Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vissende figuren en vogel decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 60 x ø 25 cm. In matige toestand.
7x China. Bestaande uit: Zes diverse Chinees porseleinen vaasjes (o.a. parfum). En één koraal boeddha. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen trekpot met vogel decor en bodemmerk. Afmeting: 9 x 14 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met zwart glazuur. Met binnenin drie dieren voorstellingen. Afmeting: 6 x ø 11,6 cm. In goede staat.
Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kopjes + één schotel. Met landschappen/peterselie decor. Enkele chips + één kopje gelijmd, Schotel haarlijn + chips. Afmeting: ø 8 - ø 12 cm. In redelijk...
Kleine 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/vruchten decor. Bodemmerk. Afmeting: 8 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Grote geglazuurde Chinees keramieken trekpot met bodemmerk. Afmeting: 27 x 19 x Ø 14 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kang Xi schotels met floraal decor en gecontourneerde omranding, één chip. Eén kop en schotel met gecontourneerde omranding + Lange Lijs dec...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/landschap decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 21,5 - ø 23 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met bamboe decor. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese gemberpot met floraal decor. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/goud decor. Bodemmerk. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/krabben decor. Alle borden haarlijnen + chips. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes. Divers. Floraal + landschap decor. Eén bordje haarlijn. Eén bordje chip. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Chinese geschilderde voorouder portretten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 101 - 216 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met bodemmerk en figuren in tuin decor. Afmeting: 31 x ø 20 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, koekoek in het huisje. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
Acht Chinese eierschaal porseleinen kop en schotels. Met zes tekens bodemmerk, kustplaats met brug decor. Zeven schotels goed, één gelijmd, acht kopjes goed. Afmeting: 6 x ø 13 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen cilinder vazen met bruine glazuur, vogels/vlinders en bloemen decor. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 25,5 x ø 11,2 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung dekselschaal met oren. Floraal decor. Afmeting: 11 x 22 x ø 17 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: 2x Octagonale Queng Lung borden, 1x grote kom, 1x vaasje met bloem decor, 3x kopjes + 1x schotel. Diverse beschadigingen. Afmeting: 4 - 21,5 cm. In...
Twee Chinees porseleinen gemberpotten met Familie Rose decor, floraal en figuren. Afmeting: ø 10 - ø 13 cm. In goede staat.
Drie antieke blauw-witte Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Kang Xi + Queng Lung. Enkele chips. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schaal met floraal en goud decor. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal snijwerk en marmeren blad. Afmeting: H 52 x Ø 28 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met rood/bruin/blauwe glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 21 - 25 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Tulpenvaas met figuren decor + bodemmerk. Balustervormige vaas met oker glazuur, floraal decor en bodemmerk. Afmeting: H 18 - 24,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse cloisonne borden met kraanvogel decor. Meiji periode. Circa 1880. Eén onderkant iets beschadigd. Afmeting: ø 30,7 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen kommen + schaal. 18e - 19e Eeuw. Familie Rose, Imari kommen, haarlijnen + chip. Schaal heeft draken decor + bodemmerk, gaaf. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede sta...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraad dekselpotten met Familie Rose figuren decor en tekst + binnendeksel. Eén haarlijn. Afmeting: H 15 x ø 8 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Queng Lung borden met landschap/figuren/pagode decor. Twee borden chips. Eén bord goed. Afmeting: Ø 24,8 cm.
Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger decor + bodemmerk. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 44 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met floraal decor. Afmeting: 29,5 x 23,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met ribbels, landschap/pagodes decor. Chips deksel. Afmeting: 11,5 17,5 x ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen octagonale dekselpot met koperen montuur. Vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Lot antieke Japans porseleinen pijpvazen (10x). Onder andere: Imari, Kutani. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
Twee delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Eén maal Kang Xi kom, floraal decor, vier-tekens bodemmerk, haarlijn. Eén maal Kang Xi vaas, figuren in coulissen decor, vier-tekens bodemmerk, haarlijnen...
Twee 19e eeuwse Chinese melkglazen handbeschilderde kop en schotels. Floraal decor. Afmeting: 6 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Cheng Lung diepe schotels met vaas in tuin decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 28 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met melk en bloed decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 17 x 11 ø cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom figuren decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 10,8 x ø 22,2 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen penselenpot. Man in landschap lokt kikker decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12,8 x ø 10,7 cm. In goede staat.
Houtgestoken Chinese hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 x ø 32 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen kommen met figuren in landschappen decor. Afmeting: 5,5 - 12 cm. In goede staat.
Hoge antieke Chinese houtgestoken zes-kantige hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen Familie Rose nagerecht/dessert borden met floraal/goud decor. Circa 1800. Eén bordje haarlijn, enkele minimale randschilfers. Afmeting: ø 16,3 cm. In redelijk/goede s...
