Antiek Frans bronzen figuur door Emanuel Villanis 1858 - 1914. Prise de Corsaire. Afmeting: 55 cm. Breuklijn in onderbeen en verder in redelijk tot goede staat.
Jugendstil erotisch bronzen figuur op marmeren basement. Bij knopdruk draait de naakte dame met druiven om zich naar faun. Circa 1910. Afmeting: 11 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Antiek erotisch bronzen figuur met ivoor. Beate Uhse collectie. Circa 1920. Dame met kousen en de wind waait haar rokje omhoog. Op etiket onderop staat Inventar Beate Uhse Erotik Museum. Afmeting: 17,...
Gesigneerd bronzen beeld van R. Clark. 20e Eeuw. Prachtig groot gepatineerd beeld van een cowboy met drie paarden. Geplaatst op een houten basement. Afmeting (zonder basement): 70 x 160 x 36 cm. In go...
Groot en zwaar 19e eeuws borstbeeld van een romein met een hand op zijn rechter schouder. Afmeting: 82 x 60 x 39 cm.
Grote antieke bronzen buste door Spilliart. Frans boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur met goudkleurige patina. Circa 1920. Naakte dame op paard. Door de Bust? Afmeting: 34 x 31 x 12 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Door Laurent. 19e Eeuw. Deiana koningin van de jacht. Chips basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Pierrot met luit. Door Auguste de Wever. 1836 - 1910. 'Mephisto'. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste door Van Daele. L.N. Paris gietstempel. Buste faun. 19e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen antilope op onyx basement. Ontwerp Pierre Le Faquays. Circa 1930. Afmeting: 22 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Houten sculptuur van Corneille '96. Vrouwelijk naakt met duif. Met polychromie. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Russisch orthodoxe houtgesneden heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Barok terracotta figuur van een heilige. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 92 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Russisch orthodox houtgesneden gepolychromeerde Maria. 19e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Russische orthodoxe houtgestoken heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil buste. Jonge vrouw. Circa 1910. Afmeting: 9 x 10,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Antieke asbak van zwart marmer en bronzen Tiroler jongen. Circa 1920. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antieke vruchtenhouten religieus snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 45 x 50 x 6 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus bronzen figuur. Moeder Gods'. Mooie patina. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke terracotta Friedrich Goldscheider Wien Jugendstil buste. Ontwerp Van Steen. Meisje in klederdracht. Afmeting: 39 x 37 x 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse terracotta buste van Plato. Door Giovanni Mollica, Napels 1842 - 1862. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van Napoleon Bonaparte op zwart marmeren sokkel. Circa 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Ruppsack. Circa 1900. Jongen met schooltas door O. Morallo. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Buste edelhert. Afmeting: 67 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Groot, vroeg 18e eeuws verguld/plated houtgesneden kerkelijk Barok figuur met originele polychromie. Afmeting: H 74 cm. In zeer goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Jager met geweer. Circa 1900. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen Jugendstil figuur. Dame met bloemen. Licht erotisch. Arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Marly Horses naar G. Cousteau. Circa 1900. Afmeting: 38 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Groot 17e eeuws verguld kerkelijk houtgesneden figuur. Maria met kindje Jezus. Oude wormbeval en beschadigingen. Afmeting: H 85 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bronzen figuren. Een: Lantaarn ontsteker. Twee: Wandelaar met stok. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse marmeren buste van Caesar Augustus. Kleine chip neus. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude koperen bustes van Griekse oudheden. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Thaise bronzen vergulde boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Moderne bronzen figuur op zwart marmeren basement. Moeder met kind. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 23 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke loden figuren. Renaissance. 19e Eeuw of 17e eeuw. Op Art Deco houten sokkels. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Erotische dame. 21e Eeuw. Chip. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken figuur. Vrouw met korenschoven. 20e Eeuw. Afmeting: H 101 cm. In goede staat.
Vijf bronzen figuren. Door Jan Kip uit Oldenzaal. 20e Eeuw. Met folders. Twentse figuren. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Tien bronzen figuren door Antoinette Ruiter. Opvolger van Jan Kip uit Oldenzaal. Ambachten et cetera. Met folders. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Ewald Mataré. 1887 - 1965. Duitsland. Pseudoniem H.E. Schniewind. Gietijzeren Art Deco schaal met pauw. Afmeting: 18,5 x 23 x 1 cm. In goede staat.
Twee grote Afrikaanse houtgestoken figuren met springbokken op schouder. 20e Eeuw. Afmeting: 78 - 82 cm. In goede staat.
Antieke terracotta buste van J.W. Goethe. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Houtgestoken, deels vergulde cherubijnkop met houten sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 14 x 9 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Uil op boeken. 21e Eeuw. W.M.S.v H. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen buste, van de Heilige Vinzenz von Paul, 19e Eeuw. F. Barbedienne Fondeur. Reduction mecanique. Oude heer. Kardinaal? Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee Oosterse Djatihouten leeuwen met benen tanden en klauwen. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 47 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Adelaar en Condor. Tweede helft 20e eeuw en circa 1930 Art Deco. Beide op marmeren basement. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.