Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Hummel lamp
Resultaat: 70 EUR

Duitse Hummel keramieken tafellamp. West-Germany. Meisje in boom en hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 x Ø 26 cm. In goede staat.

Zilveren serveerbestek
Resultaat: 70 EUR

Cassette met serveerbestek voorzien van zilveren heften voorzien van een filetrand. 800/000. Enkelen wat gedeukt, 18-27cm. In goede staat

Houten doosje met Oosterse sieraden
Resultaat: 70 EUR

Houten doosje met op het deksel een ingelegde afbeelding van een stadsgezicht met kerk. In het doosje zitten diverse Oosterse sieraden. 16x11x6cm.

Parel/bloedkoraal colliers
Resultaat: 70 EUR

Lot sieraden met parel en koraal. Een collier, armband en oorhangers met zoetwaterparels, 8x10 mm, en een collier en armband met zoetwaterparels en bloedkoralen, 7x4mm. In goede staat

6x Jan Thoorop, Divers
Resultaat: 70 EUR

Zes lithografieën van Jan Thoorop in lijst. 1858 - 1928. Diverse voorstellingen. Lithografie op papier Afmeting: H 23 x B 13,5 cm. In goede staat.

Antieke messing tafellamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke messing tafellamp met beschilderde glazen kap. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

2x Bureaulampen
Resultaat: 70 EUR

Twee grote messing bureaulampen. Verstelbaar. 80er - 90er Jaren. Ongemerkt. Afmeting: H 45 x Ø 33 cm. In goede staat.

6x Verguld houtsnijwerk, Indonesië
Resultaat: 70 EUR

Zes delen verguld houtsnijwerk. Indonesië. 20e Eeuw. Figuren + altaarstuk. Afmeting: 19 - 53 cm. In goede staat.

Hollandse speelgoedtrein, 1950
Resultaat: 70 EUR

Drie-delige Nederlandse N.S. blikken speelgoedtrein. Nr. 1108. Met rails. Karl Bub - Western Germany. 1950. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x Steiff speelgoed dieren
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Duitse Steiff mohair speelgoed dieren. Aap + lama. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 26 - 37 cm. In goede staat.

Lot met schaalmodel auto's
Resultaat: 70 EUR

Lot schaalmodel auto's in originele verpakking. Ferrari Collezione Classico Shell. Afmeting: 12 - 34 cm. In goede staat.

Pendule, 1930
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten met palissander Amsterdamse School-stijl pendule met chrome. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 22 x 35 x 13 cm. In goede staat.

Engelse Windsor stoel
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel. Afmeting: 115 x 60 x 65 cm. In goede staat.

Perzische loper, 288 x 85 cm.
Resultaat: 70 EUR

Oude Perzische loper met floraal decor. In de kleuren rood/zwart. Afghan. Afmeting: 288 x 85 cm. In goede staat.

Perzische loper, 400 x 107 cm.
Resultaat: 70 EUR

Lange oude Perzische loper met floraal decor. Afmeting: L 400 x B 107 cm. In goede staat.

Jugendstil-stijl glazen vaas
Resultaat: 70 EUR

Jugendstil-stijl glazen vaas met reliëf van bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Set kristalglazen kandelaren
Resultaat: 70 EUR

Twee moderne kristalglazen kandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.

8x Antieke Japanse borden
Resultaat: 70 EUR

Acht antieke Japanse porseleinen borden. Circa 1900. Onder andere; Kutani, Imari. Afmeting: Ø 21 - 23 cm. In goede staat.

Duits servies
Resultaat: 70 EUR

Negen-delig Duits 60-er jaren Elsterwerda keramieken servies. Verlopen glazuur, bruin/groen/oker. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese potten
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen (gember) potten. Eén dekselpot met floraal decor + Foo-hond, haarlijn. Twee gemberpotten met landschap decor, grote pot heeft rond gaatje in bodem. Afmeting: H 17 - 22...

5x Japanse Imari borden
Resultaat: 70 EUR

Vijf 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden met floraal decor. Divers. Afmeting: Ø 21 - Ø 22 cm. In goede staat.

2 Wandelstokken met zilverwerk
Resultaat: 70 EUR

Twee houten wandelstokken met zilveren knop, Lichte houten wandelstok met zilveren knop, 925/000, versierd met graveerwerk, 91 cm, MT.: M.Salkind, London, en een ebbenhouten wandelstok met zilveren kn...

2 Zilveren strooilepels
Resultaat: 70 EUR

Twee zilveren strooilepels, 833/000, een strooilepel met ovale opengewerkte bak, voorzien van een deels getorste steel, bekroond met een apostel MT.: A.de Haas, Sneek, jl.:k:1945, 16 cm en een strooil...

3 Parfumflacon met zilver
Resultaat: 70 EUR

Drie odeurflacons met zilver. 2 Buikflacons op zilveren voet met een zilveren kraag en dop, voorzien van een getrembleerde bewerking. En een cilindervormige flacon met zilveren dop en kraag, voorzien ...