47. Januariveiling 2021

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel 1165
Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel

47.500 EUR

Ongesigneerd, Badgasten op strand 1088
Ongesigneerd, Badgasten op strand

190 EUR

Louis Hartz, Zelfportret 1071
Louis Hartz, Zelfportret

600 EUR

Ongesigneerd, Voorstelling met Heiligen 1029
Ongesigneerd, Voorstelling met Heiligen

225 EUR

Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man 1323
Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man

1.000 EUR

Frans Baayens, Dinkel bij de Lutte 1132
Frans Baayens, Dinkel bij de Lutte

200 EUR

Anton Mauve, Herder met zijn schapen in heide landschap 1025
Anton Mauve, Herder met zijn schapen in heide landschap

1.700 EUR

Paul Arntzenius, Strandjutten te paard 1262
Paul Arntzenius, Strandjutten te paard

500 EUR

Pendant, Zomer + wintergezicht 1135
Pendant, Zomer + wintergezicht

200 EUR

Ongesigneerd, Amsterdamse bloemenmarkt 1101
Ongesigneerd, Amsterdamse bloemenmarkt

170 EUR

K.F. Berk, Hollands landschap met vee 1085
K.F. Berk, Hollands landschap met vee

170 EUR

Hambuchen, 1035
Hambuchen,

1.500 EUR

Broekman, Kerkinterieur 1298
Broekman, Kerkinterieur

110 EUR

5x Miniatuur schilderijen 1284
5x Miniatuur schilderijen

130 EUR

S. v.d. Schans, IJspret 1077
S. v.d. Schans, IJspret

350 EUR

Ongesigneerd? Man poetst bierpul voor het huis 1096
Ongesigneerd? Man poetst bierpul voor het huis

160 EUR

Naar P.P. Schiedges, Landschap met schapen en herder 1004
Naar P.P. Schiedges, Landschap met schapen en herder

200 EUR

2x Monogram O.L., Interieur met handwerkende vrouw 1364
2x Monogram O.L., Interieur met handwerkende vrouw

130 EUR

Gesign. Ladd, Vaas met bloemen 1321
Gesign. Ladd, Vaas met bloemen

100 EUR

Keith Haring, 1094
Keith Haring,

650 EUR

Louis Hartz, Figuren in glooiend landschap 1073
Louis Hartz, Figuren in glooiend landschap

350 EUR

Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis

1.900 EUR

A.H. Bakhuijzen, Bergachtig landschap met figuren 1380
A.H. Bakhuijzen, Bergachtig landschap met figuren

1.100 EUR

M. Vermeulen, Hollands rivierlandschap met vissers 1374
M. Vermeulen, Hollands rivierlandschap met vissers

250 EUR