45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

Zilveren mergboor, 1810
Resultaat: 70 EUR

Antieke 835/000 zilveren mergboor mogelijk Mr. Petrus Beck-Amsterdam. Circa 1810. Afmeting: 21 cm. Gewicht: circa 46 gram. In goede staat.

Komkommer diencouvert, 1940
Resultaat: 50 EUR

Komkommer diencouvert voorzien van 835/000 zilveren heften met puntfilet en fraai spiegelmonogram. Mr. Gerritsen en Van Kempen-Zeist. Circa 1940. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Zilveren suikerbak
Resultaat: 170 EUR

2x Kristallen coupes met zilver
Resultaat: 90 EUR

Lot met 6 vleespinnen
Resultaat: 90 EUR

Zes vleespinnen, 3 zilveren pinnen met wapenschild en één met floraal decor en 3 plated pinnen o.a. van WMF. 19-22cm. In goede staat

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Opaline bonbon-schaal
Resultaat: 50 EUR

Opaline bonbonschaal met deksel op onderschotel, voorzien van een zilveren rand en applique, 800/000, met graveerwerk op het deksel. ø20x8cm. In goede staat

Lot zilver (4x)
Resultaat: 60 EUR

Zilveren eierlepel
Resultaat: 90 EUR

Zilveren bonbonschaal, 1994
Resultaat: 70 EUR

Fries mes, 1770
Resultaat: 70 EUR

Zilveren geboortelepel, 1836
Resultaat: 120 EUR

Lodereinfles met goud
Resultaat: 90 EUR

Kristallen lodereinfles ovaal model met lijnslijpsel voorzien van geelgouden kraag en dop, 585/000, gladmodel iets gedeukt. Het flesje is voorzien van een binnenstop. 2,5x1x9cm. In goede staat

Zilveren kandelaar
Resultaat: 60 EUR

Zilveren lepel, 1795
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuwse zilveren lepel. Steel rond model met kam. Mr. Adrianus v.d. Wetering - 's-Hertogenbosch. j.l. W= 1795. Afmeting: 21 cm. Gewicht: circa 58 gram. In goede staat.

Zilveren bonbonschaal
Resultaat: 90 EUR

Zilveren bestekdelen.
Resultaat: 120 EUR

Luxe pennenset "Diplomat Duke 2000"
Resultaat: 100 EUR

Lepelvaas met zilver en lepels
Resultaat: 100 EUR

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 110 EUR

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 80 EUR

3 Zilveren miniaturen
Startprijs 90 EUR

Zilveren miniatuur, Pauw
Resultaat: 60 EUR

Zilveren miniatuur in de vorm van een pauw, 925/000, prachtige staande pauw met uitstaande veren. 7x5x8cm. ca 80 gram. In goede staat