Drie Hollandse Colenbrander polychrome Ram vazen. Arnhem Holland. Circa 1920. Nr. 292, 296, 301 Model nr.: 39. Schilder B.W.C. Decor Dun. Afmeting: 12,5 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Colenbrander polychrome Ram schalen. Arnhem Holland. Circa 1920. Decor Niets. Model nr. 43. Schilder H.V.B. Afmeting: 9 x Ø 18,4 cm. In goede staat.
Groot Napels Bisquit porseleinen figuur. Verliefd stel op schommel. 20e Eeuw. Kleine beschadiging aan bladeren. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.
3x Oud/antiek porselein. 1x Franse figurengroep nr. 34, beschadigd. 1x Pauw figuur, Volkstedt, chips bladeren. 1x Dame met jurk, Volkstedt, beschadigd. Afmeting: 16 - 21 cm. In redelijke staat.
Grote Hollandse Colenbrander Ram vaas. Polychrome. Arnhem Holland. Circa 1920. Model nr. 45 D. Schilder B. Decor Fantaisie. Afmeting: 19 x Ø 9,6 cm. Haarlijn glazuur. Verder in goede staat.
Drie Hollandse Colenbrander polychrome Ram borden. Arnhem Holland. Circa 1920. Decor barsten. Model nr. 29. Schilder A.K. Eén bord twee chips glazuur. Afmeting: 7 24,7 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Colenbrander polychrome Ram vazen. Arnhem Holland. Met originele doos. Circa 1920. Model nr. 13. Schilder A.P. Decor Volop. Afmeting: 9,8 x Ø 10,2 cm. In goede staat.
Twee Hollandse polychrome Fayence Makkum Tichelaar gemerkte paarden. 20e Eeuw. Eén paard beschadigd. Afmeting: 20 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Hollandse polychrome Colenbrander Ram vazen. Arnhem Holland. Model nr. 29. Schilder W.C. Afmeting: 21 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Hollandse polychrome Ram vaas. Arnhem Holland. Model nr. 3. Decor Naloop. Schilder B. Circa 1920. Afmeting: 29,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee grote Hollandse Colenbrander Ram vazen. Polychrome. Anrhem Holland. Circa 1920. Model nr. 45 D. Schilder FK + V.B. Afmeting: 19 x Ø 9,6 cm. In goede staat.