Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1988 Resultaten
Kavel: 1165

Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel

Resultaat: 47.500 EUR

Ongesigneerd. Oude ets in de stijl van Picasso. Met lijst. Man en vrouw aan tafel. Ets op papier. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In goede staat.


Kavel: 7008

2x Chinese bronzen tempelwachters

Resultaat: 35.000 EUR

Twee grote Chinese bronzen tempelwachters op houten console. 19e , of ouder. Afmeting: H 53 - 54 cm. In goede staat.


Kavel: 7624

Chinese kom Ø 11,6 cm.

Resultaat: 12.000 EUR

Chinees porseleinen kom met Familie Rose floraal/vlinder/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.


Kavel: 7508

Chinese vaas

Resultaat: 10.000 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met floraal dedcor en symbolen. Met bodemmerk. 33cm. In goede staat


Kavel: 2005

Design lamp Gino Sarfatti

Resultaat: 7.000 EUR

Zeer grote moderne designlamp, Gino Sarfatti 1912-1985. Lampadario mod. 2042/18 1963, XXL. 73x100cm. In goede staat


Kavel: 7070

Grote chinese pot

Resultaat: 6.000 EUR

Zeer grote Chinese porseleinen pot met goudkarpersdecors en 6 bodemmerken. 37x39cm. In goede staat.


Kavel: 3500

Amsterdamse hangklok

Resultaat: 5.500 EUR

Prachtige antieke wortelnoten Amsterdammer wandklok. Gesigneerd. 18e Eeuw. Hendrik Schoonbeek Amsterdam. Met wekker en datum aanduiding, ankergang, halfuur-slag op bel. Houten poppen. Afmeting: 150 cm...


Kavel: 3504

Frans vuurverguld klokkenstel, 1860

Resultaat: 5.000 EUR

Kapitaal Frans verguld bronzen Sevres klokkenstel met porseleinen plaquettes. Handbeschilderd, Griekse vrouw met bazuin en putti's. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: ...


Kavel: 7607

Chinese celadon pijpvaas

Resultaat: 5.000 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.


Kavel: 7164

Chinese knobbelvaas

Resultaat: 4.250 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7262

Chinees Fam. Rose bord, Ø 22,2 cm.

Resultaat: 4.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in interieur/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.


Kavel: 1001

2x J.J.C. Spohler,

Resultaat: 3.750 EUR

Twee werken van Jacob Jan Coenraad Spohler (1837-1922). Hollandse winter, ijspret met figuren en Hollands riviergezicht met figuren, olieverf op linnen 30x47cm. In goede staat.


Kavel: 7406

Gele vaas

Resultaat: 3.750 EUR

Chinees porseleinen okerkleurige balustervormige vaas met 6 tekens, bodemmerk. 21 cm. In goede staat


Kavel: 7464

Chinese Sung olielamp

Resultaat: 3.750 EUR

Chinese Sung porseleinen olielamp in eend-vorm. Afmeting: 8,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 7668

2x Chinese kopjes

Resultaat: 3.750 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met draken decor + bodemmerk en etiket. Afmeting: 5 x Ø 6,3 cm. In goede staat.


Kavel: 513

Gouden ring met diamant en robijn

Resultaat: 3.500 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met robijn en diamant. Ring met een bewerkte band en een kop versierd met een zilveren kroon en diverse zetkasten bezet met diamanten met een oud slijpsel. Naast de grote pee...


Kavel: 3509

Zeldzame boulle penduel Tête de Poupée

Resultaat: 3.500 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse boulle pendule. Tête de Poupée door Pierre Margotin Paris. Halfuur-slag, spillegang, touwtjesslinger. Afmeting: 27 cm. In zeer goede originele staat.


Kavel: 7547

Chinese vaas

Resultaat: 3.500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met signatuur + floraal decor. Met houtgestoken console. Afmeting: 24 x Ø 29 cm. In goede staat.


Kavel: 7614

Chinese chicken cup

Resultaat: 3.500 EUR

Grote Chinees porseleinen chicken cup met figuren/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7613

Chinese schaal

Resultaat: 3.250 EUR

Chinees porseleinen schaal met rood en groen glazuur, goud decor, en rondom tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.


Kavel: 6007

2 Grote Colenbrander Ram vazen

Resultaat: 3.000 EUR

Twee grote Hollandse polychrome Colenbrander Ram vazen. Arnhem Holland. Model nr. 29. Schilder W.C. Afmeting: 21 x Ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 7156

Wierookbrander

Resultaat: 3.000 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met landschap/Foo-hond/paradijsvogel decor. Afmeting: H 16 x Ø 21 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

Onduid. gesign. Geleerde man en dame bij boek

Resultaat: 2.500 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 18e eeuw. Geleerde man en vrouw bij boek. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 78 x B 61 cm. In goede staat.


Kavel: 2700

Antiek vuursteenpistool

Resultaat: 2.500 EUR

Groot antiek vuursteen pistool met bronzen heft en Foo-honden kop. Gesigneerd Heylin London. Afmeting: L 34 cm. In goede staat.


