Zeldzame grote mahoniehouten Amerikaanse tafelklok. Met patent accelerating lever spring eight day brass clocks. Biege & Fuller. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Zeldzame Franse messing tafelklok. Systeem Farcot. Met ronddraaiende slinger en tijdsaanduiding. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Weense tafelklok met spillegang en kwartierslag op twee bellen. Gesigneerd Johan Michael Heimbach in Güns. Originele emaille wijzerplaten, lichte haarlijn vorming, schijn schlagen/nicht sch...
Antiek drie delig Frans klokkenstel met coupes. Circa 1900. Compositie metaal met marmeren basement. Vrouw met bloem en engel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Paar pootjes weg. Afmeting:...
18e Eeuwse gesigneerde Engelse eikenhouten staande klok door H.W. Fletcher 1796 te Chester. Acht daags, halfuur-slag, seconden aanduiding. Met vergulde en plated messing wijzerplaat. Afmeting: H 213 c...
Eikenhouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse klokken. Compositie metaal. Circa 1900. Eén maal wekker met bacchus. Eén maal militaire helm met uurwerk. Afmeting: 23 - 28 cm. In goede staat.
Oude Engelse messing lantaarnklok. Tho Moore Ipswitsch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 18 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse wekker. Brons-kleurig compositie metaal. Rijtuig met figuur. Breuk in been van paard. Afmeting: 35 cm. In redelijk/goede staat.
Jaeger Le Coultre Electric tafelklok. 60-er/70-er Jaren. Messing + metaal. Afmeting: 18 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse neogotische wekkerklok met automaat. Monnik trekt aan bel. Circa 1900. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met bewegende vadertje tijd (automaat). Achtdaags-uurwerk met datum en seconden aanduiding. Gesigneerd Costen Kirkham. Afmeting: H 217 cm. In goede staat.
Franse-stijl tafelklok met wortelnoten effect. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antieke Duitse beukenhouten Junghans schoolklok. Circa 1900. Afmeting: ø 33 cm. Functie niet getest. In goede staat.
Antiek Frans roodmarmeren Art Deco klokkenstel met kaarsenhouders. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten tafelklok met parelmoer/hout inleg. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén krimpnaad zijkant. Afmeting: 31 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse onyx pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Barstjes in onyx. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke gepolychromeerde Hollandse Gouda plateel klok. Jugendstil. Circa 1910. Floraal decor. Gelijmd achter + poot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 40 cm. In redelijke staat...
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse notenhouten Schwarzwalder koekoeksklok met druivenranken, vos en vogel. Circa 1870. Afmeting: 64 x 43 x 30 cm. Zwaar messing snek-uurwerk. In goede staat.
Houten zonneklok met mechanisch enchappement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse bureauklok. Circa 1900. Compositie metaal op houten sokkel. Wijzers missen. Afmeting: 39 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met maanstand en secondenaanduiding. Achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.
Oude messing scheepsklok 'Observer'. Mechanisch met slagwerk. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Art Deco pendule met onyx en plated figuur. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 35 x 14 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met pronkslinger en datumaanduiding. Halfuur-slag. Afmeting: 42 x 19 x 32 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Friese staartklok met scheepjes mechaniek, 2de helft 20e eeuw. Afmeting:L 117cm., In goede staat
Mahoniehouten staartklok met Amsterdamse kap en westminster uurwerk ( kwartier slag) en maanstand., 2de helft 20e eeuw. Afmeting L. 107cm. In goede staat
Antieke Franse Tiffany & Co. messing reiswekker met halfuur-slag en wekker op gongspiraal. Afmeting: 12 x 7 x 7,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse wekkerklok met trommelaar en hond. Circa 1900. Staart afgebroken, wijzer mist. Afmeting: 34 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuws Engelse mahoniehouten staande klok met 8 daags uurwerk, halfuurslag. Seconden en datumaanduiding. Mooi beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 220 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten portaalklok, 'Josephientje'. Pfeilkreuz. Circa 1900. Craquele wijzerplaat, glaasje zit los. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Engelse patent nachtwekker. Met transparante wijzerplaat van wit glas. British United Clock Comp. Birmingham. Circa 1900. Messing + mahoniehout. Afmeting: 12 x 14 x 12 cm. In goede staat.
