Oude Hollandse en Spaanse bajonet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 33 -57 cm. In goede staat.
Prachtig antiek bewerkte penvuur revolver. Met houtgesneden kolf, floraal decor en chroom. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Prachtig bewerkt penvuur revolver met houtgesneden kolf met kariatiden. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool met graveringen. Gestempeld + genummerd. Afmeting: L 19 cm. In goede staat.