46. Oktoberveiling 2020

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

Antieke lyra pendule, 1830
Resultaat: 450 EUR

3-Delige antieke Carrara marmeren pendule
Startprijs 900 EUR

Oude messing pendule
Resultaat: 1.200 EUR

Antieke Franse Charles Dix pendule
Startprijs 650 EUR

Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 2.500 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met sterrenkijker en sterrenbeelden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 42 x 32 x 11 cm. In goede staat.

Franse vuurvergulde portaalklok, 1840
Resultaat: 500 EUR

Grote vuurvergulde Franse Empire bronzen portaalklok. Circa 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Franse vuurvergulde pendule, 1820
Startprijs 1.800 EUR

Mysterieuze klok
Startprijs 1.200 EUR

18e Eeuws Amsterdams staand horloge
Startprijs 3.750 EUR

Grote bronzen Empire-stijl pendule, 1870
Startprijs 2.250 EUR