Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Chinese hoofdbedekking
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinese hoofdbedekking met bont, pauwenveer, zijde, glas en jade? Afmeting: 28 x Ø 27 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen schaal
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen schaal met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen dekseldoos
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met figuren in landschap decor. Met blad bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,2 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 500 EUR

Gesigneerde gietijzeren Chinese boeddha. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Bouwput Den Haag
Resultaat: 480 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Bouwput Den Haag. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 60 cm. In goede staat.

Zilveren set op dienblad
Resultaat: 475 EUR

Zilveren theeservies op dienblad, 835/000, Art Deco. Theekan, melkkan en suikerpot met een bolmodel voorzien van houten grepen en een driedubbele filetrand. Het servies is geplaatst op een ovaal zilve...

Gouden hanger (panter)
Resultaat: 470 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een panter. Groot bewerkt hangeroog met daaraan een hangende panter. 28x43mm, ca 20,4 gram. In goede staat

Zilveren mand met hengsel
Resultaat: 460 EUR

Grote zilveren hengselmand, 925/000, met gezaagd decor. Ovaal gecontourneerd model voorzien van een opgesoldeerde parelrand en een gezaagd spijlenpatroon. Geplaatst op een ovale voet. 34x23x34cm. ca 9...

Friese brandewijnkom, 1780
Resultaat: 450 EUR

Friese zilveren brandewijnkom versierd met drijfwerk van acanthusbladeren en putti. Voorzien van grepen met putti. MT.: onduidelijk, Sneek. ca 1780. 26x11,5x8cm. ca 244 gram. In goede staat

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 450 EUR

Twee zeer fraaie zilveren kandelaren, 925/000, barok model geplaatst op een vierkante voet met 4 gekrulde poten, aan alle vier de kanten versierd met bladdecor op de voet en aan het licht. 15x15x39cm....

Hublot horloge
Resultaat: 450 EUR

Hublot dameshorloge, model Classic MDM Geneve, Quartz, staal met goud voorzien van een zwart rubberen band met een verborgen vouwsluiting. Datum functioneert niet. Duidelijke gebruikssporen. Verder in...

C. Verschuur, Koeien
Resultaat: 450 EUR

C. Verschuur (Cor Bouter). 1888 - 1966. Landschap met koeien bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J.F. Bouchor, Les peotles de Chioggia
Resultaat: 450 EUR

Joseph Fèlix Bouchor. 1853 - 1937. Franse School. Titel: Les peotles de Chioggia. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.

Willem Heinecke, Gezicht op Leuvenhaven
Resultaat: 450 EUR

Willem Heinecke. 1895 - 1978. Gezicht op Leuvenhaven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 72 cm. In goede staat.

Willem Steelink, Herder met zijn schapen in landschap
Resultaat: 450 EUR

Willem Steelink. 1856- 1928. Herder met zijn schapen in landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 45 cm. In goede staat.

2x Vergulde bronzen kandelaren
Resultaat: 450 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met putti en rocailles. Circa 1860. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

2x Charles Dix kandelaren, 1840
Resultaat: 450 EUR

Twee vuurvergulde en gepatineerde Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1840. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Antieke lyra pendule, 1830
Resultaat: 450 EUR

Prachtige antieke Franse lyra pendule. Palissander met intarsia, met bovenliggende slinger. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met plated wijzerplaat. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Frans verguld bronzen klokkenstel
Resultaat: 450 EUR

Groot 19e eeuws Frans verguld tweekleurig bronzen klokkenstel met zuilen, guirlandes en gezichten afgebeeld in de zuilen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 54 - 56 cm...

18e Eeuwse Barok commode
Resultaat: 450 EUR

Grote 18e eeuwse mahoniehouten gebogen Barok commode met intarsia op blad, bronzen beslag en originele sloten. Zaagfineer. Afmeting: 100 x 150 x 68 cm. In goede staat.

Antiek cylinder secretaire, 1800
Resultaat: 450 EUR

Antiek Hollands mahoniehouten Louis Seize cilinder secretaire met mooie trapvormige lades en origineel beslag. Mooi binnenleven met vergulde capitellen. Circa 1800. Afmeting: 122 x 145 x 61 cm. In goe...

Antiek secretaire, 1880
Resultaat: 450 EUR

Antiek Duits notenhouten secretaire met origineel beslag en mooi binnenleven. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 145 x 107 x 54 cm. In goede staat.

Antiek Duits Louis Philippe buffet, 1860
Resultaat: 450 EUR

Antiek Duits wortelnoten Louis Philippe buffet met drie kronen. Circa 1860. Afmeting: 185 x 128 x 65 cm. In zeer goede staat.

Oud Perzisch Kunduz kleed, 305 x 195 cm.
Resultaat: 450 EUR

Groot oud Perzisch Kundus kleed met floraal decor. Natuurlijke aardetinten. Afmeting: 305 x 195 cm. In goede staat.