18e Eeuws Amsterdams staand horloge met religieus mechaniek, geboorte Jezus met koningen. Wortelnoten 18e eeuwse klokkast met 18e eeuws uurwerk. Gesigneerd, Valentijn Fluso Amsterdam. Met maanstand, d...
Kapitale Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule met Romein en kort zwaard, lansen en harnas. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 51 x 40 x 14 cm. In goede sta...
Grote antieke vijf-delige Duitse laat Biedermeier Flöten Uhr. Vruchtenhout. Circa 1850. Met zeer groot uurwerk met muziekrol en 77 Flöten. Eén dwarsflöte mist. Speelrol met 9 melodieën. Origineel besc...
Grote marmeren strijdwagen-pendule met twee kandelaren. Circa 1920. Bronzen opbouw + kandelaren. Achtdaags Frans enchappement uurwerk, met halfuur-slag op bel. Stukje messing basement kandelaar mist. ...
Zeldzame 19e eeuwse vergulde bronzen Tournarnd crucifix klok met origineel foudraal. Neo Renaissance. Bolletje bovenop beweegt, uurwerk bevindt zich onder de figurenvoorstelling. Uurwerk met enchappem...
Antieke notenhouten Schwarzwalder Black Forest tafelklok met haan/kippen decor en emaille cartouches. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse met schildpad belijmde pendule. Circa 1880. Uurwerk B + C. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten bracket tafelklok met spillegang en verguld brons. Snekuurwerk. Gesigneerd Bryant & Son London. Met dagaanduiding, silent/strike functie, halfuur-slag op bel. Gegraveerd uurwe...
Grote wit marmeren Louis Seize pendule met Korinthische zuilen. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op zilveren bel en touwtjeslinger. Goede vuurvergulde bronzen ornamentuur. Afmeting: 47 x 29...
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule met Amor en lyra. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Zeldzame unieke houtgestoken Lenzkirch staande klok met engelen en originele polychromie. Zeldzaam uurwerk met kwartier-slag op acht gongstaven. Lenzkirch Aug. 1 Million, nr. 878853. Twee-delige klokk...
Vroeg 19e eeuwse Carrara marmeren skelet pendule onder glazen stolp. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting klok: 36 cm. Afmeting stolp: 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met speelwerk op acht bellen, kwartierslag, seconden en maanstand. Uurslag op gongspiraal + aan/uit functie. Met volle Korintische zuilen en vergulde mess...
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met Griekse vrouw, hoorn des overvloeds, fakkel, lauwerkrans, globus et cetera. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat onduideli...
Tweede periode Empire pendule met groen marmeren basement en verguld brons voorstellend diana van de jacht. Tweede helft 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 34 x 13 ...
19e Eeuwse Franse rode schildpad boulle klok met originele console en vergulde bronzen monturen. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 92 x 33 x 21cm. In zeer goed...
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met plated wijzerplaat. Circa 1820. Athena met boog, pijlenkoker en vredesduif. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 30 x 10 cm. In go...
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Directoire, Empire pendule met Romein, medaillon en schild met opschrift Mistére. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Uurwerk behoeft rein...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Weense pendule met systeem Jacqmarts uurwerk, halfuur-slag, automaat, en engel slaat op aambeeld. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met kandelaren en figuur. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 66- 67 cm. In goede staat.
Jaeger Lecoultre Atmos pendule, Nr. 647828.Verguld, gebruikssporen. Blijft na vier uur stilstaan. Afmeting: 23 x 18 x 14 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Weense regulateur met kwartier-slag. Drie gewichten. Circa 1880. Afmeting: 125 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Weense houtgestoken vergulde Cartelklok met touwtjes uurwerk, halfuur-slag op spiraal. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Zeldzame Neuchattel console pendule met spillegang en kwartier-slag. Door Michel a Strassbourg. Slagwerk op twee bellen. Glas voor mist. Houtworm in de console redelijke staat. Afmeting: 87 cm.
Gereviseerde 18e eeuwse Franse zonnetjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger en sleutel. Afmeting: 38 x 24 x 16 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Lood amateuristisch gerepareerd. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.
Italiaanse rozenhouten boulle-stijl staande klok met florale intarsia en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Met Westminster Duits F.H.S. uurwerk. Kwartierslag op gongstaven. Afmeting: H 205 ...
