Duitse antieke kristallen bokaal met plaatsen en kastelenvoorstelling. Twee chips. Afmeting: H 19 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke cassis-kleurige mondgeblazen glazen vijf-delige piece de milieu tafelstuk. Circa 1900. Afmeting: 54 x ø 27 cm. In goede staat.
Vijf vazen waaronder: vier maal oud/antiek glaswerk en één porseleinen vaas, Lichte VEB. Onder andere: opaline glas. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.
Grote moderne kristalglazen diamant op kristallen sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee grote glazen geslepen limonade kannen met deksel. 21e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen vaas met metaal effect in de kleuren blauw-zwart. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 51 x 35 cm. In goede staat.
Twee grote moderne kristalglazen vierkante kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen vaas, baluster-vormig. 21e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Lot divers oud glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere: vazen, glazen messenleggers en onderzetters. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.
Friese draadglazen waterkan met diagonaal slijpsel, voorzien van montuur met schenktuit, klep duimgreep en handgreep, met glazen flessenbak. Afmeting: 10,5 x 23 cm./11,5 cm. Plus zes bijbehorende glaz...
Grote moderne glazen fruitschaal. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x Ø 50 cm. In goede staat.
Grote glazen vaas. Rood/wit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 35 x Ø 26 cm. In goede staat.
Antiek kristallen kandij/suiker stel, voetstam gerestaureerd, 19e eeuw. Afmeting 24x18x5cm. In redelijke staat.
Zware moderne mondgeblazen glazen vaas met voorwerp. Kwalvormig binnenin. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee grote zware kristalglazen facet geslepen wijnkaraffen. Polen. 21e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Vier maal glaswerk. Bestaande uit drie vazen en één Art Deco schaaltje. Eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.
Groot gelimiteerd kristallen Swarowski figuur. Masquerade Harlequin. In originele verpakking. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Vijf diverse boheems kristallen glazen gekleurd, ca. 1900, Rood glas gemerkt Wilhelmshöhe Auerbach, rood glas andenken aus Warmbrunn, blauw glas andenken aus Cephty?
Een glas heeft chips aan voet. ...
Zeven kristallen Swarowski dieren figuren. Bij één muis mist oor, is er los bij. Verder alles goed. Afmeting: 3 - 6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee moderne kunstglazen katten. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen fruitschaal in schuitvorm. Afmeting: 30 x 28 x 17 cm. In goede staat.
Murano-stijl glazen visarend. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 18 x 16 cm. In goede staat.
Groot antiek geëtst bokaalglas. Met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke twee-kleurige kristallen vrijmetselaars bokaal met gegraveerde vrijmetselaars tekens. Afmeting: 15,5 x Ø 11 cm. In goede staat.