Franse stijl pendule met mechanisch F.H.S. uurwerk. Circa 1980. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag met repetitieslag op dubbele bel. Bronzen beslag. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen vergulde pendule met ridder. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén albast plaquette heeft haarlijn. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Friese staande klok met wekkerwerk en mooie originele beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 233 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde Franse pendule. Berthet a Brest. 19e Eeuw. Met stiftengang, centrale secondenwijzer, maand en datum aanduiding. Boulle inleg basement + glazen stolp. Wijzerplaat beschadigd, verde...
Mora-stijl staande klok uit Denemarken. Halfuur-slag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.
Oude Duitse Schwarzwalder klok. Halfuur-slag op bel. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 25 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder schilderij-klok. Achter-glas voorstelling. Geornamenteerde lijst. Circa 1860. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met achtdaags-uurwerk, datum en seconden aanduiding. Mooie gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 218 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok. met meerminnen aan de zijkant . verf heeft betummen.. Afmeting: 72 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met schotelvormig wijzerblad. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 40 x 27 x 15 cm. In zeer goede staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse vurenhouten hoodklok met wekkerwerk. Ankergang. Joh. Fiaston Detworth. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Drie-delig zwaar 19e eeuws Frans okerkleurig klokkenstel. Circa 1870. Second Empire. Met compositie metaal en brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 - 51 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen pendule met ridder te paard. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 40 x 18 cm. In goede staat.
Schwarzwalder eikenhout gesneden wandklok met Lenzkirch reiswekker en decoratieve houten gewichten. Circa 1900. Afmeting: 36 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Vergulde messing cloisonne tafelklok met mechanisch uurwerk en centrale secondenwijzer. eind 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 21 x 8,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wit-marmeren pendule met bronzen figuur. Jorini Freres and Co. a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele beschadigingen. Afmeting: 56 x 33 x 17 cm. In redelijk/go...
Grote 19e eeuwse schilderij-klok met uurwerk + automaat + slagwerk op drie gongspiralen. Wijzers missen. Losse onderdelen bij. Schilderij in goede staat. Afmeting: 108 x 128 cm. In redelijk/goede staa...
Venetiaanse glazen wandklok met halfuur-slag. Slinger mist. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Franse Charles Dix pendule. Circa 1830. Marmer met bronzen Napoleon Bonaparte. Origineel achtdaags-uurwerk zonder slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee Delftse porseleinen klokkenstellen. 20e Eeuw. Functie niet getest. Enkele chips. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig antiek Frans klokkenstel met trommelaar pendule. Circa 1880. Compositie metaal, bronskleurig, met grijs-marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 - 39 ...
Antieke Majolica Lenzkirch pendule met brons. Achtdaags stil uurwerk. A.U.G. 687827. Afmeting: 26 x 20 x 11 cm. In goede originele staat.
Art Deco pendule van onyx met marmer. Circa 1925. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 27 x 44 x 11 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met marmer en bosfee. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 29 - 41 cm. In goede staat.
Antiek Frans zwart-marmeren klokkenstel. Circa 1900. Eén beschadiging aan marmeren kandelaar. Goud nieuw gekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 - 48 cm. In redelijk/goede...
Antieke notenhouten tafelklok met houtinleg. Circa 1900. A. Gerome Rouen. Achtdaags Frans uurwerk, met bovenliggende balans. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote antieke marmeren Art Deco pendule met bronskleurige vogel. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 33 x 52 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse acht-kantige eikenhouten Pfeilkreuz schoolklok. 1920. Afmeting: 36 x 35 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse houtgestoken Ansonia tafelklok. Halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen wekkers met figuren. Wijzers missen. Oxidatie metaal. Beschadigingen wiek + kruiwagen. Afmeting: 28 - 35 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Duitse keukenklokken. Circa 1900 - 1930. Eén geheel van metaal met bruine omranding, circa 1900. Eén geëmailleerde klok met Duits landschap + figuren decor, randschade. Afmeting: Ø 21 - Ø...
