Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Artifort Mushroom chair 4084
Artifort Mushroom chair

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Schaakstafel + spel 4066
Schaakstafel + spel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Buffetkast, 1870 4010
Buffetkast, 1870

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Engelse wandtafel 4083
Engelse wandtafel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Franse bijzettafel met beslag 4105
Franse bijzettafel met beslag

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke Engelse hangoor tafel 4091
Antieke Engelse hangoor tafel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke pathefoon, 1920 4253
Antieke pathefoon, 1920

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Engelse wandhoekkast 4196
Engelse wandhoekkast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke speeltafel 4163
Antieke speeltafel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
WIII dames bureau. 4019
WIII dames bureau.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Vergulde halspiegel, H 100 x B 43 cm. 4122
Vergulde halspiegel, H 100 x B 43 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Vlinderbank 4147
Vlinderbank

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Wortelnoten secretaire 4052
Wortelnoten secretaire

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Japanse lakwerk kast 4029
Japanse lakwerk kast

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke toiletspiegel 4230
Antieke toiletspiegel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees lakwerk kastje 4168
Chinees lakwerk kastje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Getorste piedestal 4157
Getorste piedestal

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke bijzettafel, 1900 4107
Antieke bijzettafel, 1900

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
4 Antieke Louis Philippe stoelen, 1860 4103
4 Antieke Louis Philippe stoelen, 1860

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee Engelse wijntafels 4092
Twee Engelse wijntafels

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke Engelse gateleg tafel 4090
Antieke Engelse gateleg tafel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Vitrine opzetkast 4254
Vitrine opzetkast

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bijzettafel met marmeren blad 4166
Bijzettafel met marmeren blad

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Louis Seize nachtkast, 1800 4162
Louis Seize nachtkast, 1800

Resultaat:

120 EUR