46. Oktoberveiling 2020

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

Franse terrine 6173
Franse terrine
Startprijs 30 EUR
9x Oude wandtegels 6180
9x Oude wandtegels

80 EUR

17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas 7014
17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas
Startprijs 1.500 EUR
3x Chinese figuren 7021
3x Chinese figuren
Startprijs 300 EUR
Chinese Imari kom 7028
Chinese Imari kom

425 EUR

Dubbelloops pistool 2708
Dubbelloops pistool

150 EUR

Duitse? legerkleding WO II 2709
Duitse? legerkleding WO II

75 EUR

Engelse staande klok 3698
Engelse staande klok
Startprijs 150 EUR
Junghans regulateur 3699
Junghans regulateur

35 EUR

Zilveren danser 6
Zilveren danser
Startprijs 600 EUR
Zilveren nootmuskaat rasp 7
Zilveren nootmuskaat rasp

300 EUR

3 Zilveren miniaturen 306
3 Zilveren miniaturen

90 EUR

J.C. v.d. Heijden, Riviergezicht 1317
J.C. v.d. Heijden, Riviergezicht
Startprijs 160 EUR
Lot Duitse landkaarten/gravures (28x) 1318
Lot Duitse landkaarten/gravures (28x)

60 EUR

Chinese vaas 7042
Chinese vaas

350 EUR

Chinese Familie Rose kom 7043
Chinese Familie Rose kom

550 EUR

Antieke Imari petroleumlamp 7728
Antieke Imari petroleumlamp
Startprijs 60 EUR
Antieke Chinese kruik 7729
Antieke Chinese kruik
Startprijs 140 EUR
3 Zilveren miniaturen 307
3 Zilveren miniaturen
Startprijs 80 EUR
Gelderse pastoorskast, 18e eeuw 4032
Gelderse pastoorskast, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
2 Kristal met zilver 321
2 Kristal met zilver

50 EUR

Engelse banjo barometer 2320
Engelse banjo barometer
Startprijs 40 EUR
Zilveren brandewijnkom 20
Zilveren brandewijnkom

400 EUR

Grote zilveren miniatuur, koets 21
Grote zilveren miniatuur, koets

200 EUR