45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

Art Nouveau buffet, 1910 4024
Art Nouveau buffet, 1910
Startprijs 600 EUR
Hollands kabinet 4025
Hollands kabinet

400 EUR

4x Verner Panton stoelen design stoelen 4026
4x Verner Panton stoelen design stoelen

275 EUR

4x Italiaanse design stoelen 4027
4x Italiaanse design stoelen

200 EUR

18e Eeuws boeren secretaire 4028
18e Eeuws boeren secretaire
Startprijs 700 EUR
Henri Deux dressoir, 1880 4029
Henri Deux dressoir, 1880

100 EUR

Salontafel met bronzen figuur 4030
Salontafel met bronzen figuur

350 EUR

2x Opklapbare picknick sets 4031
2x Opklapbare picknick sets

80 EUR

Zeldzaam schrijfsecretaire, 18e eeuw 4032
Zeldzaam schrijfsecretaire, 18e eeuw

275 EUR

Dekenkist (beschilderd) 4033
Dekenkist (beschilderd)

210 EUR

Grenen 2-deurs kast, 1824 4034
Grenen 2-deurs kast, 1824

250 EUR

18e Eeuwse notenhouten bank 4035
18e Eeuwse notenhouten bank

410 EUR

Schildersezel 4036
Schildersezel
Startprijs 140 EUR
Hollandse bonheur 4037
Hollandse bonheur

250 EUR

18e Eeuws schrijfbureau 4038
18e Eeuws schrijfbureau

280 EUR

Louis Seize vitrine opzetkast, 1780 4039
Louis Seize vitrine opzetkast, 1780
Startprijs 1.100 EUR
Eiken kast, 18e eeuw 4040
Eiken kast, 18e eeuw

325 EUR

2x Antieke Engelse meubelen 4041
2x Antieke Engelse meubelen

425 EUR

Hollands eiken kabinet, 18e eeuw 4042
Hollands eiken kabinet, 18e eeuw

500 EUR

1-deurs vitrinekast 4043
1-deurs vitrinekast
Startprijs 600 EUR
Engelse toilettafel 4044
Engelse toilettafel

210 EUR

Bijzettafel, Spaanse stijl 4045
Bijzettafel, Spaanse stijl
Startprijs 350 EUR
Empire chiffoniere 4046
Empire chiffoniere
Startprijs 900 EUR
Prachtige gestoken voltaire stoel 4047
Prachtige gestoken voltaire stoel

150 EUR