Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel 1165
Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel

Resultaat:

47.500 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas 7164
Chinese knobbelvaas

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Chinees Fam. Rose bord, Ø 22,2 cm. 7262
Chinees Fam. Rose bord, Ø 22,2 cm.

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
Chinees figuur 7192
Chinees figuur

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2 Colenbrander Ram vazen 6132
2 Colenbrander Ram vazen

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Artifort Mushroom chair 4084
Artifort Mushroom chair

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
2x Chinese borden 7669
2x Chinese borden

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
2x Chinese kopjes 7165
2x Chinese kopjes

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese terrine 7091
Chinese terrine

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas 6131
Colenbrander Ram vaas

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Perzisch kleed 4508
Perzisch kleed

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Lot tin 2083
Lot tin

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Marine chronometer in kist 2048
Marine chronometer in kist

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese celadon pijpvaas 7607
Chinese celadon pijpvaas

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
2 Grote Colenbrander Ram vazen 6007
2 Grote Colenbrander Ram vazen

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Antiek Perzisch kleed, 150 x 190 cm. 4516
Antiek Perzisch kleed, 150 x 190 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schaakstafel + spel 4066
Schaakstafel + spel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Buffetkast, 1870 4010
Buffetkast, 1870

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Japans Katana zwaard WO II 2704
Japans Katana zwaard WO II

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gesigneerde mannenbuste 5028
Gesigneerde mannenbuste

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Oud Perzisch Bidjar kleed, 247 x 198 cm. 4500
Oud Perzisch Bidjar kleed, 247 x 198 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Engelse wandtafel 4083
Engelse wandtafel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee wandblakers 2103
Twee wandblakers

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Sluitgewicht 2029
Sluitgewicht

Resultaat:

1.700 EUR