Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Theestoof 2301
Theestoof

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Telescoop-kijker 2293
Telescoop-kijker

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3x Tabaksdozen 2292
3x Tabaksdozen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Beschilderd miniatuurkastje 2287
Beschilderd miniatuurkastje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Divers 19e eeuws antiek 2284
3x Divers 19e eeuws antiek

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Verdeelschaal op dienblad 2282
Verdeelschaal op dienblad

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Antieke strijkijzers 2281
3x Antieke strijkijzers

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Mahonie theestoof 2280
Mahonie theestoof

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Beddenpan 2279
Beddenpan

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Dozen divers 2278
2 Dozen divers

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Typemachines 2270
2x Typemachines

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bakelieten telefoon 2266
Bakelieten telefoon

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Grote schemerlamp 2261
Grote schemerlamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot tin (10x) 2259
Lot tin (10x)

Resultaat:

110 EUR

Ketel + stoof 2258
Ketel + stoof
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Kruideniersscheppen 2254
2x Kruideniersscheppen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Tinnen kraantjeskan 2249
Tinnen kraantjeskan

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Anteke fotolijsten 2244
3x Anteke fotolijsten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek plated visbestek in cassette 2238
Antiek plated visbestek in cassette

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke dirigentstok, 1897 2231
Antieke dirigentstok, 1897

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3x Tabakspotten 2227
3x Tabakspotten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Kandelaren 2226
2x Kandelaren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hanglamp 2222
Hanglamp

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Duitse verzamelbundels 2217
2x Duitse verzamelbundels

Resultaat:

50 EUR