Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen Louis Quinze kabinet met openslaande knieën en origineel beslag. In buitengewoon goede originele staat. Afmeting: 236 x 190 x 65 cm.
18e Eeuwse Hollandse teakhouten Barokvitrine opzetkast met mooi snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. Afmeting: 232 x 170 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier mahoniehouten vitrinekast met volle zuilen en bandintarsia. Met in het dak een geheimvak. Circa 1820. Afmeting: 195 x 87 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Hollands schrijfkabinet met achter de schuine klep diverse lades, kelder, en geheim vak. Bovenstuk met oplopende kop en snijwerk. Onderstuk met drie laden. Mooie patina. Afmeting...
Hollandse wortelnoten vitrinekast met twee kleinere deuren extra twee-delig met origineel bronzen beslag en klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: 229 x 155 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten kabinet met prachtig verguld bronzen beslag. Rococo kroon, medaillons en guirlandes. Circa 1780. Lichte fineerschades. Afmeting: 250 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Jugendstil buffet. Eiken, deels massief. Met floraal snijwerk. Afmeting: H 255 x B 170 x D 70 cm. In goede staat.
Mahonie pronkkast met geslepen glas en halfronde wangen in etagerevorm. Afmeting: 146 x 95 x 44 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse vlaamse eikenhouten renaissance beeldenkast in goede originele staat met prachtig snijwerk. Halve korintische zuilen,ranken, beelden, Leeuwekoppen. Kast heeft een mooie patina is t...
Drents kabinet. Circa 1820. Geheel in originele staat. Afmeting: H 256 x B 160 x D 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken Friese keeftkast met Korinthische zuilen. Uitneembaar. Afmeting: 173 x 80 x 198 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse vruchtenhouten opzetkast met zwaar bronzen beslag en origineel slot. Rococo. Circa 1780. Floraal snijwerk. Prachtige patina. Afmeting: 132 x 130 x 61 cm. In goede staat.
Sideboard met glazen deuren. Notenhout fineer, geeboniseerd. Middelste deur is voorzien van medaillon decor. Afmeting: 100 x 150 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Amelander beschilderde hoekkast. Originele polychromie. Afmeting: 94 x 52 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Hollands Louis Seize kabinet met amforavaas, snijwerk en klauwpoten. Origineel verguld bronzen beslag. Ongerestaureerde originele staat. Afmeting: 250 x 190 x 70 cm. In goede s...
Zeldzame Empire tafel met rood-wit origineel marmeren blad en rondom vergulde bronzen versieringen. Circa 1800. Ongerestaureerd. Enkele delen brons missen. Afmeting: 80 x Ø 110 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten pander schouwopbouw met kandelaren, snijwerk en olieverf schilderij. Gesigneerd. Afmeting: 200 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrine opzetkast met origineel beslag. Uitneembaar. Mooie patina. Afmeting: 196 x 145 x 45 cm. In goede staat.
Antiek Frans notenhouten niervormig ladenkastje met marmeren blad, bandintarsia, messing omranding en beslag. Afmeting: 78 x 62 x 40 cm. In goede staat.
Drie-delig Art Deco mahoniehouten schrijfbureau met lades, deuren en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 72 x 140 x 77 cm. In goede staat.
18e Eeuws Luiks houtgepinde secretaire. Rococo met asymmetrisch snijwerk en origineel bronzen beslag. Sloten vervangen. Verder in zeer goede staat. Afmeting: 102 x 109 x 56 cm.
Bijzonder mooi en zeldzaam antiek eikenhouten Hollands Art Nouveau buffet met ebbenhout, parelmoer-inleg, spiegel en facet geslepen glas. Afmeting: 197 x 170 x 64 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten barok kabinet met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 230 x 165 x 63 cm. De sloten van de lades missen. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands notenhouten boeren secretaire met mooi binnenleven, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 115 x 170 x 132 cm. In goede staat.
Bronzen tafel, voorstellend zittende naakte vrouw die het tafelblad vasthoudt. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Hollands eikenhouten orgelgebogen Louis Quinze schrijfsecretaire met schuine hoeken. Afmeting: 108 x 110 x 56 cm. In goede staat.
