Groen lederen Engelse bureaustoel op zwenkwielen. Eind 20e eeuw. Afmeting: 110 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bibliotheektrap met leder beklede treden. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 125 x 46 x 55 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit spiegel met volle Korinthische zuilen. Circa 1880. Afmeting: H 161 x B 80 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse vroeg Biedermeier mahonie eethoek met kolomtafel. Circa 1840. Afmeting: 88 x 52 x 43 cm. / 75 x Ø 91 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 120 x 70 x 66 cm. In goede staat.
Antieke kerfsnede schaarstoel. Friesland. Circa 1900. Afmeting: 63 x 61 x 36 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. In goed...
Antieke Hollandse mahoniehouten eethoek met ovale gecontourneerde tafel en zes stoelen met rode velours bekleding. Circa 1860. Afmeting: 75 x 142 x 102 cm. / 95 x 50 x 40 cm. In uitstekende staat.
Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. In goed...
Twee antieke Engelse 19e eeuwse meubelen. Eén maal een mahoniehouten Davenport bureau met schrijfklep, lades en vakverdeling. En een draaibare mahoniehouten muzikantenstoel met messing beslagen lyra. ...
Grote antieke Engelse mahoniehouten boekenkast. 9-Delig. Circa 1870. Minimale fineerschade. Verder in goede staat. Afmeting: 218 x 240 x 60 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten Louis Philippe dressoir. Schellak. Circa 1870. Afmeting: 85 x 137 x 53 cm. In goede staat.
Zeldzaam mahoniehouten Louis Philippe schrijfsecretaire met uittrekbare schrijflade, nest en compartimenten. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 168 x 103 x 52 cm. In zeer g...
Hollandse notenhouten Willem III bijzettafel met 4-spant poot en gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 76 x 59 x74 cm. In goede staat.
Hoge teakhouten één-deurs vitrinekast met schappen en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 224 x 77 x 75 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 73 x 61 x 70 cm. In goede staat.
Twee Engelse stijlmeubels. Mahoniehouten nachtkastjes met leder op blad + lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 44 x 60 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Philippe notenhouten voltaire met goede velours bekleding. Met voetenbankje. Afmeting: 117 x 75 x 75 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe-stijl spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 109 x B 80 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe wijntafel. Circa 1870. Handgepolitoerd. Afmeting: 85 x Ø 51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit hoekstoel met snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 86 x 75 x 60 cm. In goede staat.
Oude/antieke spiegel gemaakt van verguld stucwerk en bakeliet/schildpad imitatie. Circa 1930. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 94 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke mahoniehouten bijzettafels. Eén maal tonvormig blad met twee klepdeksels. Eén maal wijntafel op drie-spant poot. Afmeting: 56 - 67 cm. Ø 38 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl secretaire met orgelgebogen front en openslaande knieën en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 105 x 47 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten opklapbare theetafel met afneembaar dienblad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 82 x 61 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse notenhouten Willem III spinnekoptafel met gecontourneerd blad. Afmeting: 73 x 77 x 55 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Engelse mahoniehouten vijf-laden commode met messing ringbeslag. Afmeting: 103 x 98 x 47 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire chiffoniere. Afmeting: 160 x 105 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse wortelnoten toilettafel met spiegel en lades. Afmeting: 150 x 110 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans eikenhouten Henri Deux dressoir met Louis Seize-stijl snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 100 x 123 x 53 cm. In goede staat.
Vier Italiaanse design stoelen van chroom, kunststof en zwart leder. Gemerkt Baleri Italia. Afmeting: 86 x 55 x 40 cm. In goede staat.
Vier design stoelen van Verner Panton S. Vintage. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof. Afmeting: 82 x 60 x 49 cm. In goede staat.
Eikenhouten antieke houtgestoken Mechelse parapluhouder. Circa 1890. Afmeting: 80 x 70 x 25 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten speeltafel. Gepolitoerd. Afmeting: 79 x 40 x 83 cm. In zeer goede staat.
Vier Hollandse mahoniehouten Biedermeier stoelen met goede stoffering. Circa 1860. Afmeting: 103 x 50 x 48 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe vitrine opzetkast met kroon. Circa 1870. Afmeting: 208 x 102 x 45 cm. In zeer goede staat.
Twee Neo Gotische eikenhouten meubelen. Tweede helft 19e eeuw. Eén maal kastje met briefpanelen. Eén maal bijzettafel. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws Engels mahoniehouten dubbelzijdig bureau (architectenbureau/partnerdesk) met tien lades, opbergruimte en schuine klep. Circa 1870. Afmeting: 88 x 180 x 81 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten Biedermeier vitrine opzetkast met schappen en origineel ringbeslag. Afmeting: 215 x 160 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Oosterse teakhout gesneden bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Smeedijzeren tafel met antieke Makkumer polychroom tegels. In 17e eeuwse stijl. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands mahoniehouten Biedermeier damesbureau met uitschuifbaar schrijfblad, drie lades, en spiegel met opzet. Circa 1860. Mooi snijwerk. Afmeting: 155 x 56 x 105 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse notenhouten lectuurhouder met koperen armaturen. Afmeting: 47 x 46 x 34 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Empire kabinet met origineel verguld messing ringbeslag, drie-kwart zuilen en messing capitellen. Afmeting: 223 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten bijzettafel. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 74 x 44 x 44 cm. In goede staat.
