Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Villeroy & Boch theeservies 6050
Villeroy & Boch theeservies

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Porseleinen vazen met brons, 1860 6201
2 Porseleinen vazen met brons, 1860

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Lot Makkum (15x) 6139
Lot Makkum (15x)

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Lot antiek Petrus Regout aardewerk 6114
Lot antiek Petrus Regout aardewerk

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4x Antieke tegeltableau's 6070
4x Antieke tegeltableau's

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Antieke fayence koeien 6021
2x Antieke fayence koeien

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
5x Hutschenreuther Weihnachtsglöcke 6205
5x Hutschenreuther Weihnachtsglöcke

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
4x Japanse porseleinen schotels 6199
4x Japanse porseleinen schotels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
5x Divers antiek 6195
5x Divers antiek

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen paraplubak 6155
Chinees porseleinen paraplubak

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Hollands keramiek 6126
3x Hollands keramiek

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
17e Eeuws 4-pas tegeltableau 6192
17e Eeuws 4-pas tegeltableau

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Duits servies 6189
Duits servies

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Rosenthal vaas 6183
Rosenthal vaas

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Verzameling Cabinet Cats 6179
Verzameling Cabinet Cats

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Antieke Meissen borden, 1900 6171
2x Antieke Meissen borden, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Wedgewood lamp 6149
Wedgewood lamp

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Makkumer tegeltableau Zeeslag bij Duins 1639 6143
Makkumer tegeltableau Zeeslag bij Duins 1639

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot Makkumer aardewerk 6138
Lot Makkumer aardewerk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
19x Jugendstil tegels 6121
19x Jugendstil tegels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Duits Königliche Tettau deelservies 6101
Duits Königliche Tettau deelservies

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Lot Furstenberg porselein 6100
Lot Furstenberg porselein

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bowlpot, 1930 6096
Bowlpot, 1930

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 6095
2x Chinees porselein

Resultaat:

70 EUR