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil regulateur met messing beslag. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Grote Franse marmeren met onyx Art Deco pendule. Met compositie metalen dame. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 66 x31 x 17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse twee-kleurige bronzen Empire pendule met tazza. Brons gebruneerd en verguld. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe pendule met romantisch paar. Circa 1860. Verguld compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Stukje van boom af. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede s...
Grote antieke Franse marmeren klok met panter. Art Deco. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, slinger + bel missen, rest goed. Afmeting: 33 x 60 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse vergulde Louis Philippe pendule met handbeschilderde aardewerk plaquettes. Gesigneerd A. Couvin. Beschilderde wijzerplaat haarscheuren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm...
18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met wekker, halfuur-slag op twee bellen + repetitie. Afmeting: 51 x 35 x 19 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten miniatuur staande klok met enchappement uurwerk. Circa 1880. Met messing. Eén koplijstje mist. Afmeting: H 38 cm. Verder in goede staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met bosnimpf. Circa 1900. Brons-kleurig. Breuk in stam vaas. Vrouw mist iets in hand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 - 60 cm. ...
Zware antieke Franse bronzen pendule. Circa 1880. Historisme. Met kariatiden, leeuwenkoppen met hengsels. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Drie tolletjes missen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen klokken. Circa 1900. Eén maal bureauklok met inktstel. Eén maal wekkerklok, Neo Rococo. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Groot antiek onyx klokkenstel met verguld messing. Circa 1900. Citadel vorm. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 30 - 38 cm. In goede staat.
Zwaar zwart marmeren klokkenstel met brocotgang. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1870. Enkele chips marmer. Afmeting: 26 - 43 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met rood marmer. Soir D. Autumn. Arm kaarskandelaar gebroken. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke klokken. Circa 1900. Eén maal vernikkelde Junghans reiswekker. Eén maal schildpad belijmde bureauklok. Frankrijk. Circa 1900. Enchappement, achterkant schildpad weg, wijzers missen. Afmet...
Antieke Amerikaanse Jugendstil Ansonia klok met verende nar. Circa 1910. Wijzerplaat bijgewerkt. Compositie metaal. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Franse comtoise met pronkslinger. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Lot (7x) oude/antieke uurwerken. Onder andere: regulateur werken. Niet getest. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met spiegels en wekker. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker en enchappement en wekker op bel. Wijzerplaat iets beschadigd. Circa 1900. Afmeting: 12 x 7,5 x 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met mooie origineel beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en secondenaanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 210 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met mahonie inleg. Circa 1800. Achtdaags, halfuurslag, maanstand, datum en secondenaanduiding. Gesigneerd. Joseph Smith Bristol. Afmeting: H 219 cm.
Kapitale wit marmeren Jugendstil-stijl klokkenstel met brons en cloisonne. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 30 - 65 cm. In goede staat.
19e Eeuws messing zuilen klokje onder stolp. Frankrijk. Touwtjesslinger. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Jugendstil Junghans tafelklok met brons. Circa 1910. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse tafelklok. Type Religieuse. Met mahoniehouten klokkast en koperdraad inleg. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Zeldzaam vuurverguld bronzen klokkenstel met originele kratervazen. Pendule met Amor en vredesduiven. Circa 1820. Pijlschacht mist, slinger mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...
Lot antieke klok-onderdelen. Comtoises, regulateurs. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse pendule. Compositie metaal. 19e Eeuw. Korenwagen. Opnieuw gekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Geplaatst op houten vergulde console. Afmeting: 46 x 40 x 16 cm. In goe...
Antieke Franse pendule met putti en vlinder. Compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk met enchappement. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.