Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bijzettafel in lyra-vorm
Resultaat: 135 EUR

19e Eeuwse wortelnoten bijzettafel met lade en lyra. Met koperen snaren. Afmeting: 71 x Ø 53 cm .In goede staat.

Bijzettafel (mahonie)
Resultaat: 100 EUR

Hollandse mahoniehouten Biedermeier bijzettafel met gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 73 x 100 x 72 cm. In goede staat.

Kleine boekenpers
Resultaat: 150 EUR

Kleine antieke eikenhouten boekenpers met lade. 18e Eeuw. Afmeting: 90 x 62 x 30 cm. In goede staat.

Art Deco bijzettafel
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten Art Deco bijzettafel. Circa 1930. Afmeting: H 66 x ø 65 cm. In goede staat.

Ronde Louis Philippe tafel
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1870. Afmeting: 75 x 98 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Louis Seize stoel
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Louis Seize stoel met vaas en rosetten decor. Afmeting: 98 x 52 x 56 cm. In goede staat.

Engelse speeltafel
Resultaat: 100 EUR

Antieke 19e eeuwse Engelse mahoniehouten speeltafel. Afmeting: 77 x 72 x 49 cm. In zeer goede staat.

Zeldzame muziekstandaard, 1820
Resultaat: 310 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten muziekstandaard met dik fineer, dubbelzijdig met lyra. Circa 1820. Afmeting: 159 x 30 x 42 cm. In goede staat.

6 Horrix stoelen, Willem III
Resultaat: 250 EUR

Zes 19e eeuwse Willem III Horrix stoelen met prachtig bloemen snijwerk in de kroon. Afmeting: 102 x 55 x 50 cm. In goede staat.

Barok bovenstuk tabernakel
Resultaat: 150 EUR

Notenhouten barok bovenstuk van een tabernakel secretaire met 2 deuren en achter de deuren 15 lades met origineel slot. omstreeks 1780 cond. goed, 117x119x48cm.

Mahonie damesbureau
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws mahoniehouten damesbureau met lade en groen schrijfleder. Afmeting: 75 x 54 x 88 cm. In goede staat.

Gotisch bijbelkastje
Resultaat: 350 EUR

Eiken bijbelkastje in Gotische-stijl. Circa 1900. Massief front met diverse heiligen uitgewerkt. Afmeting: H 148 x B 95 x D 53 cm. In goede staat.

Halve-maan tafel
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten Louis Seize-stijl halve-maan tafel met jalouziedeurtjes. Afmeting: 75 x 70 x 33 cm. In goede staat.

Franse commode met marmeren blad
Resultaat: 200 EUR

Franse Louis Quinze-stijl notenhouten commode met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 83 x 51 cm. In goede staat.

Linnenpers
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers met twee lades. Afmeting: 155 x 58 x 42 cm. In goede staat.

Secretaire
Resultaat: 130 EUR

Hollands wortelnoten Barok-stijl secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 52 x 90 cm. In goede staat.

Eiken chiffoniere
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Empire chiffoniere met schrijflade en volle zuilen. Origineel beslag. Afmeting: 164 x 113 x 52 cm. In goede staat.

Spiegel met console
Resultaat: 300 EUR

Prachtige 19e eeuwse notenhouten halspiegel met console en mooi rankensnijwerk en volle Korinthische zuilen. Circa 1860. Afmeting: 259 x 89 x 32 cm. In goede staat.

Antiek hoekkastje, 1900
Resultaat: 120 EUR

Antiek Engels mahoniehouten één-deurs vitrine-hoekkastje met bandintarsia. Circa 1900. Afmeting: 128 x 53 x 33 cm. In goede staat.

Mechelse spiegel
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke eikenhouten Mechelse halspiegel met leeuwenkoppen. Afmeting: H 201 x B 77 cm. In goede staat.

Antiek eiken schrijfbureau
Resultaat: 250 EUR

Antiek eikenhouten Engels schrijfbureau met negen lades en schrijfleder. Circa 1900. Afmeting: 150 x 77 x 79 cm. In goede staat.

Prachtige gestoken voltaire stoel
Resultaat: 150 EUR

Prachtige gestoken mahoniehouten voltaire stoel met bloemenranken en rode velours stoffering. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 127 x 85 x 65 cm. In goede staat.

Eiken kast, 18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Kleine 18e eeuwse eikenhouten Gelderse pastoorskast met mooie patina, schappen en lades. Deels uitneembaar. Afmeting: 180 x 167 x 70 cm. In goede staat.

Hollandse bonheur
Resultaat: 250 EUR

Hollandse mahoniehouten spiegel bonheur. Circa 1870 Louis Philippe met mooi snijwerk. Afmeting: 220 x 110 x 50 cm. Krimpnaad aan de zijkant. Verder in zeer goede staat.