Christiaan Hoogmoed. Hollandse School. Stilleven met rozen en vogelnest. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Willem Witjens. 1884 - 1962. Gezicht op boerderij. Olieverf op linnen. Paneel. Afmeting: H 30 x B 38 cm. In goede staat.
Theodorus van Oorschot. 1910 - 1989. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Willem Boekstal. 1887 - 1957. Wintergezicht Laren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 101 cm. In goede staat.
Otto Eerelman. 1839 - 1926. Studie tekeningen van paarden. Houtskool op papier. Afmeting: H 31 x B 49 cm. In goede staat.
Hans Castrup. 1957 Osnabrück. Duitse School. Phantastic Art. Surrealistisch. Acryl op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Enschede. Bospad met paard en wagen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Wilhelm Westerop. 1876 - 1954. Duitse School. Doberman Pincher. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
Merida, 1996. Mogelijk Francisco Cortijo Merida. 1936 - 1996. Spaanse School. Surrealistische figuren voorstelling. Mixed media op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
José Font Sellabona. 1928 - 2010. Spaanse School. Spaanse kustplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 92 cm. In goede staat.
Jacob Willem Gruyter. 1817 - 1880. Zandvoortse vissersboten op kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41x B 33 cm. In goede staat.
Hans Hermann. Duitse School. 1858 - 1942. Figuren op kade Amsterdam 1888. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 19 cm. In goede staat.
Keith Haring lithografie dragende figuren, litho op papier 90x105 cm in goede staat.
Albertus Gradus Gerritsen. 1879 - 1989. Stilleven met fruit en steengoed melkkan. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.
G. Heymans. 20e Eeuw. Duitse School. Duits paar met witte wijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
17e eeuws Hollands zeegezicht. Hollandse schepen rondom eiland met vesteging en met vele figuren. retouches en bedoeking, verso restauriert 1938) olieverf op linnen, 57x83 cm in redelijke goede staa...
Kees Heynsius. 1890 - 1981. Strandjutter op strand bij storm. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Riviergezicht met brug, gebouw, vele figuren en huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 19 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 35 x B 38 cm. In goede staat.
Ongesigneerd schilderij van een Balinese danseres olieverf op linnen 50x40 cm in goede staat
J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Duits landschap met huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.
Peter van der Braken. 1896 - 1979. Knotwilgen in polderlandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 61 cm. In goede staat.
A. Proost. 19e Eeuw. Vissersjongens met net bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 15 cm. In goede staat.
Vlaminck. 20e Eeuw. Huizen bij dorpsven. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 65 cm. In goede staat.
Jean Leon. Belgische School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
H. Thomas? Meisjes in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 36,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1900. Tiroler man met wijnglas. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.
J. Raamsdonk. 20e Eeuw. Duits landschap met rivier en kasteel. Iets craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
W. Sewohl. 1887- 1967. Duitse School. Berlin unter der Linden. Ets op papier. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Duitse spotprenten. 1. Hier wirdt gebügelt und getollt immer treu und redlichkeit. 2. Autor der misgeburten. Ingekleurde prenten. Afmeting: H 12 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.
Asger Jorn. 1914 - 1973. Nr. 18/50. Figuren compositie. Ets op papier. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Affandi 1907-1990. Kemphanen aan het vechten. Lithografie op papier. Afmeting: H 33 x B 47 cm. In goede staat.
P.C. Kramer. 1879 - 1940. Woonwagen bij bomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 50-er Jaren. Verso J.H. Bakker. Hollands fregat. H.M.S. de Ruyter 1953. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 48 cm. In goede staat.
W. Etty Engelse school meisje met bloem en hoed 19e eeuws. Olieverf op linnen bedoeking en craqulee en lichte beschadeging.88x72 cm.
Ongesigneerd 18e eeuws schilderij twee figuren schrapen steengoed terrine leeg, 56x77 cm schilderij is beschadigd en in redelijke staat.
Russisch achter-glas-schilderij in eikenhouten lijst. Huzaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Wandelaar op bospad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.
Francesco Berlingieri. Circa 1900. 19e Eeuwse schilder in Italie. Dame met bloemen. Olieverf op papier op paneel. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boer in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 64 x B 69 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Havengezicht met figuren en roeiboot. Craquele. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In goede staat.
Naar Henriëtte Ronner. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen met sleutels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
P. Renard Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk olieverf op paneel. 20x26 cm in goede staat.
A. Gerhard. 1910 - 1975. Duitse School. Amsterdam Westertoren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Herman Rijkelijkshuijsen. 1813 - 1883. Hollands bosgezicht met ven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.