Vroege Franse Cuba mahonie Empire portaal pendule. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Schwarzwalder Jugendstil wandklok met prachtige tinnen wijzerplaat, met figuren en floraal zweepslag decor. Circa 1900. Uurwerk heeft halfuur-slag. Afmeting: 35 x 30 x 17 cm. In goede...
Vroeg 19e eeuwse bronzen vergulde pendule met zwart marmeren basement. Origineel achtdaags-stil uurwerk met touwtjesslinger. 'Schoenpoetser'. Afmeting: 28 x 24 x 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse marmeren Louis Seize pendule met vergulde bronzen versieringen. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 47 x 37 x 13 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse boulle pendule met koper-inleg en vergulde bronzen ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag op gongspiraal, veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse boulle pendule met koper-inleg en vergulde bronzen ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op plated bel. A. Charvet a Lyon. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antieke Franse boulle pendule met koper-inleg en vergulde bronzen ornamenten. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Pierre Megnin Seloncourt. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle klok met messing, schildpad en parelmoer inleg. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Slingervork mist aan slinger. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staa...
Grote Duitse mahoniehouten tafelklok met vergulde bronzen versieringen. Achtdaags-uurwerk, kwartier-slag op gongspiraal, veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 64 x 20 x 38 cm. In zeer goede staat.
Grote Duitse Westminster Kienzle tafelklok met kwartierslag op vijf gongstaven. Circa 1880. Klokkast heeft wormbeval. Afmeting: 49 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Special Editon jaarpendule. Huwelijk Diana + prins Charles 1981. Certificaat. President quartz.Goudkleurig kunststof. Afmeting: 24 x Ø 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Art Deco pendule. Vrouw met jonge panter. Twee-kleurig gepatineerd. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 x 53 x 14 cm. In goede staat.
Kleine Duitse notenhouten balkon-vrijslinger. Gründerzeit. Circa 1890. Weekloper met halfuur-slag. Krimpnaad klokkast. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antieke wekker naar beeldhouwer Coustou. Circa 1920. Compositie metaal. Afmeting: 22 x 19 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bracket klok met snek. Achtdaags stil uurwerk van messing. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten Friese staartklok met timpaankap. Circa 1800. Louis Seize. Wekkerwerk, geen originele poppen, beschildering zijkanten mist. Verder in goede staat. Afmeting: 178 cm.
Friese eikenhouten Biedermeier staartklok met wekkerwerk. Poppen later. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten tafelklok met intarsia en Frans uurwerk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse staande klok. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Gesigneerd Bery Bulluch Ayford. Afmeting: H 207 cm. In goede staat.
Gereviseerde 18e eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger, wandhouder en sleutel. Afmeting: 37 x 25 x 17 cm. In zeer goede staat.
Gereviseerde 18e eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger, wandhouder en sleutel. Afmeting: 40 x 26 x 17 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse tafelklok. Circa 1870. Geeboniseerd hout met messing. Origineel uurwerk zonder slagwerk. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen Cartel wandklok met ophang ketting met stil enchappement uurwerk. Circa 1870. Afmeting: 23 x 12 x 5 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse eikenhouten tafelklok met intarsia en koperen wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 38 x 29 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke messing bureauklokken. Circa 1900 - 1930. Eén maal messing met achterpendel, achtdaags-stil uurwerk, Frankrijk. Eén maal messing, Duits, Pfeilkreuz. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde pendule op houten vergulde console (compositie metaal). 8 Daags, halfuurslag. Circa 1860. Afmeting 35 x 46 x 16 cm. Versiering stukje gietwerk los erbij en verder in redelijke ...
Twee antieke compositie metalen Franse wekkers. Wijzers missen. Verder in goede staat. Afmeting: 25 - 28 cm.
Vroeg 19e eeuwse Franse Louis Seize astronomische vaaspendule met leeuwenkoppen. Vuurverguld en gepatineerd brons. Achtdaags stil uurwerk met touwtjesslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse pendule Jugendstil. Circa 1900. Vrouw en kind op scheepsboeg. Compositie metaal met onyx. Middelste bloem op basement beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm...
Zeldzame antieke Franse tafelklok met circusorkest op tribune. Circa 1900. Originele polychromie. Compositie metaal. Enchappement uurwerk in trommel. Achtdaags, halfuur-slag. Afmeting: 34 x 32 x 10 cm...
