Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Anton v.d. Vet, Stilleven met kersen, porselein, tin en glas
Resultaat: 100 EUR

Anton van der Vet, 1950. 1889 - 1964 Den Haag. Stilleven met kersen, porselein, tin en glas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Interieur met figuren, kind en schaap
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Interieur met figuren, kind en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In goede staat.

Frans Baayens, Buurserbeek Twente
Resultaat: 100 EUR

Frans Baayens, Enschede. 1896 - 1970. Buurserbeek Twente. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuur in interieur
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Figuur in interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 14 cm. In redelijke staat.

Wim Meijer, Kermis Apeldoorn
Resultaat: 100 EUR

Wim Meijer. 1980. Kermis met figuren in Apeldoorn. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Wim Meijer, Hollandse gebakkraam
Resultaat: 100 EUR

Wim Meijer. Hollandse gebakkraam met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

H.R. Volkmann, Korenveld met klaprozen
Resultaat: 100 EUR

Hans Richard Volkmann. 1860 - 1927. Landschap met korenveld. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 97 cm. In goede staat.

J.H. Oostendorp, Gezicht op ven bij avond
Resultaat: 100 EUR

J.H. Oostendorp. Circa 1950. Gezicht op ven bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.

W. Müller, Kasteel en zeilboot in de nacht
Resultaat: 100 EUR

W. Müller. 19e Eeuw. Kasteel en zeilboot in de nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10,5 x B 13,5 cm. In goede staat.

Robert Nunan, Baai met huis en palmen
Resultaat: 100 EUR

Robert Nunan, 1974. The beach Dix Cove Takoradi Ghana. Baai met huis en palmen. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

Hoshyar Rasheed, Het rode liedje
Resultaat: 100 EUR

Hoshyar Rasheed (Irak). 2001. Titel: Het rode liedje. Abstract figuratieve compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Evert Bomhof, Hollandse platbodems op zee
Resultaat: 90 EUR

Evert Bomhof. 1886 - 1949. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 95 cm. In goede staat.

H.F. de Grijs, Hollands riviergezicht
Resultaat: 90 EUR

H.F. de Grijs. 1866 - 1933. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 23 x B 40 cm. In goede staat.

5x Miniatuur portretten
Resultaat: 90 EUR

Vijf miniatuur portretten. 20e Eeuw. Onder andere Napoleon. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

G. Macintosh, 'In doubt'
Resultaat: 90 EUR

G. Macintosh, 1883. Engelse School. Interieur met figuren en gans op tafel. Titel: 'In doubt'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Dorpsstraat Freiburg
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Duitse School. Dorpsstraat Freiburg met figuren. Olieverf op linnen op paneel. Maroufle. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.

Monogram P.J.H., Hollands wintergezicht
Resultaat: 90 EUR

Monogram P.J.H. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 10,5 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Havengezicht met zeilboten
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Impressionistisch havengezicht met vele zeilboten. Afmeting: H 20,5 x B 33 cm. In goede staat.

Jo Weijers, Stilleven met bloempot en Chinese schotel
Resultaat: 80 EUR

Jo Weijers. 1900 - 1992. Stilleven met bloempot en Chinese schotel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 40 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie
Resultaat: 80 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Acryl op paneel. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

Naar van Prooijen, Hollands riviergezicht
Resultaat: 80 EUR

Naar van Prooijen. Circa 1900. Hollands riviergezicht met figuren en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 52 cm. In goede staat.

Monogram Jan.Tibbe., Paardenwagen met boerenstel terug van kerk
Resultaat: 80 EUR

Monogram Jan.Tibbe Borne Circa 1900. Paardenwagen met boerenstel terug van kerk uit Borne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 30 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Boer en boerin bij hoenderhof
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Boer en boerin bij hoenderhof. Klein scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Jan van Rhijnen, Plasgezicht bij avond
Resultaat: 80 EUR

Jan van Rhijnen. Plasgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.