Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
107 Resultaten
Kavel: 6004

Paar grote Villeroy & Boch tegels

Resultaat: 1.500 EUR

Paar grote Villeroy & Boch (Mettlach), Delftse-stijl tegels van bijzondere kwaliteit. Circa 1895 - 1900. Door Jean Baptiste Stahl. Duitsland 1869 - 1932. Eén tegel is gemaakt naar Gerard Dou. 1613 - 1...


Kavel: 6013

K.P.M. servies, 1920 - 1930

Resultaat: 1.100 EUR

Uitgebreid Duits K.P.M. porseleinen eetservies met floraal en goud decor. Circa 1920 - 1930. Bestaande uit: 95 borden (soep, ontbijt, diner), 20 (deksel)schalen, 2 saucieres, 2 zoutnappen, 2 mosterdde...


Kavel: 6061

2x 18e Eeuwse Delftse Fayence koeien

Resultaat: 800 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence koeien met wit glazuur. Mogelijke restauraties aan hoornen + oren. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.


Kavel: 6008

Antieke majolica dekselschaal

Resultaat: 500 EUR

Grote antieke majolica fayence dekselschaal met kariatiden. Historisme. Circa 1890. Enkele chips. Afmeting: 40 x Ø 38 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6007

Zeldzame Delftse plaquette

Resultaat: 400 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Delftse fayence plaquette met Hollands havengezicht en figuren. Verso monogram HB 135 527. T. Afmeting: H 43 x B 53 cm. In goede staat.


Kavel: 6012

Porseleinen lampenvoet Zapf

Resultaat: 350 EUR

Grote handbeschilderde porseleinen lampenvoet met goud/landschap/figuren decor. Gesigneerd Zapf. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.


Kavel: 6015

Antieke Villeroy & Boch bloempot, 1890

Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Villeroy & Boch bloempot met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 33 x Ø 40 cm. In goede staat.


Kavel: 6029

Antieke Engelse Minton pronkkan

Resultaat: 350 EUR

Antieke Engelse Minton porseleinen Renaissance-stijl pronkkan met onderschotel. Circa 1920. Met figuren/ranken en goud decor. Afmeting: 46 x Ø 36 cm. In goede staat.


Kavel: 6019

18e - 19e Eeuws 5-delig Delfts kaststel

Resultaat: 325 EUR

18e - 19e Eeuws vijf-delig Delfts fayence kaststel met floraal/landschap decor. Minimale beschadiging. Afmeting: 17,5 - 28 cm. In goede staat.


Kavel: 6028

Franse theekan

Resultaat: 300 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse Franse porseleinen drie-delige theekan. Rok is theelicht, buste is theekan. Theelicht scherven ingelijmd. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6017

Zeldzame 17e eeuwse Delftse schotel Ø 45 cm.

Resultaat: 275 EUR

Zeldzame grote 17e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 45 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6051

18e Eeuwse Delftse schotel Ø 35 cm.

Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence polychrome schotel met putti/ranken decor. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.


Kavel: 6033

2x Antieke Franse siervazen

Resultaat: 250 EUR

Twee grote antieke Franse porseleinen vazen met handbeschilderd landschap/figuren en goud decor. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 40 x Ø 20 cm. In goede staat.


Kavel: 6044

Antieke Meissen knobbelvaas

Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse porseleinen Meissen knobbelvaas met figuur voorstelling. 19e Eeuw. Bovenhals gerestaureerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6049

Zeldzame Rosenthal sauskom, 1904

Resultaat: 250 EUR

Zeldzame Duitse porseleinen sauciere. Patroon 'Stehende Herzen'. Ontwerp Hans Günther Reinstein voor Rosenthal. 1880 - 1938. Jugendstil. Circa 1904. Eén chip. Afmeting: 9 x 22 x 14 cm. In redelijke st...


Kavel: 6073

Antiek 12-pas Delfts tegeltableau

Resultaat: 250 EUR

Antiek Delfts fayence 12-pas tegeltableau. Naar een schilderij van de bekende schilder Cornelis Springer. Lichte randglazuur schade bij één tegel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 6111

5-Delig Delfts kaststel

Resultaat: 250 EUR

Vijf delig groot en antiek Delfts Fayence Kaststel, octagonaal met chinoiserie en Florale decors. Circa 1900. Afmeting: 28 - 39 cm. Een vaas heeft een haarlijn verder in goede staat.


Kavel: 6011

18e Eeuws Delfts kaststel

Resultaat: 225 EUR

Zeldzaam 18e eeuws drie-delig Delfts fayence kaststel met landschap/floraal decor. A.P.V.M.V. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 32 cm. In matig/redelijke staat.


Kavel: 6025

2x Engels keramiek

Resultaat: 220 EUR

Twee delen Engels Leeds keramiek creamware met handbeschilderd floraal decor. Theepot minimale chips. Afmeting: 13 - 20 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6018

Frans servies

Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws Frans servies met goud decor. Bestaande uit: Schaal, melkkan, suikerpot (top gelijmd), theepot, twaalf kopjes + twaalf schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 - 19 cm. In goe...


Kavel: 6053

5-Delig Delfts kaststel

Resultaat: 200 EUR

Antiek vijf-delig Hollands polychrome fayence Delfts kaststel. Gemerkt Tichelaar. Enkele beschadigingen/restauraties. Afmeting: 17 - 25 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6065

3x Tegeltableau

Resultaat: 200 EUR

Drie 19e eeuwse polychrome Fayence tegeltableau's. Bloemvazen decor. Drie tegels gescheurd. Afmeting: 25 - 39 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6206

3x Hutschenreuther Weihnachtsglöcke

Resultaat: 200 EUR

Drie porseleinen Hutschenreuther kerstklokken. 1978: Lappland. 1980: Grönland, Eisbär. En een zeldzame two turtle doves. Afmeting: ca. 8 cm. In goede staat.


Kavel: 6016

Majolica bloempot + majolica piedestal

Resultaat: 190 EUR

Majolica bloempot op majolica piedestal. 20e Eeuw. Piedestal voet gelijmd, bloempot goed. Afmeting: 80 cm. In redelijke/goede staat.