45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

Antiek koperen melkaad 2313
Antiek koperen melkaad
Startprijs 80 EUR
Geëtst raam in omlijsting 2314
Geëtst raam in omlijsting
Startprijs 60 EUR
Chinese cloisonne vaas 2315
Chinese cloisonne vaas

40 EUR

2x Messing kandelaren 2316
2x Messing kandelaren

30 EUR

2x Antieke Jugendstil wandplaquettes, 1910 2317
2x Antieke Jugendstil wandplaquettes, 1910

90 EUR

Kapitale schildpad dekseldoos 2318
Kapitale schildpad dekseldoos

450 EUR

Lot tin (7x) 2319
Lot tin (7x)

100 EUR

2x Bronzen bloempotten 2320
2x Bronzen bloempotten

300 EUR

17e Eeuwse geldkist 2321
17e Eeuwse geldkist

1.300 EUR

18e Eeuwse documentenkist 2322
18e Eeuwse documentenkist
Startprijs 450 EUR
Bronzen kandelaar 2323
Bronzen kandelaar
Startprijs 100 EUR
Bronzen Jugendstil lamp 2324
Bronzen Jugendstil lamp

100 EUR

Messing hanglamp 2325
Messing hanglamp
Startprijs 30 EUR
6x Antiek koperwerk 2326
6x Antiek koperwerk

25 EUR

Antieke merklap in lijst 2327
Antieke merklap in lijst

100 EUR

19e Eeuwse vergulde lijst 2328
19e Eeuwse vergulde lijst

225 EUR

Wandlamp empire stijl. 2329
Wandlamp empire stijl.
Startprijs 80 EUR
Imari hang-jardinaire 2330
Imari hang-jardinaire
Startprijs 200 EUR
Antieke terracotta piedestal, 1880 2331
Antieke terracotta piedestal, 1880
Startprijs 350 EUR
Imari lamp 2332
Imari lamp
Startprijs 90 EUR
12x Vergulde penningen 2333
12x Vergulde penningen

50 EUR

Japanse Imari lamp 2334
Japanse Imari lamp
Startprijs 100 EUR
Majolica petroleumlamp, 1910 2335
Majolica petroleumlamp, 1910

40 EUR

Bronzen hanglamp 2336
Bronzen hanglamp

250 EUR