Kapitale zilveren kandelaar, 833/000, op grote rond getorste voet met floraal decor, doorlopend in de kandelaar. Compleet met originele bobeche. Totaal ca 700 gram. ø17x27cm. MT.: P.A. van der Beek, '...
Bijzondere zilveren rozenwater sprenkelaar, 950/000. Sprenkelaar op ronde voet versierd met verfijnde florale gravures en gedreven acanthusbladeren en krullen. De sprenkelaar is voorzien van een afsch...
Twee zilveren strooiers, 835/000, in de vorm van een mannetje en een vrouwetje in Volendamse klederdracht. Op ronde voet gemerkt Volendam. 9,5cm. totaal ca 118 gram. In goede staat
Zilveren schaal, 830/000, ovaal gecontourneerd model met ribben, op de rand versierd met voluten. MT.: Wilkens & Söhne, Bremen. 31x21x4,5cm. ca 398 gram. Klein deukje in de schaal verder in goede staa...
Cassette met een uitgebreid zilveren bestek, 833/000, Model Haags lofje, bestaand uit 8 tafellepels en 8 dessertlepels, 8 tafelvorken en 8 dessertvorken. Een rijstlepel, 2 groentelepels, 2 sauslepels ...
Geelgouden maliënkolder beursje, 585/000, met een rechthoekige beugel en 2 knoppen in de vorm van een eikel met blauwe steentjes. ca 39,5 gram. In goede staat
Zilveren beeldje, 835/000, in de vorm van een dansend figuur met gedrapeerd laken, staand op één voet. Voorzien van een zilveren voet met bloemdecor. MT.:R.F.Wigmans, Amsterdam, jl.:Q:2000. ca 635 gra...
Zilveren eend, 915/000, op voet. Ovale voet met daarop een eend die wegvliegt uit het riet. De eend is deels voorzien van vergulding en heeft is bewerkt met een beschermlaag. 16x23x21cm. ca 224 gram. ...
Prachtige schenkkan met zilveren monturen, 835/000. Grote kan versierd met slijpwerk met floraal decor, geplaatst op een ronde zilveren voet met lambrequins, kabelrand en cannelures. Aan de kan zit ee...
Fraaie zilveren pronkschaal, 800/000, ovaal model met geslepen kristallen binnenbak met waaierslijpsel en geëtste bewerking. Geplaatst in een zilveren houder op 4 klauwpoten, met medaillons en parelra...
Fraaie zilveren koektrommel, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model met scharnierend deksel. 13x17x8cm. Deksel sluit net niet helemaal goed. ca 484 gram. In goede staat