom met zwart glazuur

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Lot Chinees serviesgoed 7256
Lot Chinees serviesgoed

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose trekpot 7298
Chinese Familie Rose trekpot

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese trekpot 7303
Chinese trekpot

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuws Chinees porselein 7315
4x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4x Chinese borden 7333
4x Chinese borden

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Grote Chinese borden 7348
2x Grote Chinese borden

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot 7353
Chinese gemberpot

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7360
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3x Chinees borden, 18e eeuw 7364
3x Chinees borden, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
5x Chinese borden 7430
5x Chinese borden

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
5x Antieke Chinese rolschilderijen 7437
5x Antieke Chinese rolschilderijen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Familie Rose dekselvazen 7499
2x Familie Rose dekselvazen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Grote Chinese schotel Ø 32 cm. 7006
Grote Chinese schotel Ø 32 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
8x Chinees eierschaal porselein 7044
8x Chinees eierschaal porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Zeldzame Chinese vazen 7047
2x Zeldzame Chinese vazen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Queng Lung dekselschaal 7072
Queng Lung dekselschaal

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (8x) 7108
Lot Chinees porselein (8x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Chinese gemberpotten 7138
2x Chinese gemberpotten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Chinese borden 7150
3x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote Imari schaal 7204
Grote Imari schaal

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese hocker 7223
Chinese hocker

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Chinese porseleinen vazen 7247
2x Chinese porseleinen vazen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 7248
2x Chinees porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Antieke Japanse cloisonne borden ø 30,7 cm. 7291
2x Antieke Japanse cloisonne borden ø 30,7 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
6x Antieke Chinese kommen 7379
6x Antieke Chinese kommen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Chinese dekselpotten 7431
2x Chinese dekselpotten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x Chinese borden 7433
3x Chinese borden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kantonese vaas 7449
Kantonese vaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen vleesschaal 7037
Chinees porseleinen vleesschaal

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese trekpot 7130
18e Eeuwse Chinese trekpot

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot 7190
Chinese dekselpot

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Boeddha 7192
Boeddha

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lot Japans porselein (10x) 7224
Lot Japans porselein (10x)

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 7255
2x Chinees porselein

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Melkglazen kop+schotels 7261
2x Melkglazen kop+schotels

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Paar Cheng Lung borden Ø 28 cm. 7322
Paar Cheng Lung borden Ø 28 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Chinese trekpot 7498
19e Eeuwse Chinese trekpot

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees trekpotje 7511
18e Eeuws Chinees trekpotje

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte kom 7041
Chinese Familie Verte kom

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot 7140
Chinese penselenpot

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese hocker met marmer 7180
Chinese hocker met marmer

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
5x Chinese kommen 7283
5x Chinese kommen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke Chinese hocker 7332
Antieke Chinese hocker

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
5x Antieke Chinese borden 7378
5x Antieke Chinese borden

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Grote Imari dekselvaas 7406
Grote Imari dekselvaas

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein (divers) 7179
3x Chinees porselein (divers)

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Bronzen boeddha 7194
Bronzen boeddha

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Chinese/Japanse bronzen wandversiering 7284
Chinese/Japanse bronzen wandversiering

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
4x Chinese borden 7429
4x Chinese borden

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
5x Chinees porseleinen kommen 7244
5x Chinees porseleinen kommen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3x Chinese borden 7420
3x Chinese borden

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (5x) 7442
Lot antiek Chinees porselein (5x)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x 18e - 19e Eeuwse Kang Xi borden 7492
2x 18e - 19e Eeuwse Kang Xi borden

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Japanse Kutani caché pot 7496
Japanse Kutani caché pot

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Chinese gemberpot 7116
Antieke Chinese gemberpot

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x C. Pronk borden 7156
2x C. Pronk borden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
6x Chinese Kang Xi schotels 7185
6x Chinese Kang Xi schotels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Chinese melk en bloed kop + schotel 7258
2x Chinese melk en bloed kop + schotel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot Imari serviesgoed 7259
Lot Imari serviesgoed

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Chinese borden 7267
2x Chinese borden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4x Chinese Queng Lung borden 7297
4x Chinese Queng Lung borden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7344
Lot Chinees porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3x Chinese borden 7436
3x Chinese borden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinees Yixing trekpotje 7033
Chinees Yixing trekpotje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Chinese gemberpotten 7086
3x Chinese gemberpotten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Antieke Chinese bordjes, 1800 7149
3x Antieke Chinese bordjes, 1800

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zeer grote  Japanse/Chinese vaas 7181
Zeer grote Japanse/Chinese vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Japanse Imari vaas 7205
Japanse Imari vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Imari tafellamp 7208
Imari tafellamp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x Imari vazen 7209
6x Imari vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Imari knobbelvaas 7210
Imari knobbelvaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Chinese borden, 18e eeuw 7219
3x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees blauw-wit bord 7226
Chinees blauw-wit bord

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
19x Oude/antieke jade voorwerpen 7311
19x Oude/antieke jade voorwerpen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Japanse bronzen vaas 7329
Antieke Japanse bronzen vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw 7342
2x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x  Antiek, Japan 7394
4x Antiek, Japan

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Imari vazen 7410
3x Imari vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
8x Oude Chinese jade voorwerpen 7473
8x Oude Chinese jade voorwerpen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Chinese borden 7482
3x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees kannetje 7497
18e Eeuws Chinees kannetje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oud Oosters benen plateau/basement 7506
Oud Oosters benen plateau/basement

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x 19e Eeuwse Kantonese vazen 7514
2x 19e Eeuwse Kantonese vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuwse Chinese borden 7515
4x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuws Chinees porselein 7516
3x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Chinese stempel 7092
Antieke Chinese stempel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein 7245
3x Chinees porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinese capucijner kom 7272
Chinese capucijner kom

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein 7275
3x Chinees porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese borden 7294
2x Antieke Chinese borden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke Chinese dekseldoos, 1920 7382
Antieke Chinese dekseldoos, 1920

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese Foo-honden 7472
2x Oude Chinese Foo-honden

Resultaat:

90 EUR