Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Bronzen kandelaren met wapen A'dam
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren met stadswapen Amsterdam. Circa 1930. Afmeting: 26 x 21 x 10 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek tin
Resultaat: 60 EUR

Lot divers oud/antiek tin. Onder andere; bierpullen met glazen bodem, kandelaar, servies et cetera. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.

Laarzenstandaard in antieke stijl
Resultaat: 60 EUR

Gietijzeren laarzenstandaard in antieke stijl. Afmeting: 78 x 64 x 34 cm. In goede staat.

2x Antiquarische boeken, Alle werken van Jacob Cats
Resultaat: 60 EUR

Twee grote antiquarische boeken met gravures. Alle werken van Jacobs Cats. Door Dr. J. van Vloten (hoogleraar te Deventer). Zwolle de erven J.J. Tijl 1862. Afmeting: 38 x 30 x 8,5 cm. In redelijk/goed...

2x Antieke kistjes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke kistjes. Eén maal boulle. Eén maal benen noppen. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Antieke gaslamp, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke messing gaslamp. Vier-lichts met glazen kappen. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 90 x Ø 72 cm. In goede staat.

Engelse schrijfkist
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met vakverdeling en lade. Met sleutel. Afmeting: 12 x 24 x 30 cm. In goede staat.

Ingelegd schrijfkistje
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws wortelnoten schrijfkist met boulle inleg en parelmoer. Compleet met sleutel. Afmeting: 12 x 29 x 19 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse scheepvaartpassers
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse geëboniseerde mahoniehouten scheepspassers met messing. Afmeting: 30,7 - 45,4 cm. In goede staat.

2x Lokvogels
Resultaat: 60 EUR

Twee handbeschilderde lokvogels. 20e Eeuw. Duif (metaal) + eend. Afmeting: 33 - 36 cm. In goede staat.

Kristalglazen kroonluchter
Resultaat: 60 EUR

Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.

Duitse Hermann teddybeer
Resultaat: 60 EUR

Duitse Gebroeders Hermann speelgoed teddybeer met certificaat. Nr. 186/2000. Mohair. Afmeting: 45 cm. In zeer goede staat.

Oude Wilesco stoomwals
Resultaat: 60 EUR

Oude Wilesco 'Old Smokey' blikken speelgoed stoomwals uit de 60er - 70er jaren. Schoorsteen niet origineel. Afmeting: 28 x 33 x 16 cm. In redelijke staat.

19e Eeuwse stucwerk wandklok
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse stucwerk wandklok met latere Duitse Pfeilkreuz uurwerk. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 56 x 44 x 13 cm. In goede staat.

Duitse vrijslinger, 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1890. Gemerkt B + W. Met achtdaags uurwerk, halfuurslag. Geen kroon. Geen slinger. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Scheepsklok + console
Resultaat: 60 EUR

2x Nautica. 20e Eeuw. Eén maal scheepsklok, messing met zilverkleurige wijzerplaat, mechanisch. En een elektrische miniatuur scheepsconsole van messing, Sail Away Amsterdam. Afmeting: 13 - 17 cm. In g...

Friese staartklok
Resultaat: 60 EUR

Oude Friese eikenhouten staartklok met wekker en bruidskrans. 20e Eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Franse pendule
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse onyx pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Barstjes in onyx. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken serveertafel
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten Jugendstil serveertafel met etage. Circa 1910. Afmeting: 77 x 42 x 67 cm. In goede staat.

Louis Seize commode, 1780
Resultaat: 60 EUR

Duitse notenhouten Louis Seize commode met bandintarsia. Circa 1780. Ongerestaureerd. Afmeting: 72 x 110 x 62 cm. In redelijke staat.

Voltaire met snijwerk
Resultaat: 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten voltaire met snijwerk en florale stoffering. Afmeting: 105 x 73 x 93 cm. In goede staat.

Facet geslepen spiegel, H 110 x B 82 cm.
Resultaat: 60 EUR

Bronskleurige facet geslepen spiegel met ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 110 x B 82 cm. In goede staat.

Oud wandkleed (India), 75 x 108 cm.
Resultaat: 60 EUR

Oud wandkleed met glazen stenen en goudbrokaat stiksels. Figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 108 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 139 x 202 cm.
Resultaat: 60 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren; rood/blauw/creme/oranje. Afmeting: 139 x 202 cm. In goede staat.