Afrikaans houtgesneden figuur met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke messing relikwiehouder met cherubijnkoppen + heilig kruis. Plated voet. Mogelijk huwelijk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Lot van drie antieke messing en ijzeren kaarskandelaren. Eén maal met putti, circa 1920. Eén maal Art Nouveau, distelvorm, circa 1915. Eén maal ijzeren slangvorm, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In ...
Oude messing zakkroonluchter met kristalglas. Midden 20e eeuw. Afmeting: 60 x Ø 30 cm. In goede staat.
Antiquarisch Hollands stripboek 'Het beest is dood'. 1e + 2e deel, 'Het beest is losgebroken + 'Het beest is verslagen'. Betreffende WO II. Karikaturistisch. Copyright 1946. Afmeting: 27 x 36 cm. In g...
19e Eeuwse vergulde notenhouten engel met wandophanging. Afmeting: 17 x 45 x 8 cm. In goede staat.
Antieke viool. Ongerestaureerd. Circa 1900. Afmeting: L 61 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Afmeting: 45 x Ø 37 cm. + 47 x 45 x 34 cm. In goede staat.
Antieke Zuid Amerikaanse stoffen grafgift-pop. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Franse eikenhouten gestoken wandklokken kast. In-compleet. Afmeting: 43 x 29 x 12 cm. In redelijke staat.
Vijf Duitse keramieken bierpullen met tinnen deksel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 17 - 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse koperen cake vormen. Afmeting: 17 - Ø 20 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee houten Roemeense flacons, zgn. Pelgrims-flessen, handbeschilderd. Ca. 1900 Afmeting H. 29-33 cm., In goede staat
Twee delen oud/antiek terracotta. Zuid Amerikaanse/Chinese bodemvondsten. Bestaande uit: Terracotta hoofd, China? En een terracotta beeld. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Grote 30-er jaren Van Nelle koffie + thee voorraadblik. Ontwerp Jac. Jongert. Licht bedeukt. Afmeting: 38 x 33 x 42 cm. In redelijke staat.
Twee delen Duits antiek. 1x Jugendstil messing W.M.F. koekjestrommel, circa 1910. 1x Grote historisme tinnen jachtbokaal met jagers, wildzwijnkop, hazenkop, vossenkop en reebokkop decor. Afmeting: 20 ...
Oude/antieke messing tafellamp met engel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee delen antiek. Bestaande uit: messing tafellamp met gesatineerd glazen kap, floraal, circa 1900. En een bronzen kandelaar met kristal. Afmeting: 37 - 45 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken etagere tafel met messing bewerkte bladen en koperen dekselpot + twee vazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 85 x Ø 54 cm1 vaas met gat. In redelijke/goede staat.
Drie oude Oosterse uit been gesneden snuffbottles. Divers. Wit , naakt, figuurvoorstelling. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten wandtelefoon. Nr. 5324. Circa 1920. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met herten en florale majolica. Afmeting: 125 x ø 36 cm. In goede staat.
Drie maal divers metaalwerk. Bestaande uit: Antieke gietijzeren Buderus plaquettte. Grote antieke kopergeslagen Perzische schaal met floraal decor. Antieke Perzische schenkkan met tekens en floraal de...
Twee messing vergulde miniatuurkistjes met kristalglas. Rondom 20e eeuw. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten weegschaal met messing en extra gewichten. Afmeting: 29 x 27 x 14 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse bewerkte bok hoornen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Twee bakelieten radio's. Eén maal Volksempfänger Duitsland WO II, VE 301, rugwand mist, bakeliet heel. Eén maal Philips radio, type B2 x 92A, goed. Afmeting: 31 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke 18e - 19e eeuwse steengoed oliekan. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting: H 41 x Ø 34 cm. In goede staat.
Twee Hollandse muntmeester sets. 2003 + 2004. In houten cassettes. Koninklijke Nederlandse Munt. In uitstekende staat. Afmeting: 20 x 22 x 6 cm.
Antieke gotische brons vergulde wijwaterhouder met hengsel. Gaatje in bodem. Afmeting: 15 x 6 x 6 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Empire-stijl kaarskandelaren. Twee plated + twee messing. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.
Twee plated messing Barok-stijl kaarskandelaren. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Oude plated dwarsfluit in koffer. Gemerkt Century France. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 42 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten lepeldoos. Gecontourneerd met benen pootjes. A.D. Verschuur Hofleverancier Amsterdam. Afmeting: 5,5 x 22,5 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse tinnen kraankan. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee antieke lampen. Eén maal Jugendstil olielamp met floraal decor. Eén maal Duitse porseleinen lampenvoet, later geëlektrificeerd. Circa 1930. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.
Vier grote antieke tinnen borden. 19e Eeuw. Met diverse stempels. Afmeting: Ø 30 - 33 cm. In goede staat.
Zes delen antiek tin. Bestaande uit: vijf kannen + één konische beker met natuurstenen. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Lot oude/glazen petroleumlampen/blakers. Divers. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Messing historisme-stijl inktstel met engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Kleine messing zakkroonluchter met kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x Ø 35 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse engelenhoofden. 1x Terracotta. 1x Houtgesneden vuren. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Drie delen antiek houtsnijwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Notenhouten barometer, oudere wormbeval. Engelse eikenhouten barometer. En een houtgestoken klok, batterij functie. Afmeting: 20 - 50 cm. In ...
Antieke Engelse eikenhouten gestoken barometer met thermometer. Admiral Fitzroy's Indications, Scott Workington. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kist met hengsels. Sleutel mist. Afmeting: 9,5 x 40 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Franse klarinet. Noblet Paris. In originele instrumentenkist. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Antieke reddingsboei met lichtbaken van schip Persian Xerxes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 75 cm. In goede staat.