Duitse geëboniseerde Junghans Gründerzeit tafelklok met messing beslag. Circa 1900. Scharnier deur afgebroken. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten tafelklok. Circa 1880. Weekloper met halfuur-slag op gong. Papieren wijzerplaat beschadigd, verder goed. Afmeting: 45 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten wandspiegel met opbergvak en facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 65 x B 38 x D 19 cm. In goede staat.
Antieke spiegel met robbelijst. Circa 1900. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke eikenhouten bordenrekken. Circa 1920. Afmeting: 105 - 110 cm. In goede staat.
Dikke 18e - 19e eeuwse gepolychromeerde houten tegel met Griekse Centaur met boog. Afmeting: 25 x 22,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Zes-delig gekleurd, Boheems Moser, kristalglazen likeurset. Twee minimale chips. Afmeting: H 4,5 - Ø 5 cm. In goede staat.
21 Stuks Jugendstil wandtegels. Diverse decors. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse wit porseleinen Sitzendorf figuren groep. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 25 x 10 cm. In goede staat.
12x Divers oud/antiek Delfts aardewerk. 20e Eeuw. Onder andere: Porceleyne Fles, Koninklijke Delft et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 34 cm. In goede staat.
11x Diverse borden. Twee antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen borden met floraal decor + goudrand, circa 1930. 3x Haviland France borden, chip. 1x Porceleyne Fles, 1x Makkum, 4x Delft Fayence. Afm...
Veertien delig Duits porseleinen theeservies. Gemerkt A.W. Rose Florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip is mogelijk. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Drie delen oud porselein. 1x Wedgwood, rozensteker. 1x Franse porseleinen dekseldoos. 1x Franse Limoges mosterdset met Napoleon en Marie Louise van Oostenrijk. Afmeting: 11 - 13 cm. In goede staat.
Drie antieke porseleinen figuren. Duitsland. 2x Bisquit porseleinen vazen met figuren decor, circa 1900. 1x Thuringen, Dame bij tafel, circa 1930. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Drie porseleinen dekseldozen/stolpen. 2x Villeroy & Boch, stervormig. 1x Staffordshire England keramiek. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
3 Zilveren miniaturen, een ophaalbrug met figuur, 835/000, een boot met visser met hengel en een zeilboot, 925/000. MT.: o.a. H.Hooijkaas, Schoonhoven. 10x5x5cm, en 4x5x2cm en 5x4x2,5cm. Totaal ca 93 ...
Lot met 5 zilveren miniaturen, met een harp, een globe, een visserboot met visser, een antieke platenspeler en een bankje met een liefdespaar. Diverse gehaltes, 1,5x1,5x2,5cm-5x1x6cm. Totaal ca 103 gr...
Zilveren doosje, 800/000, ovaal model op het deksel versierd met een bloemenmand en aan de zijkanten voorzien van banden met diverse patronen. Scharnier defect. 5x4x2,3cm. ca 30 gram. In goede staat
Twee snoeren met gefacetteerde carneoolkralen verlopend in grootte. 6,5-16mm en 9-12mm. beide snoeren zonder sluiting. 38 en 41 cm. Eén snoer voorzien van 3 kristallen kraaltjes. In goede staat
Collier met 2 rijen van gefacetteerde gitten, ø 5mm, aan een metalen sluiting met zeeuwse knop. 41 cm. In goede staat
Zilveren collier met hanger, 835/000 met rozenkwarts. Gevlochten collier met een ronde hanger bezet met een cabouchon geslepen rozenkwarts. ø hanger 38mm. 65 cm. ca 21,7 gram. In goede staat
Lot armbanden, met twee zilveren slavenbanden voorzien van bewerking en scharnier met bakslot, 835/000. En acht rinkelbanden met diverse bewerkingen. ca 45 gram. In goede staat
H. Berg. Toegeschreven aan Hans Berg. 1813 - 1874. Duitse School. Duits landschap met boerderij, waterput en figuren. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In redelijk/goed...
Antieke messing inktset. Jugendstil. Circa 1910. Zonder reservoirs. Afmeting: 10 x 26 x 13 cm. In goede staat.
80er Jaren staande lamp. Buigbaar. Met kunststof kap. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.
Franse mechanische maritieme scheepsklok. Naudet Paris. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee grote Hollandse aardewerken tabakspotten. 20e Eeuw. Eén maal Pompadoer Makkum. Eén maal Toeback, ongemerkt. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.
Arnhems' platelen schenkkan met verlopen glazuur. 30er - 40er Jaren. Chip tuit. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Hollandse 4-pas tegeltableau's.Floraal. Eén maal mangaan kleur + één maal polychroom. Randschades. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese liggende en lachende spekstenen boeddha. Afmeting: 6 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...
Twee grote Chinese spekstenen gesneden stempels met figuren + Foo honden. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zilveren theeschep, 833/000, voorzien van ronde bak met hartvorm, voorzien van een getrembleerde rand en een schildgravure aan de achterzijde en een steel uit hoorn. 10 cm ca 7 gram. In goe...
Drie zilveren miniaturen, waston op poten met pers, 925/000, ø3,5x5cm, een spinnenwiel, 835/000, 2x3x6cm, en een naaimachine, 800/000. 3,5x1,5x3cm. totaal ca 81 gram. In goede staat
Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model versierd met een gegraveerde voorstelling. MT.: C.J.Bruinings, Joure jl.: Z: 1859. Gedeukt en voorzien van restauratie. 5x4x2cm. ca ...
Kristallen schaal met plated rand, gevuld met een zilveren asbak, 5 plated lepels en een collier met vis en belletjes. In redelijk goede staat.
Zilveren hanger en collier, 925/000, met rood wit en blauwe zirconia's. Ankercollier waaraan een langwerpige hanger zit. De hanger bestaat uit 9 gladomzettingen met 2 rode 2 blauwe en 5 witte zirconia...
Standaardje met 27 zilveren oorstekers in 5 diverse modellen, 925/000. In goede staat
Collier en oorclips met witte en donkere grijze parels, ø 7 mm, gemaakt uit schelp, voorzien goud op zilveren sluiting en clips. Lengte 60 cm.
Twee colliers van rozenkwarts, een collier met ronde kralen, ø 10 mm, met in het midden een fraai gesneden hanger, 4x5cm. Lengte 75 cm en een collier gemaakt uit breed en plat, 3cm, geregen getrommeld...
J.J. Garjeanne. 1860 - 1930. Hollands poldergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.
Twee grote koperen/messing kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.
Barometer met thermometer, geheel met snijwerk. Onder andere met hert, jachthoorn en blad decor. Circa 1900. Afmeting: 47 x 24 cm. In goede staat.
Japanse bonsai imitatieboom. Gemaakt van onder meer glas, in porseleinen plantenbak. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 19 x 9 cm. In goede staat.
Oude hallamp van messing, hout en gematteerd glas. Circa 1970. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
70-er Jaren hanglamp met bruin-witte kunststoffen kap. Afmeting: 22 x Ø 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten Schwarzwalder wandklok met porseleinen zuilen. Bismarck. Circa 1870. Afmeting: 35 x 21 x 14 cm. In goede staat.