Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Marmeren klokken stel 3595
Marmeren klokken stel
Startprijs 500 EUR
Verkocht
J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser 1220
J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser

Resultaat:

80 EUR

2 Zilveren miniaturen 168
2 Zilveren miniaturen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Porseleinen beeldengroep 6048
Porseleinen beeldengroep

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Lepelvaas met zilver en lepels 185
Lepelvaas met zilver en lepels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Frans klokkenstel, 1900 3612
Frans klokkenstel, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Pendant, 2x Portretten 1237
Pendant, 2x Portretten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren bestekdelen. 202
Zilveren bestekdelen.

Resultaat:

120 EUR

Franse pendule 3629
Franse pendule
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Ton Meijer, Franse kustplaats 1254
Ton Meijer, Franse kustplaats

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar 219
Zilveren kandelaar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht 1267
Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht

Resultaat:

125 EUR

A. Wulfse, Pot met bloemen 1271
A. Wulfse, Pot met bloemen
Startprijs 180 EUR
Franse wit-marmeren pendule 3646
Franse wit-marmeren pendule
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Zilveren eierlepel 236
Zilveren eierlepel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zeldzaam wortelnoten kabinet, 18e eeuw 4000
Zeldzaam wortelnoten kabinet, 18e eeuw

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
K. Terlouw, Stadsgezicht Amsterdamse gracht 1284
K. Terlouw, Stadsgezicht Amsterdamse gracht

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x 6-Pas tegeltableau 6065
2x 6-Pas tegeltableau

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
A. Durieux, Herder met zijn schapen bij bosrand 1301
A. Durieux, Herder met zijn schapen bij bosrand

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Sideboard met glazen deuren 4013
Sideboard met glazen deuren

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Sigarettenkoker en parfumfles met zilver 253
Sigarettenkoker en parfumfles met zilver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Beladen van Aken met figuren in de winter 1318
Ongesigneerd, Beladen van Aken met figuren in de winter

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Salontafel met bronzen figuur 4030
Salontafel met bronzen figuur

Resultaat:

350 EUR

3x Zilveren lepels, 1809-1810 270
3x Zilveren lepels, 1809-1810
Startprijs 150 EUR