Drie 18e - 19e eeuwse houtgestoken Chinese gepolychromeerde tempelfiguren met restvergulding. Eén hand mist. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollands landschap met poldergemaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.
Buitengewone grote antieke Chinees porseleinen Imari kom met floraal/goud decor. Midden 18e eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 26 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Zilveren beeldje, 835/000, in de vorm van een dansend figuur met gedrapeerd laken, staand op één voet. Voorzien van een zilveren voet met bloemdecor. MT.:R.F.Wigmans, Amsterdam, jl.:Q:2000. ca 635 gra...
Antieke eikenhouten Engelse staande klok. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Gesigneerd Bery Bulluch Ayford. Afmeting: H 207 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Drie tolletjes missen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Vroege zilveren houder, 833/000, met nootmuskaatrasp, Cilindervormige houder met ribdecor gevuld met een nootmuskaatrasp. MT.: Onduidelijk jl.: K:1819, ø 2,5x4,5cm. Iets open bij de soldeernaad. In g...
Drie zilveren miniaturen, een rechthoekig pillendoosje met fruitdecoratie en een scharnierend deksel, 28x26mm. een waterput met emmer, 925/000, 4,5x3,5x7cm, en een schildersladder met verfemmer en een...
Chinees porseleinen vaas met leraar en leerlingen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met roze/groen/geel glazuur en floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Drie zilveren miniaturen op plaat, 835/000, met een hoefsmid, 5x3x3,5cm, twee smedende figuren met aambeeld, 6,5x2x3,5cm en een miniatuur met een dame en heer op een bankje. 3,5x5x3cm. MT.: o.a. Lesen...
Zilveren brandewijnkom, 925/000, versierd met krullen, floraal decor en kronen, geplaatst op een ovale voet met pareldecor en 2 grepen met putti. Voorzien van gravure langs de rand: To mr & mrs F.W.Sa...
Grote zilveren miniatuur, 835/000, grote koninklijke koets met een span met 4 paarden, 1 ruiter op het paard en een figuur op de bok. 19x5x6cm. ca 203 gram. MT.: J.Weeda, Haarlem, (firma Argentor) jl....
J.C. v.d. Heijden. 1911 - 1992. Hollands poldergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.
Groot lot (28x) antieke Duitse gravures/landkaarten et cetera. 17e - 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kristallen schalen met zilver, 833/00, bonbonschaaltje versierd met ruitslijpsel voorzien van een zilveren beugel met parelrand, ø14x15cm, en een schuitvormig kristallen schaaltje met matte bewer...
Antieke Imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen. Circa 1880. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Vroege Chinese terracotta kruik met Chinees symbool en meanderende omranding. 17e Eeuw of ouder. Afmeting: 19 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom. Draken in wolken decor met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Gelderse mahoniehouten pastoorskast met lade in onderste lijst. Uitneembaar met schappen. Afmeting: 187 x 157 x 68 cm. In goede staat.
Antieke zilveren brandewijnkom, versierd met stippendecor en cartouches geplaatst op een ovale voet. En voorzien van grepen met bloemen en druivenranken. MT.: Vermoedelijk H.J.Schuurman, Zwolle, jl.: ...
Bijzonder zilveren eierdopset, 925/000, met een ovaal presenteerblaadje met greep en versierd met floraal decor. Voorzien van 4 eierdopjes met een rand voorzien van voluten en 4 lepeltjes. MT.: A.H.Th...