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met floraal decor en Foo-hond. Afmeting: H 50 x ø 23 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse theepot met figuren decor, chip tuit. 19e Eeuwse theepot met groen glazuur en goudrand. Knobbelvaasje met craquele glazuur, bodemmerk. Afmeting:...
Oosterse bronzen boeddha figuur op heilige stier. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 20 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese/Japanse bronzen wandversiering. Twee paradijsvogels. Breuk in staart. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met peterselie/pioenrozen decor. Twee borden haarlijn. Afmeting: ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Queng Lung, landschap. 1x Tuin decor, haarscheur. 3x Landschappen decor, circa 1900. Afmeting: ø 12 - 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met vogel/floraal decor. Twee borden haarlijnen. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi bord, 18e eeuw, twee gaatjes. Chinese Imari diepe schotel, haarlijn. Imari kop+schotel, 18e eeuw, goed. Japanse Imari kom, octagonaal, 19e e...
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Vier tekens. Floraal decor. Afmeting: ø 20,3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Kutani porseleinen caché pot met vergulde messing monturen. Bodemmerk. Afmeting: 28 x ø 19 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met Chinese godheden decor. Afmeting: 25 x ø 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Nederlandse keramieken Cornelis Pronk borden met Chinese decors. Eén haarlijn. Afmeting: ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte schotels met floraal decor en bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Afmeting: ø 13,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Melk en bloed/floraal. Beide kopjes haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Drie kleine kop en schotels, waarvan twee schotels + één kopje haarlijn. Twee chocolade kop en schotels + deksels. Haarlijnen + restauratie. Afmeting: 7 -...
Twee 18e eeuwse Chinese Imari borden met tuin decor. Beide haarlijn + één chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Vier Chinees porseleinen Queng Lung borden. 18e Eeuw. Bestaande uit: Papbord, haarlijn + chips. Drie octagonale borden met landschap decor. Eén bord gerestaureerd, één bord haarlijn, één bord goed. Af...
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Heel en beschadigd. Onder andere 18e eeuwse Chinees blauwe kom (heel). 19e Eeuwse kom met groen glazuur (heel). etc. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloesemboom decor. Eén bord haarlijn. Eén bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine oude/antieke Chinese Yixing trekpot met schrift en bodemmerk. Afmeting: 7 x 11,5 x ø 7,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen gemberpotten met diverse landschappen decors. Craquele. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen bordjes met floraal decor. Circa 1800. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse/Chinese vaas met Foo-honden, kraanvogels en bloesemtakken decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Mooie grote Japanse Imari porseleinen vaas met floraal, vogel decor. Geribbeld. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen tafellamp met brons verguld basement. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Twee heel, vier beschadigd. Afmeting: H 19 - 29 cm. In matig/redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 31 x ø 14 cm. In goede staat.
3x 18e Eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor in coulissen. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord in Wanli-stijl met coulissen decor. Afmeting: 3 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Negentien delen oude/antieke jade voorwerpen. Onder andere: Figuren, amuletten et cetera. Afmeting: 4 - 14 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen vaas met vogels op bloesemtakken decor. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Beschadigd. Afmeting: Ø 21 - Ø 22 cm. In redelijke staat.
Vier maal antiek, Japan. Bestaande uit: Twee porseleinen snuffbottles. Eén netsuke van ivoor, bodemmerk. Eén wit metalen dekseldoos met bamboe/vogels in bloesemtakken decor. Afmeting: 5 - 15 cm. In go...
Drie grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met tuin/goud decor. Eén set vazen, waarvan één met haarlijn. Eén grote vaas, goed. Afmeting: 29 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal diverse oude Chinese jade voorwerpen. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/swastika decor. Haarlijnen en chip. Afmeting: ø 21 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kannetje met Amsterdams' Bont decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud Oosters benen plateau/basement. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 61 x 28 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren en goud decor. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Queng Lung Chinees porseleinen borden met landschappen en pagodes decor. Alle haarlijn + één gerestaureerd. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met tuin decor. Alle chips en één haarlijn. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Antieke natuurstenen Chinees bewerkte stempel. Hoogwaardigheidsbekleder op troon. Afmeting: 18 x 9 x 4 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Twee maal 18e eeuws Qung Lung, goed. Eén maal floraal met bodemmerk, haarlijn. Afmeting: ø 20,5 - 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen capucijner kom met binnenin blauw-wit peterselie decor. 19e Eeuw. Afmeting: 11 x ø 29 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Twee bloempotjes, één haarscheur. Eén vaas met figuren in landschap decor, vier tekens, randschade. Afmeting: 8 - 16 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Floraal + waaier decor. Eén beschadigd. Eén haarlijn. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinese roodlak houten dekseldoos met floraal snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 20 x ø 42 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Foo-honden met rood glazuur. 20e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 10 x 15 x 9 cm. In goede staat.