46. Oktoberveiling 2020

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

Antieke kersenhouten secretaire
Startprijs 800 EUR

Pronk vertico met spiegelopzet
Startprijs 350 EUR

2x Duitse Barok zuilen, 1700
Startprijs 1.000 EUR

Twee houtgestoken Duitse vroeg Barok zuilen met capitellen, putti en druivenranken. Circa 1700. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 147 cm. In goede staat.

Antieke Barok secretaire
Resultaat: 1.800 EUR

Antiek 18e eeuws Duits wortelnoten dubbelgebogen Barok secretaire met dikke zaag fineer. In originele staat met origineel beslag. Eén slot mist. Afmeting: 115 x 113 x 63 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Barok secretaire
Resultaat: 800 EUR

Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 2.000 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok vitrinekast met verguld messing beslag, snijwerk in deuren en klauwpoten. Afmeting: 235 x 65 x 190 cm. In goede staat.