Ant. Beek. Circa 1920. Drentse boerderij met boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Meisje met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
W. Rosenberg. Tweede helft 20e eeuw. Vissersboot op ruwe zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Twee gravures + landkaart. Landkaart, 18e eeuw, Grande mer de Indes, Amsterdam di B. Elwé. 18e Eeuwse handingkleurde gravure, grachtengezicht Amsterdam met figuren. 19e Eeuwse sepia, gesigneerd C.P.V....
Ongesigneerd. Circa 1900. Amsterdamse gracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In redelijk/goede staat.
Asger Jorn. 1914 - 1973. Nr. 27/50. Stranger in village. Ets op papier. Afmeting: 20 x 14,5 cm. In goede staat.
W. Burger. 21e Eeuw. Twee figuren aan het wijnproeven. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Ans du Chien? Tweede helft 20e eeuw. Sint Bernard honden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Naar Andy Warhol. Flowers. Lithografie op linnen. Afmeting: H 35 x B 35 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Coen Geevers. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Bouke van der Sloot. 1908 - 1995. Twee koperen ets afdrukplaten. Dorpsgezichten. Afmeting: 13 x 16,5 x 25 cm. In goede staat.
Drie oude Franse affiches. Bestaande uit: Ambiqu-Comique door Affiches Camis Paris, G. Boudet Edition, Les affiche illustrees. Maquettes Animees de Georges Bertrand, G. Boudet edition, Les affiche ill...
Gert Stegeman. 1858 - 1940. Rustend trekpaard met dekkleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Fedor Melancec. 1902 - 1985. Zagreb Joegoslavië. Motiv aus Ilvara. Kustplaats Kroatië. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 73 cm. In goede staat.
Conrad Kickert. 1882 - 1965. Stilleven, Les deux pots de Delft. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
Jan Harm Weijns. 1864 - 1945. Lossen van scheepslading op paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Mogelijk H.J. Scheeres. Hollandse School. Dame met hond in trapopgang. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 14 cm. In goede staat.
Herman Brood 1946-2001 Texoprint met fantasie figuur de kus print op linnen 41x38 cm in goede staat.
Pieter de Regt. 1877-1960. Riviergezicht met ophaalbrug. Olieverf. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.
Ongesignerd 19e eeuws herenportet met penseel in de hand olieverf op linnen schilderij heeft een bedoeking en inschilderingen 80x61 cm redelijke staat.
J.H.W. Kesseler. Omstreeks 1930. Boeren interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Eén restauratie plek. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
H. Krauz. 21e Eeuw. Duits interieur herberg met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
H. Krauz. 21e Eeuw. Duits boeren interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met aardbeien op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen op schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
J. Le Blanc. Alexander Terhell. 1863 - 1949. Vissersboten op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 42 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse ijspret. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met Latijnse teksten en wapens. Cera Fusa, Basere sculpt. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws ikoon. Moeder Gods hoor mijn gebed. Circa 1850. Met enkele kovceg. Diverse restauraties. Barst in paneel. Afmeting: H 31,5 x B 26 cm. Verder in goede staat.
Russisch ikoon. Moeder Gods van Kazan. Met fraaie gouden achtergrond en enkele kovceg. Circa 1850. Mooie kwaliteit. Professionele restauratie, onder andere buitenrand. Afmeting: H 27 x B 23,5 cm. In g...
Russisch ikoon. Maria met kind Jezus. Hodegetria type. Met binnenwerkse keerlatten. Figuren tot op de krijtlaag blootgelegd. Diverse restauraties. Afmeting: H 31 x B 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch ikoon. Christus Pantocrator. Met messing rizza. In Petersburgse-stijl. Circa 1880. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
John Bevort. 1917 - 1996. Amsterdamse bloemenmarkt met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jan Kagie. 1907 - 1991. Houtsnede paneel van Hollandse gracht Amsterdam. Gemengde techniek op paneel. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Koelen. Circa 1930. Wilde bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
H.J. Nijland. 20e Eeuw. Brabantse boeren keuken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
H. Vijfstuk de Groot Jr. 1853 - 1925. Stilleven met antieke voorwerpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.
Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 286/500. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Lezende man bij olielamp. Pastel op papier. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
A.J. Gerritsen. Circa 1930. Schaapskooi met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
van Santen? Circa 1900. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 92 cm. In redelijk/goede staat.
B. Notenboom. 21e Eeuw. Kitten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Veronica Avirvarei 21e haven gezicht op Dordrecht olieverf op paneel, 50x70 cm in goede staat.
L. Scheen passagiersschip de S.S. Rotterdam in haven. 21e eeuws in goede staat. 60x90 cm.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Heren portret. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 21 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Spelende kinderen met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.
W. rauber mogelijk Wilhelm Rauber 1849-1926. Duitse school titrl Lotus im Sattael jockey Thad. Jung. pastel op papier. 50x60 cm in goede staat.