Kavel: 7040

6x Zeldzame Chinese kopjes

Resultaat: 2.500 EUR

Zes zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren/teksten en goud decor. Met bodemmerk. Met twee schotels en vier deksels. Afmeting: Ø 14 - 9 cm. In goede staat.


Kavel: 1005

Jan-Evert Morel, Winter

Resultaat: 2.350 EUR

J. E. Morel Fécit, 1835-1905. Hollands wintergezicht met sprokkelaars en figuren op het ijs. Olieverf op linnen Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.


Kavel: 1147

K.V. Mayr, Papegaai

Resultaat: 2.250 EUR

K. Victor Mayr, 1944. 1882-1974 Papegaaien in bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 2000

Moderne kunst paspop

Resultaat: 2.250 EUR

Levensgrote moderne kunst paspop. Belijmd met honderden kleine keramieken tegeltjes en versierd met sieraden. Art Nouveau-stijl. Ongesigneerd. Gemonteerd op glazen basement. Tweede helft 20e eeuw. Afm...


Kavel: 3503

Mysterieuze pendule, 1900

Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame Franse mysterieuze pendule op marmeren basement. Compositie metaal. Met Systeme Guilmet. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 73 cm. Uurwerk behoeft reiniging. Verder in goede staat.


Kavel: 6131

Colenbrander Ram vaas

Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame grote Hollandse polychrome Ram vaas. Arnhem Holland. Model nr. 3. Decor Naloop. Schilder B. Circa 1920. Afmeting: 29,5 x Ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 7147

Chinese blanc de Chine dekseldoos

Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen blanc de Chine dekseldoos met vleermuis/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 7176

Grote Chinese kom Ø 21 cm.

Resultaat: 2.250 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rood glazuur, spelende zotjes en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7388

Chinese pelgrim/maan vaas

Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met vleermuis/paarden decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Kavel: 7648

Chinese Sung vaas

Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen Sung vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.


Kavel: 3516

Zeldzame Amerikaanse tafelklok

Resultaat: 2.000 EUR

Zeldzame grote mahoniehouten Amerikaanse tafelklok. Met patent accelerating lever spring eight day brass clocks. Biege & Fuller. Afmeting: 66 cm. In goede staat.


Kavel: 7115

Kapitale 17e - 18e eeuwse Kang Xi kom Ø 20,7 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

Kapitale 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met landschap/floraal coulissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 20,7 cm. In goede staat.


Kavel: 1031

Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis

Resultaat: 1.900 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis die tot de hongerdood veroordeeld is, schilderij is na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero geschilderd Restauraties. Af...


Kavel: 7407

Chinees bord Ø 24,5 cm.

Resultaat: 1.900 EUR

Chinees blauw-wit porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7626

Chinese celadon schaal

Resultaat: 1.900 EUR

Chinese ovale celadon porseleinen schaal met groen/grijs craquelé glazuur + tekst op bodem. Afmeting: 8 x 23 x 16,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7669

2x Chinese borden

Resultaat: 1.900 EUR

Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met haven/schepen/figuren en goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 22,6 cm. In goede staat.


Kavel: 574

Witgouden ring met saffier en diamant

Resultaat: 1.800 EUR

Prachtige antieke witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Art Deco. Ring met in het midden een grote ovaal gefacetteerde blauw saffier, synthetisch, origineel uit de tijd,12,8x9mm, met daarom...


Kavel: 3624

Mysterieuze klok

Resultaat: 1.800 EUR

Antieke Franse mysterieuze pendule. Circa 1900. Weekloper. Getiteld; Dans les Praireis par Guillemin. Compositie metaal. Afmeting: 64 cm. In goede staat.


Kavel: 4048

Wortelnoten vitrinekast

Resultaat: 1.800 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok vitrinekast met verguld messing beslag, snijwerk in deuren en klauwpoten. Afmeting: 235 x 65 x 190 cm. In goede staat.


Kavel: 5028

Gesigneerde mannenbuste

Resultaat: 1.800 EUR

Grote hardhouten gesigneerde mannenbuste door G. Marree 1934. Enkele krimpnaden. Afmeting: 44 x 46 x 30 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6132

2 Colenbrander Ram vazen

Resultaat: 1.800 EUR

Twee grote Hollandse Colenbrander Ram vazen. Polychrome. Anrhem Holland. Circa 1920. Model nr. 45 D. Schilder FK + V.B. Afmeting: 19 x Ø 9,6 cm. In goede staat.


Kavel: 7306

Chinese Familie Verte schotel Ø 36,5 cm.

Resultaat: 1.800 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Minimale randschade. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7343

Chinees bord Ø 23 cm.

Resultaat: 1.800 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren bij kraanvogel decor en verso insekten. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.


Kavel: 7631

Chinese miniatuur vaas

Resultaat: 1.800 EUR

Chinese miniatuur vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,8 cm. In goede staat.