Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Statenbijbel 1662, Helmich van Cappel 2216
Statenbijbel 1662, Helmich van Cappel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Statenbijbel 1643 2214
Statenbijbel 1643

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Collectie strijkijzers (10x) 2213
Collectie strijkijzers (10x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kandelaar in Barok-stijl 2210
Kandelaar in Barok-stijl

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke kroonluchter, 1900 2207
Antieke kroonluchter, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke barometer, 1930 2203
Antieke barometer, 1930

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Engelse barometer 2202
Engelse barometer

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2x Barometer 2201
2x Barometer

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ovaal miniatuur portret met roos 2200
Ovaal miniatuur portret met roos

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vroeg 20e eeuw wasbekken 2187
Vroeg 20e eeuw wasbekken

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Supraporte van gips 2185
Supraporte van gips

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bakelieten veldtelefoon 2182
Bakelieten veldtelefoon

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Moffenkruikje 2181
Moffenkruikje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Portret miniatuur in opengewerkte lijst met monogram 2172
Portret miniatuur in opengewerkte lijst met monogram

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Portret miniatuur in dubbele lijst 2168
Portret miniatuur in dubbele lijst

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Portret miniatuur in dubbele lijst 2167
Portret miniatuur in dubbele lijst

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Accordiola accordeon + koffer 2155
Accordiola accordeon + koffer

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke citer, 1910 2153
Antieke citer, 1910

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Stoof + ketel 2150
Stoof + ketel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Stoof + ketel 2149
Stoof + ketel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Stoof + ketel 2148
Stoof + ketel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Joodse olielamp 2147
Joodse olielamp

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Antieke aker 2144
Antieke aker

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Tibetaans kistje 2135
Tibetaans kistje

Resultaat:

50 EUR