47. Januariveiling 2021

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

Lot tin 2083
Lot tin

950 EUR

Marine chronometer in kist 2048
Marine chronometer in kist

1.100 EUR

Twee wandblakers 2103
Twee wandblakers

225 EUR

Sluitgewicht 2029
Sluitgewicht

1.700 EUR

Lot Duitse pijpen (13x) 2241
Lot Duitse pijpen (13x)

225 EUR

2x Plaquettes 2058
2x Plaquettes

375 EUR

Koloniaal reiskabinet 2002
Koloniaal reiskabinet

900 EUR

2x Fossielen vissen 2222
2x Fossielen vissen

140 EUR

Antieke kandelaar 2068
Antieke kandelaar

375 EUR

Grote kerkkandelaar 2064
Grote kerkkandelaar

190 EUR

19e Eeuws sier snijwerkstuk 2013
19e Eeuws sier snijwerkstuk

200 EUR

Mahonie kist met inhoud 2259
Mahonie kist met inhoud

200 EUR

Theestoof 2258
Theestoof

150 EUR

Antieke viool 2208
Antieke viool

90 EUR

Porseleinen deurknoppen 2185
Porseleinen deurknoppen

100 EUR

Beschilderd tablet 2174
Beschilderd tablet

110 EUR

Waaiervormig haardscherm 2126
Waaiervormig haardscherm

120 EUR

Sigaren humidor 2109
Sigaren humidor

110 EUR

Twee antieke zonnewijzers 2057
Twee antieke zonnewijzers

425 EUR

Men koets 2006
Men koets

600 EUR

4x Russische lakdoosjes 2318
4x Russische lakdoosjes

180 EUR

8x Koek/speculaas planken 2279
8x Koek/speculaas planken

140 EUR

5 Bierpullen 2263
5 Bierpullen

90 EUR

Antieke kruideniers weegschaal 2254
Antieke kruideniers weegschaal

200 EUR