45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

A. Voigt Fölger, Herder met zijn schapen 1388
A. Voigt Fölger, Herder met zijn schapen

60 EUR

Onduidelij, Mediterraans havengezicht 1387
Onduidelij, Mediterraans havengezicht

50 EUR

Onduidelijk, Vissersboten aan de kade 1385
Onduidelijk, Vissersboten aan de kade

40 EUR

3x Antieke  18e eeuwse gravures 1379
3x Antieke 18e eeuwse gravures

100 EUR

G. van Vliet, Hollands havengezicht met schepen 1376
G. van Vliet, Hollands havengezicht met schepen

70 EUR

W. v.d. Berg, Bijbelse voorstelling 1373
W. v.d. Berg, Bijbelse voorstelling

90 EUR

2x Gravures 1372
2x Gravures
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Landschap met bomen 1369
Ongesigneerd, Landschap met bomen

80 EUR

F. Hoos, Oude haven Enkhuizen 1368
F. Hoos, Oude haven Enkhuizen

50 EUR

Ongesigneerd, Boerderij met rieten dak 1362
Ongesigneerd, Boerderij met rieten dak

60 EUR

C.J. van der Aa, Twents wintergezicht 1361
C.J. van der Aa, Twents wintergezicht

70 EUR

Hollandse School, Stadsgezicht met figuren 1360
Hollandse School, Stadsgezicht met figuren

50 EUR

J.W. Pieneman, Biddende vrouw 1357
J.W. Pieneman, Biddende vrouw

225 EUR

Onduid.gesign., Gezicht op dorp 1353
Onduid.gesign., Gezicht op dorp

50 EUR

Monogram J.S., Heren portret 1351
Monogram J.S., Heren portret

120 EUR

W. Kerlingen, Stilleven met fruit 1348
W. Kerlingen, Stilleven met fruit

70 EUR

Monogram C.W., Fotograaf met dame op stoel 1347
Monogram C.W., Fotograaf met dame op stoel

90 EUR

Pendant, portretten 1342
Pendant, portretten

50 EUR

T. Moes, Zonnebloemen op vaas 1335
T. Moes, Zonnebloemen op vaas

120 EUR

J.H. Coster, Stilleven met fruit etc. 1329
J.H. Coster, Stilleven met fruit etc.

50 EUR

Gerhard Morgenstjerne Munthe, Platbodem 1323
Gerhard Morgenstjerne Munthe, Platbodem

400 EUR

W.G. Hofker, Bierwagen langs de Amstel 1322
W.G. Hofker, Bierwagen langs de Amstel

100 EUR

Miniatuur, Hollands wintergezicht 1321
Miniatuur, Hollands wintergezicht

60 EUR

P.P. Schiedges, Zandpad met wandelaar 1316
P.P. Schiedges, Zandpad met wandelaar

60 EUR