Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2-Deurs mahonie kast, 1870 4085
2-Deurs mahonie kast, 1870

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Eiken commode 4219
Eiken commode

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Eiken kastje met snijwerk 4016
Eiken kastje met snijwerk

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Spaanse boerenbank 4017
Spaanse boerenbank

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Italiaanse gredenza 4010
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Italiaanse gredenza

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Theekastje, 1910 4153
Theekastje, 1910

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
18e Eeuwse eiken dekenkist 4127
18e Eeuwse eiken dekenkist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek secretaire, 1880 4035
Antiek secretaire, 1880

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Biedermeier eethoek 4004
Biedermeier eethoek

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Eiken linnenkast 4257
Eiken linnenkast

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Ronde tafel, mahonie 4252
Ronde tafel, mahonie

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Houtgestoken Schwarzwalder spiegel, 1880 4187
Houtgestoken Schwarzwalder spiegel, 1880

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Eiken wijntafel 4177
Eiken wijntafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Halve maan tafel 4131
Halve maan tafel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek cylinder secretaire, 1800 4023
Antiek cylinder secretaire, 1800

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Mahonie Empire spiegel 4241
Mahonie Empire spiegel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Art Nouveau buffet, 1910 4236
Art Nouveau buffet, 1910

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Engelse vitrinekast 4215
Engelse vitrinekast

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Antiek Duits Louis Philippe buffet, 1860 4198
Antiek Duits Louis Philippe buffet, 1860

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Frans Jugendstil kabinet, 1900 4194
Frans Jugendstil kabinet, 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Engelse Windsor stoel 4160
Engelse Windsor stoel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Piedestal 4154
Piedestal

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bibliotheektrap 4123
Bibliotheektrap

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Facet geslepen spiegel, H 140 x B 76 cm. 4120
Facet geslepen spiegel, H 140 x B 76 cm.

Resultaat:

285 EUR