Louis Seize mahoniehouten kastje omstreeks 1800 met jalouziedeuren en origineel beslag. 79x70x45 cm in goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Biedermeier nachtkastje. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 30 x 39 x 33 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: H 50 x Ø 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Jugendstil-stijl gesneden spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 98 x B 61 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten houtgestoken kapstok met ranken en leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 37 x 130 x 21 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken tafel met figuren. Blad later. Afmeting: 70 x 54 cm ø. In goede staat.
Eikenhouten Art Deco boekenkast met mooi snijwerk. Circa 1930. Afmeting: 133 x 31 x 135 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten eettafel. Circa 1920. Afmeting: 76 x 110 x 79 cm. In zeer goede staat.
Vier antieke Franse eikenhouten stoelen met goede bekleding. Circa 1880. Afmeting: 110 x 44 x 40 cm. In goede staat.
Eiken dekenkist met plat deksel. Circa 1810. Front met panelen. Afmeting: 124 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.
Notenhouten bijzettafel met ivoor-inleg. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 75 x 50 x 74 cm. In goede staat.
Oude ovale spiegel met messing omranding en stukjes spiegel. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
30er Jaren Art Deco spiegelkastje met eikenhouten gestoken panelen met herten decor. Afmeting: 50 x 60 x 21 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe tafel met mooie houtgestoken poot voorzien van vossenkoppen en gaaf blad. Afmeting: 75 x 114 x 130 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten halspiegel met facet geslepen glas. Circa 1910 -1920. Afmeting: H 127 x B 65 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten piedestal in Louis Seize-stijl. Met verguld messing beslag en onyx blad. Circa 1870. Afmeting: 101 x 30 x 30 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met kerfsnede en sledepoten. Slot mist. Afmeting: 74 x 65 x 137 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theetafel met lade en bronsbeslag. Circa 1890. Afmeting: 77 x 80 x 50 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Louis Philippe tafel. Circa 1870. Afmeting: 74 x Ø 74 cm. In goede staat.
Antieke Mechelse eikenhouten gestoken spiegel met kaarskandelaren, leeuwenkoppen en kammenbakje. Circa 1880. Afmeting: 60 x 60 x 15 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met snijwerk. Circa 1870. Afmeting: 79 x 82 x 43 cm./ 79 x 82 x 86 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Hindelopen tafel met stoelen. Originele beschildering. Circa 1880. Afmeting: 72 x Ø 79 cm. / 98 x 58 x 50 cm. In goede staat.
Antieke orgelgebogen wortelnoten commode met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 78 x 92 x 48 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met etage. Circa 1920. Afmeting: 37 x 46 x 46 cm. In zeer goede staat.
Antieke Thonet-stijl kapstok. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 194 cm. In goede staat
19e Eeuwse wortelnoten bijzettafel met lade en lyra. Met koperen snaren. Afmeting: 71 x Ø 53 cm .In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Biedermeier bijzettafel met gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 73 x 100 x 72 cm. In goede staat.
Kleine antieke eikenhouten boekenpers met lade. 18e Eeuw. Afmeting: 90 x 62 x 30 cm. In goede staat.
Eikenhouten Art Deco bijzettafel. Circa 1930. Afmeting: H 66 x ø 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1870. Afmeting: 75 x 98 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Louis Seize stoel met vaas en rosetten decor. Afmeting: 98 x 52 x 56 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Engelse mahoniehouten speeltafel. Afmeting: 77 x 72 x 49 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten muziekstandaard met dik fineer, dubbelzijdig met lyra. Circa 1820. Afmeting: 159 x 30 x 42 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Willem III Horrix stoelen met prachtig bloemen snijwerk in de kroon. Afmeting: 102 x 55 x 50 cm. In goede staat.
Notenhouten barok bovenstuk van een tabernakel secretaire met 2 deuren en achter de deuren 15 lades met origineel slot. omstreeks 1780 cond. goed, 117x119x48cm.
19e Eeuws mahoniehouten damesbureau met lade en groen schrijfleder. Afmeting: 75 x 54 x 88 cm. In goede staat.
Eiken bijbelkastje in Gotische-stijl. Circa 1900. Massief front met diverse heiligen uitgewerkt. Afmeting: H 148 x B 95 x D 53 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize-stijl halve-maan tafel met jalouziedeurtjes. Afmeting: 75 x 70 x 33 cm. In goede staat.
Franse Louis Quinze-stijl notenhouten commode met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 83 x 51 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers met twee lades. Afmeting: 155 x 58 x 42 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten Barok-stijl secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 52 x 90 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Empire chiffoniere met schrijflade en volle zuilen. Origineel beslag. Afmeting: 164 x 113 x 52 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse notenhouten halspiegel met console en mooi rankensnijwerk en volle Korinthische zuilen. Circa 1860. Afmeting: 259 x 89 x 32 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten één-deurs vitrine-hoekkastje met bandintarsia. Circa 1900. Afmeting: 128 x 53 x 33 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Mechelse halspiegel met leeuwenkoppen. Afmeting: H 201 x B 77 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Engels schrijfbureau met negen lades en schrijfleder. Circa 1900. Afmeting: 150 x 77 x 79 cm. In goede staat.
Prachtige gestoken mahoniehouten voltaire stoel met bloemenranken en rode velours stoffering. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 127 x 85 x 65 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten Gelderse pastoorskast met mooie patina, schappen en lades. Deels uitneembaar. Afmeting: 180 x 167 x 70 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten spiegel bonheur. Circa 1870 Louis Philippe met mooi snijwerk. Afmeting: 220 x 110 x 50 cm. Krimpnaad aan de zijkant. Verder in zeer goede staat.