Gerestaureerde grote 18e eeuwse notenhouten gestoken drie-persoons bank. Louis Quinze. Circa 1760. Met nieuwe velours stoffering. Afmeting: 103 x 210 x 85 cm. In zeer goede staat.
Oude houtgestoken Rococo-stijl schildersezel. Afmeting: H 192 x B 65 cm. 20e Eeuw. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten dubbelgebogen schrijfbureau met origineel bronzen beslag, vijf lades, mooi nest met lades + kelder. Mooie patina. Circa 1780. Afmeting: 126 x 115 x 30 cm. In zeer goede staat.
Duitse notenhouten Louis Seize vitrine opzetkast. Marquetterie gelegd met bandintarsia. Gepolitoerd. Circa 1780. Afmeting: 202 x 127 x 61 cm. In zeer goede staat.
Klein 18e eeuws Hollands eikenhouten kabinet met vuurverguld bronzen beslag, klauwpoten en prachtig snijwerk in plint onder. Afmeting: 224 x 190 x 65 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Eén-deurs met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 181 x 105 x 130 cm. In goede staat.
Spaanse-stijl historisme bijzettafel met smeedijzeren verbinding, met prachtig snijwerk en klauwpoten. Circa 1890. Afmeting: 69 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire chiffoniere met bronzen vergulde kariatiden, origineel beslag en bronzen plaquette. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 128 x 104 x...
18e Eeuwse stucwerk spiegel met ranken en originele polychromie. Beschadigd. Afmeting: H 147 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken tafelset met floraal/karakterteken decor. Vier stuks, verlopend van groot naar klein. Afmeting: 75 x 52 x 40 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse Biedermeier notenhouten commode met dikke laag fineer. Circa 1800. Lichte fineerschades. Afmeting: 90 x 59 x 130 cm. Verder in redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten chiffoniere. Afmeting: 155 x 95 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse gepolitoerde mahoniehouten penantkast. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 92 x 105 x 55 cm. Im goede staat.
Duitse wortelnoten naaitafel met intarsia binnenleven. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 75 x 42 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire naaitafel. Circa 1830. Recentelijk gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 72 x 35 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten naaitafel met prachtig binnenleven, garenspoelen, lades, klepdeksel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 75 x 51 x 36 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten bonheur met kroon, snijwerk en extra drie lades achter deur. Circa 1870. Afmeting: 225 x 49 x 105 cm. In zeer goede staat.
Duitse Louis Philippe vier-laden commode met uitschuifbare schrijflade en gebogen front. Mahonie. Circa 1870. Afmeting: 91 x 100 x 57 cm. In goede staat.
Duits, massief eiken tinbuffet. Circa 1800. Afmeting: 205 x 170 x 47 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Empire plantenkastje met spiegeldeur en zinken plantenbak. Circa 1820. Afmeting: 80 x 54 x 39 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten Louis Seize armleunstoel. Houtgepind. Circa 1800. Afmeting: 94 x 60 x 62 cm. In zeer goede staat.
Vier iepenhouten stoelen, waarvan één met armleuning. Houtgepind met lyra's in de rugleuning. Circa 1820. Afmeting: 88 x 50 x 49 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe lessenaar met snijwerk en driespant poot. Afmeting: 107 x 36 x 54 cm. In goede staat.
Kleine 18e - 19e eeuwse koloniale teakhouten documentenkist met origineel beslag en slot. Afmeting: 43 x 62 x 37 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire naaitafel met klepdeksel, drie lades en wolhouder. Circa 1820. Beslag later. Verder in goede staat. Afmeting: 83 x 42 x 33 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Biedermeier bank met goede velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 86 x 220 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten drie-delig schrijfbureau met lederen schrijfblad en origineel bronzen beslag. Eind 19e eeuw. Twee krimpnaden in blad. Afmeting: 76 x 80 x 137 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse Renaissance palissander kussenkast met ranken. Uitneembaar. Ongerestaureerd. Fineerschades, slot later. Afmeting: 208 x 190 x 73 cm. In redelijke staat.
Grote Hollandse orgelgebogen eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 93 x 130 x 52 cm. In goede staat.
