Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Theo Bijkerk, De Bommelas met waterput 1371
Theo Bijkerk, De Bommelas met waterput

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
H. Schlenk, Elegant paar bij avond 1356
H. Schlenk, Elegant paar bij avond

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
A. Peczely, Figuren in kerk 1352
A. Peczely, Figuren in kerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Onduid. gesigneerd., Vissersvrouwen op strand bij bomschuit 1343
Onduid. gesigneerd., Vissersvrouwen op strand bij bomschuit

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
J. Vincken, Stadsgezicht A'dam met stoomboten 1332
J. Vincken, Stadsgezicht A'dam met stoomboten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Beladen van Aken met figuren in de winter 1318
Ongesigneerd, Beladen van Aken met figuren in de winter

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
R. Rosier, Hollands riviergezicht 1309
R. Rosier, Hollands riviergezicht

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
A. Zuiderwijk, Stadsgezicht Rotterdam 1308
A. Zuiderwijk, Stadsgezicht Rotterdam

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht met figuren 1299
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht met figuren

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Broekman, Kerkinterieur 1290
Broekman, Kerkinterieur

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Portret Indonesische man 1278
Onduid. gesig., Portret Indonesische man

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Russische School, Oude vrouw op stoel 1259
Russische School, Oude vrouw op stoel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
H. Broer, Landschap Giethoorn 1256
H. Broer, Landschap Giethoorn

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
M. Nefkens, Vaas met bloemen 1213
M. Nefkens, Vaas met bloemen

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
C. Dettmer, Oostenrijks bergmeer 1161
C. Dettmer, Oostenrijks bergmeer

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
J. Fishman, Kerkgezicht met figuren in de winter 1160
J. Fishman, Kerkgezicht met figuren in de winter

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Roy Lichtenstein, Naakte blondine voor spiegel 1146
Roy Lichtenstein, Naakte blondine voor spiegel

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven pruimen 1130
C. Cornelisz, Stilleven pruimen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
A. Beek, Heidegezicht met schapen en herder 1125
A. Beek, Heidegezicht met schapen en herder

Resultaat:

120 EUR

C. Noltee, Landschap met boerderij, boer en koeien 1095
C. Noltee, Landschap met boerderij, boer en koeien
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Charles P. Gruppe, Bomschuit met vissers op strand 1085
Charles P. Gruppe, Bomschuit met vissers op strand

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
2x A.J. van Prooijen, Vissersvrouw met kind + Visser met pijp 1041
2x A.J. van Prooijen, Vissersvrouw met kind + Visser met pijp

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
A. P. Schotel, Volendamse platbodem bij aanlegsteiger 1000
A. P. Schotel, Volendamse platbodem bij aanlegsteiger

Resultaat:

2.500 EUR

Francine, Figuren op strand 1392
Francine, Figuren op strand
Startprijs 50 EUR