Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met vlinder/vogel/floraal en goud decor. Beide vazen bovenrand beschadigd. Afmeting: H 30,5 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Octagonale borden met tuin decor. Eén goed, één met haarlijn, twee met minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen flesvormige vaas met floraal decor en craquele glazuur. Haarlijnen in hals. Afmeting: H 24 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi zeskantige theebus met Foo-honden decor. Afmeting: 14 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Chinese wierookbrander met gegraveerde symbolen en wortelnoten gesneden console. Antieke reparatieplek. Circa 1500 of ouder? Afmeting: 9,8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Grote zeldzame antieke Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Chinees nieuwjaarfeest decor met draken, figuren, lampionnen et cetera. Haarlijn 3 cm. Afmeting: Ø 34,1 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 55 x Ø 35 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Trompetvormig en met Hocker decors. Afmeting: 25.5 x Ø12.2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende Boedha met Familie Rose decor en bodemmerk. Afmeting: 26 x 26 x 16 cm.
Chinees porseleinen lachende Boedha met bodemmerk. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren in tuin decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met zotjes decor. Haarlijnen. Afmeting: 7 x Ø 14,3 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping-stijl vaas met draken decor. Balustervormig. Bovenrand mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 42 x Ø 29 cm. In goede staat.
Chinees poseleinen dekselvaas met Familie Rose decors chicken gerestaureerd. Afmeting: 23 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Kang Xi. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Chinees kraakporseleinen Wanli hoge chocolade kop met bamboe/vogel decor. Haarlijn. Afmeting: H 7,6 x Ø 9,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Japanse porseleinen schenkkan Arita met Floraal decors en craquele glazuur. 17e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 15
Grote Chinese porseleinen schotel met Ming/hertendecor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 49,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel/insecten/floraal/gronddecors. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x Ø 11 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Chinees/Japanse sierschotels. Een: Kantonees, krijgers met bodemmerk, in goede staat. Twee: Imari, Geisha, in tuin, gerestaureerd. Drie: Imari, Floraal met bodemmerk, in goede staat...
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Chips rand. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkannetje met floraal decor. Chip + haarlijn. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Chip deksel + tuit. Afmeting: 13 x 20,5 x Ø 12 cm. In redelijke staat.
Mooie Chinese Yixing theepot met bodemmerk en figuren/goud decor. Afmeting: 10,5 x 18,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kraagvaas met Familie Rose draken decor. Met sokkel. Afmeting: 51,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse cloissonne siervazen met florale/vogels decor. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x Ø 26 cm. In goede staat.
Zeldzaam 17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met wijsheren bij vlag decor. Gecontourneerd. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen kakiemon schaal. Bloemvormig met floraal decor. Afmeting: 4 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Chip dekselrand. Afmeting: 6 x 10 x Ø 6,3 cm. In goede staat.
Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschappen/figuren decor. Met bodemmerk Kang Xi. Afmeting: 6,3 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen pijpvaas met rondom figuren decor. Twee minimale chips. Afmeting: 41 x Ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theepot met kostbaarheden decor. Afmeting: 10,3 x 15 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Diepe Chinees porseleinen schotel met figurendecors in tuin en Swastika decors. Geribbelde omranding. 18e Eeuw. Afmeting: 6 x Ø 23,5 cm. Gerestaureerd, in redelijk/goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse of Chinese porseleinen bloempot met Foo-honden en floraal decor. Afmeting: 38 x Ø 51 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen bloempot met landschap/floraal decor. Afmeting: 36 x Ø 52 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met geritste bodemmerken en metalen monturen. Haarlijnen + chips. Afmeting: 8,5 x 13,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met landschap decor. Cheng Lung. Haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 19,8 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31,4 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met landschappen in coulissen decor. Afmeting: 48,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote zware Chinese bronzen vergulde boeddha in lotushouding met swastika. Afmeting: 34 x 24,3 x 14,8 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels met goud/landschap/floraal decor. Twee schotels haarlijn. Kopjes goed. Afmeting: 5 - Ø 11,5 cm. In goede staat.
Diepe Chinees porseleinen celadon schotel met vogel/rozetten decor en groen glazuur. Afmeting: 5,5 x Ø 23,3 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met vier tekens bodemmerk. Eén kopje chips. Afmeting: 5 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Bestaan de uit: Twee maal landschappen met kraanvogels, 1x gaaf, 1x gelijmd. Eén Kang Xi bord, floraal/vogel decor, beschadigd. Afmeting: Ø 24 - 28 ...
Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Eén maal grote Quan Yin Blanc de Chine, losse handen, één hand gerestaureerd. Eén maal Blanc de Chine Chinese figuur met waaier, chip basis, gerestaureerd. Eén...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Twee borden haarlijnen, één bord chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Zeven Chinees porseleinen kopjes. 17e - 18e Eeuw. Blauw-wit. Cargo scheepswrak. Afmeting: 4,3 x Ø 5,6 cm. In goede staat.