Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke Chinese/Kantonese lampenvoeten 7389
2x Antieke Chinese/Kantonese lampenvoeten
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Grote Imari schotel 7382
Grote Imari schotel

Resultaat:

100 EUR

8x Chinees porselein 7346
8x Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
18e Eeuwse Chinese kwispedoor 7339
18e Eeuwse Chinese kwispedoor
Startprijs 400 EUR
Antieke Chinese gemberpot 7332
Antieke Chinese gemberpot
Startprijs 250 EUR
Engelse staande klok 3695
Engelse staande klok
Startprijs 200 EUR
Duitse tafelklok, 1920 3688
Duitse tafelklok, 1920
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Westminster tafelklok 3652
Westminster tafelklok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Franse wandklok, 1880 3645
Antieke Franse wandklok, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3-Delig pendulestel 3638
3-Delig pendulestel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke Franse tafelklok met skelet-uurwerk 3602
Antieke Franse tafelklok met skelet-uurwerk

Resultaat:

100 EUR

Antieke Westminster staande klok, 1920 3595
Antieke Westminster staande klok, 1920
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Antieke Franse Cartel klok, 1880 3588
Antieke Franse Cartel klok, 1880

Resultaat:

375 EUR

Zeldzaam Chinees altaar met boeddha + tempelfiguren 7003
Zeldzaam Chinees altaar met boeddha + tempelfiguren
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Kleine Friese stoelklok 3552
Kleine Friese stoelklok

Resultaat:

200 EUR

K. Rodeck, Berglandschap met rivier 1285
K. Rodeck, Berglandschap met rivier
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Majolica bloempot 6198
Majolica bloempot

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Delftse vazen 6191
2x Delftse vazen

Resultaat:

90 EUR

Henk Roosink, Landschap met kippen 1278
Henk Roosink, Landschap met kippen
Startprijs 160 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Friese stoelklok 3545
18e Eeuwse Friese stoelklok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hendrik Schaap, Stadskanaal met figuur in boot 1271
Hendrik Schaap, Stadskanaal met figuur in boot

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Herman Krug, Stadsgezicht 1264
Herman Krug, Stadsgezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek lederen koppelriem 2719
Antiek lederen koppelriem

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Oude cavalerie trompetten 2712
3x Oude cavalerie trompetten

Resultaat:

120 EUR