18e Eeuws Frans eikenhouten portre montre met spillegang horloge. Philippe Miege Genève. Mahonie gefineerd. Functies niet getest. Afmeting: 20 x 16 x 7 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse wit-marmeren pendule, man met boek. Circa 1870. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 x 52 x 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren pendule met compositie metaal. Paard met engel. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 x 48 x 29 cm. In goede staat.
Kaiser jaarpendule met maanstand. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met compositie metalen figuur. Marmer is goed, ornamenten missen. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 54 - 65 cm. In redelijke...
Antieke Weense notenhouten regulateur. Circa 1880. Louis Philippe. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse wekkerklokken. Circa 1900. Compositie metaal. Eén maal vrouw met ezel, oxidatie. Eén maal infanterist met trompet, stukje afgebroken. Eén wijzer mist. Afmeting: 26 - 34 cm. In rede...
Vergulde bronzen Franse pendule. Circa 1860. Vrouw bij duif. Mist iets in hand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing historisme Lenzkirch wandklok met stil uurwerk. Circa 1890. Afmeting: 10 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met putti en vlinder. Compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk met enchappement. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule. Compositie metaal. 19e Eeuw. Korenwagen. Opnieuw gekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Geplaatst op houten vergulde console. Afmeting: 46 x 40 x 16 cm. In goe...
Lot antieke klok-onderdelen. Comtoises, regulateurs. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam vuurverguld bronzen klokkenstel met originele kratervazen. Pendule met Amor en vredesduiven. Circa 1820. Pijlschacht mist, slinger mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...
19e Eeuwse Franse tafelklok. Type Religieuse. Met mahoniehouten klokkast en koperdraad inleg. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Jugendstil Junghans tafelklok met brons. Circa 1910. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
19e Eeuws messing zuilen klokje onder stolp. Frankrijk. Touwtjesslinger. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Kapitale wit marmeren Jugendstil-stijl klokkenstel met brons en cloisonne. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 30 - 65 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met mahonie inleg. Circa 1800. Achtdaags, halfuurslag, maanstand, datum en secondenaanduiding. Gesigneerd. Joseph Smith Bristol. Afmeting: H 219 cm.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met mooie origineel beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en secondenaanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 210 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker en enchappement en wekker op bel. Wijzerplaat iets beschadigd. Circa 1900. Afmeting: 12 x 7,5 x 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met spiegels en wekker. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Lot (7x) oude/antieke uurwerken. Onder andere: regulateur werken. Niet getest. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Franse comtoise met pronkslinger. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse Jugendstil Ansonia klok met verende nar. Circa 1910. Wijzerplaat bijgewerkt. Compositie metaal. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Twee antieke klokken. Circa 1900. Eén maal vernikkelde Junghans reiswekker. Eén maal schildpad belijmde bureauklok. Frankrijk. Circa 1900. Enchappement, achterkant schildpad weg, wijzers missen. Afmet...
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met rood marmer. Soir D. Autumn. Arm kaarskandelaar gebroken. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Zwaar zwart marmeren klokkenstel met brocotgang. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1870. Enkele chips marmer. Afmeting: 26 - 43 cm. In goede staat.
Groot antiek onyx klokkenstel met verguld messing. Circa 1900. Citadel vorm. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 30 - 38 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen klokken. Circa 1900. Eén maal bureauklok met inktstel. Eén maal wekkerklok, Neo Rococo. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Drie tolletjes missen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse bronzen pendule. Circa 1880. Historisme. Met kariatiden, leeuwenkoppen met hengsels. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met bosnimpf. Circa 1900. Brons-kleurig. Breuk in stam vaas. Vrouw mist iets in hand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 - 60 cm. ...
Antieke Franse mahoniehouten miniatuur staande klok met enchappement uurwerk. Circa 1880. Met messing. Eén koplijstje mist. Afmeting: H 38 cm. Verder in goede staat.
18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met wekker, halfuur-slag op twee bellen + repetitie. Afmeting: 51 x 35 x 19 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse vergulde Louis Philippe pendule met handbeschilderde aardewerk plaquettes. Gesigneerd A. Couvin. Beschilderde wijzerplaat haarscheuren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm...
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Franse marmeren klok met panter. Art Deco. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, slinger + bel missen, rest goed. Afmeting: 33 x 60 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe pendule met romantisch paar. Circa 1860. Verguld compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Stukje van boom af. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede s...