Twee kuipstoelen met bruin lederen zittingen en chroom. Wired Chairs. Door Gastone Rinaldi Italië. Tweede helft 20e eeuw. Leder beschadigingen. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten vier-laden commode met origineel beslag. Afmeting: 75 x 52 x 75 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Empire vier-laden commode met origineel ringbeslag. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 100 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Electronisch Yamaha keyboard. Type Electone + bankje. Afmeting: 90 x 107 x 44 cm. In goede staat.
Antiek Frans kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd en in goede staat. Afmeting: 76 x 37 x 31 cm.
Antiek Duits kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 80 x 38 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast. Circa 1920. Afmeting: 130 x 120 x 36 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten Neo Gotische boekenkast. Circa 1920. Afmeting: 135 x 100 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Amelander ? vitrinekast met briefpanelen en oude bierverf. Twee-delig. 19e Eeuw. Afmeting: 175 x 92 x 36 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine opzetkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 120 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten één-deurs kastje met vitrine, lade en etagiere. Circa 1900. Afmeting: 120 x 59 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Bretonse eikenhouten piedestal met houtgestoken figuur. Circa 1870. Afmeting: 98 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Massief eiken Franse jachtkast. Circa 1880. Afmeting: H 230 x B 140 x D 55 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize commode. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 84 x 47 x 93 cm. In matig/redelijke staat.
Groen geschilderde vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1800. Afmeting: 77 x 48 x 84 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Louis Seize-stijl penantkast met jalouzie-deur. Afmeting: 82 x 89 x 32 cm. In goede staat.
Mahonie vitrinekast. Twee-deurs. Afmeting: 187 x 111 x 41 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Barok-stijl commode met klauwpoten en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 92 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten gebogen Barok-stijl commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 85 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 85 x 83 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize penantkanst. Ongerestaureerd. Circa 1800. Afmeting: 89 x 88 x 45 cm. In matige staat.
Hollands eikenhouten Neo Renaissance schrijfbureau met Renaissance snijwerk en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Circa 1880. Afmeting: 77 x 79 x 150 cm. In goede staat.
Twee identieke 19e eeuwse mahoniehouten voltaires met rode velours bekleding. Circa 1870. Afmeting: 115 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gestoken armleunstoel. Met rode velours stoffering. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 130 x 62 x 66 cm. In goede staat.
Antieke eikenhout gestoken historisme Gründerzeit schaarstoel. Circa 1880. Duitsland. Afmeting: 110 x 67 x 55 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten 18e eeuwse Barok dekenkist met origineel beslag + slot + sleutel. Sledepoten later. Afmeting: 78 x 130 x 60 cm. In zeer goede staat.
Antieke Louis Philippe schaaktafel met wit marmeren schaakblad. Samengesteld. Afmeting: 74 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Massief eiken dressoir. Duits. Circa 17800. Twee-deurs, met 1 lade en onder een lade een zeldzaam geheim vak Afmeting: 100 x 165 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zachthouten kinderstoel met spijlen. Afmeting: 47 x 45 x 49 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel met bandintarsia en lade. Lichte fineerschade. Afmeting: 84 x 45 x 31 cm. In goede staat.
Hoge Chinese piedestal met etages en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Franse-stijl, eikenhouten vitrine opzetkast met bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 206 x 129 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast. Circa 1880. Afmeting: 230 x 115 x 55 cm. In zeer goede staat.
Antiek mahoniehouten kinderspeelgoed kastje. Circa 1915. Afmeting: 67 x 47 x 25 cm. In zeer goede staat.
Moderne lederen fauteuille met aluminium poten. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 66 x 62 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten vitrinekast met vier glas-in-lood deuren en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 150 x 160 x 48 cm. In goede staat.
Jugendstil buffetkast. Noten, deels massief. Circa 1900. Floraal snijwerk in de panelen. Afmeting: 235 x 142 x 60 cm. In goede staat.
Eiken twee-deurs kast + twee laden. Biedermeier. Circa 1860. Massief. Afmeting: 203 x 160 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met lederen bekleding. Houtgepind. Afmeting: 84 x 60 x 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahonie tiltop tafel met ovaal blad. Afmeting: 76 x 76 x 55 cm. In goede staat.
Antieke spiegel met 19e eeuwse mahoniehouten lijst. Afmeting: H 95 x B 46 cm. In goede staat.